Şimdi Ara

İlk defa araç alacağım zorunlu trafik sigortası ücreti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
79.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu hortlatayım :) 2014 corsa 1.3 ctdi essentia trafik sigortası 693 tl kasko 1380 tl yaş 36 il istanbul...
  • Yer adana yaş 28 opel astra 2014 model. İlk defa üstüme alacağım arabayı sanırım 1500 tutar buradaki yorumlara göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamyonet hususi dacia logan mcv yi ilk aracım ve yaşım 21 diye 2000tl sigorta ücreti ödedim İstanbul'da. Geçen sene de hiç kazası yoktu.

• Egea icin 2400 tl istiyorlar ,yaş 32 ?

• Xpace34 X kullanıcısına yanıt
    Bursaya kayıtlı, 75 bin tl, ilk araç, yaş 25 trafik sigorta bedeli 1080 tl, doğa sigorta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

Bursaya kayıtlı, 75 bin tl, ilk araç, yaş 25 trafik sigorta bedeli 1080 tl, doğa sigorta.

Bana neden 2400 cikardilar anlamadim

• İçeriğine de bakın yalnız,neleri kapsıyor diye. Doğa sigorta gibileri katılım payı alıyor da alıyor diyelim ki 1000 TL tuttu,aracı ertesi gün bile satsanız 200-300 TL neyse o türden bir rakamı geri alamıyorsunuz gibi.Kısacası fiyat ile birlikte neleri kapsadığına iyi bakın derim. Genel anlamda da 1000 TL aşağısı artık zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo84

Egea icin 2400 tl istiyorlar ,yaş 32 ?

Sanki araba taksidi ödüyorsuz bu ne arkadaş :D

Ev aldım taksit ödüyorum daha az çıkıyor taksitler ya :D
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Valla şuan hala şok içerisindeyim ,2400 tl nedir ya ,kasko 1600 istedi ,trafik 2400 ,akıl alır şey değil ,bir yanlışlıkmı oldu diye birkaç şirkete haber biraktim ,bakalim ne diyecekler...

• memo84 kullanıcısına yanıt
    Yanlışlık vardır hocam 2400 tl nedir ya şaka mı bu?
  • Ben 2004 megane 2 aracımın dün yeniledim. 1-2 ay önce eşim kaza yapmıştı, bu sefer yüksek gelir diye düşünmüştüm, fakat 497 tl'ye yaptırdım(yaş 40, konum İzmir, sigorta Ethica), acaba kasko mu yüksek gelecek? Birkaç gün sonra da kasko yenilemesi var. Bakalım göreceğiz. Megane 4 sıfır araç için 2 ay önce 757 tl'ye Ethica'ya yaptırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adurgun -- 3 Kasım 2016; 14:22:8 >
  • memo84 kullanıcısına yanıt
    Yanlışlık vardır diye düşünüyorum hocam. Yanlışlık olmalı yani diğer türlü büyük sıkıntı. Bende ocakta yenileyecem çekinmeye başladım. Hatta ara sıra acaba kasko yapmasammi diye düşünmüyo değilim, o hale geliyoruz yavaş yavaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

Yanlışlık vardır diye düşünüyorum hocam. Yanlışlık olmalı yani diğer türlü büyük sıkıntı. Bende ocakta yenileyecem çekinmeye başladım. Hatta ara sıra acaba kasko yapmasammi diye düşünmüyo değilim, o hale geliyoruz yavaş yavaş.

Genelde paylaştım ,çözüm bulmaya calışıyorum :

https://forum.donanimhaber.com/cevap-basima-gelen-olaylar-sigorta-icerir--121552955#121552955

• Trafik sigortasinda sigorts sirketinin pek onemi yok aslinda, bundan dolayi mumkun oldugunca cok sigorta sirketinden fiyat almaya bakin, bazen cok ucuk fiyat farklari oluyor. Bunun icin vasitam.com'u onerebilirim hem 30 sirketten sizin adiniza teklif aliyolar hemde hizli bir sekilde policelendirip kargoya veriyorlar, kaskoda ise teklif verdigi sirketler icin en uygun fiyat garantisi veriyorlar. Nissan Note aracima yaptirdim, 750 sigorta 990TL'de kasko icin verdim.

• Arkadaşlar 1.2 tsi ibiza düşünüyorum.

Reference Plus Paketi(5" Dokunmatik Renkli Ekranlı Radyo Medya Sistemi + Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farları + 15" Marsala Alüminyum Jantlar)

Bu pakete 2.300tl vermek gereksiz mi değer mi size göre.

Özellikle renkli dokunmatik ekran gerekli mi size göre yoksa renkli olmayan standart ekran yeterli olur m

• Yaş 20 ilk arabam chevrolet Lacetti 1.6 yer Adana en ucuz sigorta 2048 tl çıktı bi kaç yer gezdim 2400 e kadar veren oldu çare olarak annemin üzerine geçirdim 40 küsür yaşında 1380 tl ye yaptık

• Yeni aldığım 118i için sigorta yaptırdım.

Antalya/7. basamak/yaş 48/Allianz/454TL

...bizde şaşırdık.
  • eşime araç aldık haziranda. Sigortasını daha yeni yaptırabildik araç yattığı için. Chevrolet Aveo 1.3 d ltz 2012 model Yaş 27 Bayan 5 yıllık ehliyeti var. Haziran 2016 da 1676 tl fiyat çıktı allianzdan. Aralık 2016 da 2000 tl ye yaptırdım. Koalay.com dan allianz yaptı. Evin yanında olduğu için poliçemi 5 dk da aldım emre isimli arkadaş sağolsun. Merak ettiğim bir şey var aracı satmayı düşünüyoruz otomatik almak için. Sigortayı 1 2 ay içinde iptal ettirip tekrar yeni araç aldığımızda sigorta yaptıracağımızda fiyat düşer mi ?
  • 15 Kasımda aldığım Hyundai Getz için 1200 TL'ye yaptırdım sigortayı.

Hayatımda ilk kez üzerime araba aldım. Daha öncekilerin tamamı hanımın üstüneydi. BMW için 400 TL verip Hyundai'e 1200 TL vermek bayağı koydu.
  • yaş 25, 2016 ocak ayında ilk sigortamı yaptırdım, 2001 fabia için 1400 tl vermiştim
    Sigortayı güncellicez 10 gün içinde şuan 1270 allianz çıkıyor. sigortacıya gidince daha da düşer mi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.