Yüzbaşı
01 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 331 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Arkadaşlar Tr psn fifa 20 nin fiyatı malum uçuk fiyat 429 tl. Us psn ise ea access ile beraber 325 tl gibi bir fiyata geliyor. Bu yüzden nereden uygun fiyata alabiliriz gibi biraz araştırma yaptım. Mtcgame diye bir site var. Belki forumda bir çok arkadaş biliyordur. Ben daha önce bu siteden bir iki oyun aldım. Sorun yaşamadım.( En son Sekiro almıştım.) Bugün chat live ile bir görüşme yaptım. Uygun fiyat verirseniz forum için bir alternatif olabilir diye. Burada bir liste yaparız siteye potansiyeli gösteririz. Alacak arkadaşlar forumdan geldiğini söyleyerek uygun fiyata alır diye düşündüm. Siz ne düşünüyorsunuz. 235 TL gibi bir fiyat verdiler.( Standart Sürüm için) Belki biraz daha indirebiliriz.

Oyunu aldıktan sonra kardeşlik yaparak daha fiyatı daha uygun hale gelebilir.Beyler şuan alım için herşey hazır fakat site oyunları kod değil hesap olarak verecek. Dediklerine göre hesapları kendileri açıp kodları kendi ekliyorlar. Mtcgame benim babamın oğlu değil. Size bu konuda bir güvence garanti veremem. Aklı yatmayan, şüphesi olan arkadaşlar vazgeçebilir. Ben daha önce buradan ps4 e uygun fiyattan oyun aldığım için fifa yı nasıl ucuz alırız diye düşünürken aklıma geldi. O yüzden böyle bir konu açtım. Oyun nasıl bu kadar ucuza geliyor derseniz, bu oyunu satan site (daha önce ki aldığım oyundan edindiğim bilgiye göre) Fifa standart sürüm 60 dolar us psn de ama bunlar bir şekilde 40 dolar gibi bir paraya alıyor. (psn satın alma geçmişinden bakılıyor). Detayını fazla bilmiyorum ama sekiro aldığımda durum böyleydi.

Link hazırlanmış yarın alacak arkadaşlara özel mesaj ile ileteceğim.

Konuyu güncelleyeceğim.

Liste
Beyler link burada isteyen alır. Fiyat belli. Nasıl teslim edileceği belli. Almak isteyen alır. Ben aldım SS inide attım. Arkadaşlarımda aldı. Ben burada iyi niyet ile birşey yapmak istedim. Malum tr PSN fiyatları çok yüksek. Daha önce oyun alıp sorun yaşamadığımdan giriştim bu işe. Liste tutmacağım. Almak isteyen olursa PM atar yardımcı olurum.


STANDART SÜRÜM LİNK: Bitti.

Mtcgame kod satıcısıdır. Bu hesaplar aşağıdaki arkadaşların yazdığı gibi kredi kartları ile değil psn kodları ile alınıyor.


Beyler bugün oyunu aldım. Tüm bilgileri verdiler. Hepsini kendime göre değiştirdim. Hesabı cihaza ekledim. Sorun yok şuanlık.

Bu siteden elektrikli süpürge almayı düşünüyorum da güvenilir midir? Var mı bilgisi olan?
Arkadaşlar araştırdım ama net bir cevap bulamadım. Sanal mağaza sitesi güvenilir midir? Anneme elektirkli süpürgesi alacağım. Turkcell sarı kutu ile %20 indirim var. Fiyat makul bir rakama iniyor. Yanlız dolandırılmayalım. Malum geçen aylarda gold computer tarafından dolandırılıyordum. Bilginiz varsa yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşlar böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Tabii sizin önerileriniz de önemli. Uygun mu değil mi vs yardım ederseniz sevinirim.
.
silinsin.
Hakkında
Konum: İzmir,Karşıyaka
Meslek: Jeoloji Müh.
Forum İmzası:
Where Amazing Happens
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Mesaj Sayısı: 648
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 950
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 5.005 (Bu ay: 129)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 714 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.