D

Binbaşı
09 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
21 üye
Görüntülenme
Toplam: 508 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Türknet kullanıyorum, alt yapı fibere geçince, fiberhgw diye bir modem bağladılar. Alt yapıyı mutfakta dolap içine koymuşlar daire yapan inşaat firması. Bundan dolayı modemi başka yere taşıyamıyoruz. 2+1 daire internet mutfakta 100mbps civarı çekiyor, mutfağın hemen bitişiğinde ki salonda hiç çekmiyor. Hatta mutfaktan balkona çıkınca arada 3-4 metre ve boydan boya cam kapı var yine çekmiyor. Bütçem 200 TL civarı dualband hangi güçlendiriciyi önerirsiniz.

bir de modem de teknik sorun olabilirmmi?

Merhaba arkadaşlar,

22 Ağustos Allah izin verir ise Silivri’den Altınoluk’a ailem ile birlikte gideceğim, çanakkale üzerinden tavsiye eder misiniz?

12 aylık oğlum var arabada

Merhabalar,

evde kullandığımız modem salon da,6 aylık oğlum için internet üzerinden izlenebilen güvenlik kamerası satın aldık. modemin bulunduğu yer ile, yatak odası arasında 15-20m civarı mesafe var.

Önerebileceğiniz uygun yollu sadece Xiaomi Mijia Smart Home kamerayı çalıştırmak için yetecek şekilde wi-fi sinyali artırıcı önerebilir misiniz.

Cep telefondan giriş yapılıp oynanabiliyor mu?
Forum içerisinde son günlerde bazı arkadaşlardan gelen ''Ankara sigorta için forumdan fetö soruşturması geçiriyor ve fetöcü çalışmayın'' şeklinde telkinler söylendiğini duydum,bu söylentiyi kimin çıkardığını üstelememe rağmen söylemediler. Bende bu başlığı açma ihtiyacı hissettim. ''vatan hainliği'' ile suçlamak bu kadar kolay olmamalı.

Olayın özetini bilgilendirme amaçlı anlatayım, Google üzerinde de araştırma yaparak da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kozanlı Ömer kod adlı hain terörist mesleği sigortacılık ve Ankara sigorta acentesi 17-25 Aralıktan sonra deşifre edilip acenteliği kapatılıyor, olayın özeti bundan ibarettir. Emniyet ve Ordu teşkilatında binlerce fetöcü çıktı ihraç edildi ne yapacağız şimdi Adli bir olay olduğunda polisi aramayacak mıyız geçmişte fetöcü polisler olduğu için?

15 Temmuz'dan sonra bir çok şirket kapandı, sırf Bank Asya'ya para yatırdığı için memurluktan ihraç edilen kişiler varken, en ufak bir delil yakalasa devlet Ankara sigortayı açık bırakır mıydı? Fetö ile aralarında bağ bulunan Işık sigortaya ise devlet el koydu.
Velhasıl kelam hala yoluna devam eden ve hakkında hiç bir soruşturma bulunmayan(ki bunu yayan adam o kadar desteksiz sallamış ki hakkında soruşturma açıldığında lisansı durduruluyor soruşturma devam ederken poliçe kesmesine izin verilmez) bir şirket hakkında ''vatan hainliği'' ile iftira atmak ne ahlaka sığar ne insanlığa sığar.
Merhaba,

Çöp kutusunda ki mesajları silmek isterken yanlışlıkla ve bilmeden Düzenle butonu altında ''Herşeyi Sil'' butonuna bastım ve tüm özel mesajlarım silindi. Özel mesajlarımı nasıl geri getirebilirim.
Hazine müsteşarlığı tarafından bu sabah yayınlanan genelgeyi aşağıda ki linkte bulabilirsiniz.

Şimdiye kadar yayınlanan herhangi bir genelge yoktu sadece sözlü beyanatlar vardı. 12/04/2017 tarihi itibari ile yürürlüğe girmek üzere genelge yayınlandı.

http://www.dosyaupload.com/8R3r
Merhaba,

işyerimin web sitesi ve office 365 kurumsal eposta kullanıyorum, com.tr uzantılı mail alacağım, domain kaydı ve host alacağım site 50 tane alan adı uzantılı mail açabiliyorsunuz demekte ama office 365 değil kendi sunucumuz üzerinden veriyoruz diyorlar,

Office 365 e posta ile hosting firmalarının kendi sundukları mail arasında ki fark nedir hangisini tercih etmeliyim?
Sigorta acentesinde kullanılmak üzere, ısınma yapmayacak office uygulamaları, internet explorer chrome outlook kullanımı için 600-700 TL bandında laptop tavsiye eder misiniz lütfen.
Hürriyet yazarı Noyan Doğan'ın bugün ki köşe yazısında yazdığına göre;

2015 yılında Hazine Müsteşarlığı trafik sigortasının şartlarını baştan sona değiştirmişti Türkiye Barolar Birliği'nin iptal istemi için açmış olduğu davayı karara bağlamış. Biz sigortacılar da yayımlanacak sektör duyurularını heyecanla bekliyoruz.

Gelelim haberde paylaşılan bilgilere; Tüm yapılan değişiklikler yerine bazı maddeler iptal edilmiş, en önemlileri ise; Trafik kuralı ihlali sonucu kazaya karışan sürücünün tazminatı ödenip sonra sigorta şirketi ilgili sürücüye rücu hakkı tanınmıştı Danıştay kararından sonra artık edemeyecek. Basit anlamıyla kırmızı ışıkta geçip birisine çarpar ve ölümüne sebebiyet verirseniz sigorta şirketi ödediği tazminatı sizden talep edemeyecek.

Danıştay’ın aldığı karar göre, sigorta şirketi, kazanın, trafik kurallarının ihlali sonucu meydana gelmesi halinde ödediği hem maddi hem de bedeni zararı sürücüden talep edemeyecek.

Sürücüler, aracın ana iskelet ve şaside hasar olmaksızın vidalı parçalarda yapılan onarımları da artık sigortadan alabilecek.

Kiralık araçlar ile taksi ve dolmuşlarda eksper tarafından hesaplanan değer kaybı tutarının yüzde 50’sini aşan tutar da sigortadan talep edilecek.

Yine trafik sigortası genel şartlarına göre, kiralık araçlar ile taksi ve dolmuşlarda eksper tarafından hesaplanan değer kaybı tutarının yüzde 50’sini aşan tutar, sigortadan talep edilemiyor, sigortanın teminatı dışında kalıyordu. Örneğin, kaza sonrası aracınızda değer kaybı oluştu ve eksper, kaybı, 30 bin lira olarak belirledi. Sigorta şirketi, bunun 15 bin lirasını ödüyordu, kalan 15 bin lirayı sigortadan talep edemiyordunuz. Danıştay, bu uygulama için de yürütmeyi durdurma kararı verdi, yani, eksperin belirlediği değer kaybının tamamı sigortadan ödenecek.
Hakkında
Konum: İstanbul,
Hakkımda:
Teklif almak için ;
info@karatassigorta.com.tr & 0532 783 72 30
Veyahut PM ile bilgilerinizi göndermeniz yeterli.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 1.758
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.516
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 17.022 (Bu ay: 203)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 341 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.