Şimdi Ara

İlk defa araç alacağım zorunlu trafik sigortası ücreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
79.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ilk defa araç alacağım alacağım araç 2006 model seat ibiza 1.4 motor 90 beygirdir 3 silindirli bi araç 25 yaşındayım tahmini ücret ne kadar çıkar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0B46CB32A

Min 1400
    Böyle saçmalık olmaz 1500 TL sigortamı olurmuş, madem 1500 alıyorlar kasko da kapsasın.Sigorta şirketleri zaten birlik olmuş, ne kadar fazla kazanırım derdindeler. Bu işlerde araçları usulsüz perte çıkarma, eksperin hasarı yüksek göstermesi vs. gibi usulsüzlüklerin üstüne gidileceğine kolay olan yol zam yapılıyor. Yalnız insanların tepkisi çok sınırlı kaldı, gündemden düştü. İndirim olana kadar durmaksızın tepki verilmeye devam edilmesi lazımdı. Seçim vs. olmadığı sürece düşmesi zor.
  • Hangi şehirde yaşadığınıza göre değişir, büyük şehirlerde ikamet ediyorsanız 1000TL altında beklemeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Hangi şehirde yaşadığınıza göre değişir, büyük şehirlerde ikamet ediyorsanız 1000TL altında beklemeyin derim.
    istanbul ise 750-800 tl tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

istanbul ise 750-800 tl tutar

Alıntıları Göster
    769 ya yaptırdım yaş 37 birine.

geçen sene 350 ödemiştim sözde dendiki yaşı 35 ustu bıırne yaptırırsanız onumuzdekı sene 150 200 e düser... ama düsmedigi gibi arttı kaza maza vs hıc bısıy yok

güzel soyuyorlar.. hemde zorunlu devlet eliyle.

ayrıca kendi adıma geçen sene 800 1000 çıkan sigorta bu sene 5000 bin. denildi 1-2 gün oldu yaptıralı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 24 Haziran 2016; 2:07:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

769 ya yaptırdım yaş 37 birine.

geçen sene 350 ödemiştim sözde dendiki yaşı 35 ustu bıırne yaptırırsanız onumuzdekı sene 150 200 e düser... ama düsmedigi gibi arttı kaza maza vs hıc bısıy yok

güzel soyuyorlar.. hemde zorunlu devlet eliyle.

ayrıca kendi adıma geçen sene 800 1000 çıkan sigorta bu sene 5000 bin. denildi 1-2 gün oldu yaptıralı

Alıntıları Göster
    Hocam bu soruya açıkcası nokta atışlı tahmin vermek çok zor lakin,

asgari 1300 TL tutacaktır, bu fiyattan aşağısı imkansız gibi bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: damneed

Hocam bu soruya açıkcası nokta atışlı tahmin vermek çok zor lakin,

asgari 1300 TL tutacaktır, bu fiyattan aşağısı imkansız gibi bir şey.

Alıntıları Göster
    eğer büyükşehirdeyseniz en az 1000 daha aşağısı mümkün değil. benim tahminim 1500 civarı tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

eğer büyükşehirdeyseniz en az 1000 daha aşağısı mümkün değil. benim tahminim 1500 civarı tutar.

Alıntıları Göster
    İlk araç olması ve yaşınızın küçük olması sebebiyle yüksek çıkar. Ben ilk araç, 27 yaş, Kırklareli, 2014 jetta için 1300 ödedim. Her yerden fiyat alın bazıları çok uçuk rakamlar çıkarabiliyor. Büyük şehirlerde 1.500, diğer şehirlerde 1.000 civarı çıkar diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

İlk araç olması ve yaşınızın küçük olması sebebiyle yüksek çıkar. Ben ilk araç, 27 yaş, Kırklareli, 2014 jetta için 1300 ödedim. Her yerden fiyat alın bazıları çok uçuk rakamlar çıkarabiliyor. Büyük şehirlerde 1.500, diğer şehirlerde 1.000 civarı çıkar diye tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Bugün bir tanıdığımın aracının trafik sigortası yenilemesini yaptırdık, 40 yaş, %20 hasarsızlık indirimi, 7. basamak, geçmişte hiç hasarı yok araç 2015 Peugeot 308 hdi 703 TL en düşük fiyat. 1100 çıkaran şirketler oldu.

25 yaşında ilk kez trafik sigortası kestirecek birinin 800 TL'ye yaptırması sadece hayal. 1200 TL ve üzerine hazırlıklı olun o da büyükşehirde değilseniz. Bu arada bazı küçük şehirlere büyükşehirlere çıkandan daha fazla prim çıkabiliyor.

• Ne kadar çıkacak gerçekten çok merak ettim 1500 TL falan ciddi rakamlar gerçi alıyoruz artık ödeyeceğiz ama yazık yani çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xpace34

Ne kadar çıkacak gerçekten çok merak ettim 1500 TL falan ciddi rakamlar gerçi alıyoruz artık ödeyeceğiz ama yazık yani çok yüksek
    Ankara , 27 yaş , 2102 Aveo HB 1400 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Ankara , 27 yaş , 2102 Aveo HB 1400 TL

Alıntıları Göster
    2010 punto 1.3 multijet, yer istanbul avcılar, yaş 35 ilk arabam, sigorta MAPFRE GENEL SİGORTA 1500 TL.
  • Istanbul ise en icuz 1700 civarı çıkacaktır.
  • Min 1400
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0B46CB32A

Min 1400
    Böyle saçmalık olmaz 1500 TL sigortamı olurmuş, madem 1500 alıyorlar kasko da kapsasın.Sigorta şirketleri zaten birlik olmuş, ne kadar fazla kazanırım derdindeler. Bu işlerde araçları usulsüz perte çıkarma, eksperin hasarı yüksek göstermesi vs. gibi usulsüzlüklerin üstüne gidileceğine kolay olan yol zam yapılıyor. Yalnız insanların tepkisi çok sınırlı kaldı, gündemden düştü. İndirim olana kadar durmaksızın tepki verilmeye devam edilmesi lazımdı. Seçim vs. olmadığı sürece düşmesi zor.
  • Kardeşim 29 yaşında istanbulda ilk arabası 2015 model opel corsa 1.3 cdti aldı. 1774 tl trafik sigortasını 1624 tl tek çekim yaptırdı. Daha ucuz bulamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

Kardeşim 29 yaşında istanbulda ilk arabası 2015 model opel corsa 1.3 cdti aldı. 1774 tl trafik sigortasını 1624 tl tek çekim yaptırdı. Daha ucuz bulamadık.
    babanın ustune yaptirt..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

babanın ustune yaptirt..

Alıntıları Göster
    Vallaha bu ülkede 1800 değil 18000 TL dahi ödenecek olduğundan sigorta şirketleri rekor üzerine rekor kırmaya devam ediyor, 2000TL çıkar diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar sigorta yaptırdım 1150 TL ye buldum doğa sigorta sizin söylediğiniz fiyatlar çok çok yüksek
  • quote:

Arkadaşlar sigorta yaptırdım 1150 TL ye buldum doğa sigorta sizin söylediğiniz fiyatlar çok çok yüksek
    2010 model Hyundai Accent Eram için Sompo Japan şirketi 520 TL talep etti. 1000 TL isteyen şirketler de var.
  • quote:

Arkadaşlar sigorta yaptırdım 1150 TL ye buldum doğa sigorta sizin söylediğiniz fiyatlar çok çok yüksek
    2010 model Hyundai Accent aracım için Sompo Japan şirketi 520 TL talep etti.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.