Şimdi Ara

Forumdan 'ABSOLUT.' vefat etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
573
Cevap
4
Favori
66.442
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Forumdan 'ABSOLUT.' vefat etti.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    82 Mesaj
    Selam arkadaşlar,

Forumdan Haşim'i tanırsınız, nick'i ABSOLUT. DH Profili:https://mobile.donanimhaber.com/profil/2171890

Bu da steam profili:https://steamcommunity.com/id/absostore

Kardeşi beni arayıp acı haberi verdi.

Solunum yetmezliğinden vefat etmiş.

Son yazışmalarımız:

...

Girişimci ve eğlenceli bir arkadaştı. Bynogame tarzında bir site açmayı planlıyordu, beni de ortak edecekti...

Steam'de bazı konuşmalarımız:

Steam'de level-up botu işletti, cs:go key ve item alım satımı yaptı, hepimiz gibi sıcak fırsatları takip etti.

Sıcak fırsatlarda açtığı bir konu:https://mobile.donanimhaber.com/araliklarla-yenileniyor-thermos-stainless-king-40-ounce-beverage-bottle-stainless-steel-14-53--135056523

bu da whatsapp'tan bir ss:https://i.hizliresim.com/QL97oZ.png

Ve vefat etti işte. Allah rahmet eylesin.

Ölümün ne zaman geleceğini bilmiyoruz, yarın ölecekmiş gibi yaşamak lazım hayatı.

Steam profiline de "#TATIL" yazmış... :)

Ebedi bir tatil. :) Mekanın cennet olsun Haşim.

Haşim'in kardeşinden mesaj:

quote:

Merhaba ben Haşim’in namı diğer ABSOLUT’un kardeşi. çarşambayı perşembeye bağlayan gece kaybettik abimi. abim küçüklükten beri sıkıntılar ile büyüdü. son 1 aydır yemedi içmedi sadece yattı. ama konuşurduk son gece çay içti yemek yedi ve uyumaya çalıştı. sabahına uyandıramadık. abim dürüst ve sert mizacı olan birisiydi. kırdığı,üzdüğü kişiler var ise hakkını helal etsin ona. inanıyorum ki onun haklarınıda helal etmiştir bize. ebedii bir tatil. Allah hepinizden razı olsun. tek yapabileceğimiz bir dua eksik etmeyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED7AF69A7 -- 16 Nisan 2019; 9:30:4 >

• Kendisiyle az çok alışverişim olmuştur , ban yedi diye çok dalga geçenler olmuştu . Hayat çok kısa , bugün varız yarın yoğuz. Saçma sapan şeyler yüzünden birbirimizi kırmaya gerek yok. Ayrıca forumun da bilindik üyelerindendir. Profilimde referansı dahi duruyor. Tüylerim diken diken oldu. Allah rahmet eylesin ..

Nefes darligi olmussa ve sigara kullanan birisi ise nedeninin bu yuzden olabilecegini dusunuyorum. (Kalp damarlarini, akciger, karaciger i bozduguna dair doktordan bilgi almistim)
    Benim babamda bu yuzden skntilar cekiyordu, ve 2 hafta once sigara laneti yuzunden kaybettik. Su illeti icmeyin, sevdiklerinize ictirtmeyin arkadaslar.
    Allah rahmet eylesin, tum iyi kalpli insanlarimizin mekani cennet olsun.

Arkadaşlar, ölüm genç, yaşlı ayırtetmeksizin herkese geliyor, dünyada sıfır torpilin olduğu, tam adaletin gerçekleştiği tek şey belki de ölüm, herkese geliyor, zengine de, fakire de, güçlüye de, zayıfa da, istisnasız herkese.

İnsan ömrü sağlıklı olarak 60 yıl, bilemedin 70 yıl bugünün teknolojik imkanlarıyla, tıp ilerler, bilim gelişir, insan ömrü 100 yıl olur, bilemedin 120 yıl olur, ama ne olursa olsun ölüm mutlaka gelir, ama 100 yaşında, ama 120 yaşında, bu yaşlar çok fazla gelebilir herkese, ama öyle değil, gidin 70 lik dedelerle, ninelerle konuşun, 70 sene nasıl geçti diye, yavrum göz açıp kapayana kadar geçti der ve hayata da en çok onlar bağlanır sona yaklaştıkça.

Böyle bir gerçek var, ölüm kapısı kapanmıyor, kimse de kapatamamış, o yüzden insan neye inandığını, amacının, gayesinin ne olduğunu bilerek ömrünü geçirmeli.

Hangi yolu seçerseniz seçin, aklınızla, mantığınızla ve en sonunda da kalbinizle karar verin, sonrası gelecektir zaten, ben de kendime ders çıkarıyorum bu hadiseden, bu arkadaşı tanımıyorum, bu konu vasıtasıyla tesadüf ettim ve samimi olarak söylüyorum üzüldüm, bu forumdan biriydi, o da bizim gibi, sizin gibi daha birkaç gün öncesine kadar yorumlar yazıyordu belki, bugün aramızda yok, yarın içimizden herhangi birinin ölmeyeceğinin garantisi yok, hepimiz öleceğiz, ama yarın, ama sonra, ölümden kaçış yok, Allah rahmet eylesin bu arkadaşımıza da.

konu sahibine

Whatsapp mesajlarında senden para istemiş bu parayı verdin mi? keşke para muhabbetini sansürleseydin ilgili şahsın yakınları burayı okursa o para mevzusu hoş karşılanmaya bilir. Afis etmiş gibi olmuşsun kötü niyetli olmadıgını düşünüyorum ben olsam orayı yayınlamazdım. Borç istemek bile utanılacak zor bir durum iken sen merhumu tüm foruma reklam etmişsin. olmamış. Paran kaldıysa söyle halledelim.

eski iş yerimde bir intihar vakası olmuştu. Merhumun babası gelip sizden borç aldı mı? diye sordu aldıysa öderim dedi çok burulmuştum...

Çocugun ailesine başsağlığı diliyorum bu hayatta en kötü şey olsa gerek doğurup büyüttüğün sevdiğin yetiştirdiğin bir canı kaybetmek. Işıklar içinde uyusun

cavador kullanıcısına yanıt
    @cavador demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Sigara herkes icin ayni etkiyi yapmayabilir. Senin alerjik durumun, baska kalitsal hastaliklarin varsa daha fazla etki edebilir. Ama riski arttirdigi 100% bilinen bir gercek.

Bu arada olen uye bende blokluydu. 16 yasindaymis. O yasta nasil boyle radikal goruslere sahip olmus ilginc dogrusu. Neyse huzur icinde yatsin diyelim.

Edit: 26 yasindaymis.

Eğer gerçekse Allahtan merhuma rahmet, acılı ailesine sabır versin. Cumartesi ve pazar bende az daha gidiyordum ama maalesef ülkemizde hiçbirşeyin kıymeti, demek istediğim insanın değeri yok. Ben astım hastasıyım, hafta sonu aöf sınavı vardı, başımdaki gözetmen kılıklı insan müsveddesini defalarca kez uyardım, salon başkanını dahi çağırıp söyledim. Kadın görünümlü müsvedde sanki parfüm sıkmamış banyo yapmış, adtım olmayan insanlar dahi çok felaket derecede şikayetçi oldular kokudan , onlar o haldeyken ben ölüyordum. Öksürmekten bildiğim sorulara dahi cevap veremedim. İlla ölmem mi gerekiyordu, anlamıyorum gerçekten.

• Yüzbaşı
    267 Mesaj
    Rahatsızlığı neymiş anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

“Olsun be aldırma Yaradan yardır. Sanma ki zalimin ettiği kârdır. Mazlumun ahı, indirir şahı. Her şeyin bir vakti vardır.."
  • Binbaşı
    1851 Mesaj
    Allah rahmet eylesin

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Nefes darligi olmussa ve sigara kullanan birisi ise nedeninin bu yuzden olabilecegini dusunuyorum. (Kalp damarlarini, akciger, karaciger i bozduguna dair doktordan bilgi almistim)

Benim babamda bu yuzden skntilar cekiyordu, ve 2 hafta once sigara laneti yuzunden kaybettik. Su illeti icmeyin, sevdiklerinize ictirtmeyin arkadaslar.

Allah rahmet eylesin, tum iyi kalpli insanlarimizin mekani cennet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naega- -- 15 Nisan 2019; 1:46:31 >

Orijinalden alıntı: Guest-ED7AF69A7

Skolyozu vardı ve bu yüzden nefes darlığı çekmiş sanırım.
    Skolyozu o kadar ileri derecedemiydi ki hocam.
    |
    |

|
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Allah rahmet eylesin

|
    |
  • Çavuş
    93 Mesaj
    başımız sağ olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    allah rahmet eylesin

|
    |
    başın sağolsun

|
    |
  • Kendisiyle az çok alışverişim olmuştur , ban yedi diye çok dalga geçenler olmuştu . Hayat çok kısa , bugün varız yarın yoğuz. Saçma sapan şeyler yüzünden birbirimizi kırmaya gerek yok. Ayrıca forumun da bilindik üyelerindendir. Profilimde referansı dahi duruyor. Tüylerim diken diken oldu. Allah rahmet eylesin ..

• Emekli Yönetici
    1052 Mesaj
    allah rahmet eylesin

|
    |

aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır...

lg E550, lenovo s10-3, 500 gb lg, 2690, crea ms2.
  • Binbaşı
    1146 Mesaj
    Başımız sağ olsun.
    |
    |

Gökte parlayan ay,

Kalpte incinen söz,

Çölde ışıldayan su, sana benzer

Türk savunma sanayinin gözbebekleri: TFX Milli Muharip Uçak, Gökbey, Atak, Hürkuş, Hürjet, Aksungur, Göktürk ve İmece, Hisar, Bora, Altay, Fırtına, TCG Anadolu ve Pirireis, Small-GEO Haberleşme Uyduları, MPT, TS1400, TS3000.

Teknolojik gelişimlerin temeli harp sanayidir.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
üniversite
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.