Şimdi Ara

Forumdan 'ABSOLUT.' vefat etti. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
3
Favori
74.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
463 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendisiyle cok atismamiz olmustur
    satis konusunda iyiydi evet ama negatif ve bencil bi adamdi surekli bi kavga, tartismada bulurdum kendisini
    siyaset gorusleri asarim keserimden ibaretti falan filan neyse
    hayat fani olum ani, allah rahmet eylesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah Rahmet Eylesin. Mekanı cennet olsun.
  • Allah rahmet eylesin..
  • sigaradan değildir, sigaradn olsa benim dede 92 yaşında ölmezdi ki başlama yaşıda 16 kesintisiz içti
  • Allah rahmet eylesin..
  • Genç bir arkadaşımız, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, kalanlara sabır versin.

• Hep görüyordum ikinci el bölümünde key ilanlarını hatta bir ara alışverişimiz olacaktı ama son anda iptal ettik şimdi keşke yapsaydık diyorum
    Başımız sağ olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cavador

sigaradan değildir, sigaradn olsa benim dede 92 yaşında ölmezdi ki başlama yaşıda 16 kesintisiz içti
    Sigara herkes icin ayni etkiyi yapmayabilir. Senin alerjik durumun, baska kalitsal hastaliklarin varsa daha fazla etki edebilir. Ama riski arttirdigi 100% bilinen bir gercek.

Bu arada olen uye bende blokluydu. 16 yasindaymis. O yasta nasil boyle radikal goruslere sahip olmus ilginc dogrusu. Neyse huzur icinde yatsin diyelim.

Edit: 26 yasindaymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slim Charles -- 15 Nisan 2019; 13:17:43 >
  • Allah rahmet eylesin.
  • Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.
  • 16 yaşında nefes darlığından vefate etmiş ha vay anasını kronik bir hastalığı vardı heralde sadece sigaradan böyle birşey olcak iş değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 15 Nisan 2019; 11:18:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kendisi ile sanal olsa da bir yakınlık içerisindeydim, çok üzüldüm. kendisi ile counter oynardık milletle tartışırdı hep :) allah rahmet eylesin gerçekten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kendisiyle cs envanterleri ile ilgilendiğim zamanlar tanışmıştım. Ticareti düzgündü güvenilirdi arada muhabbet ederdik steam üzerinden. Mekanı cennet olsun huzur içinde uyusun. Hakkını helal etsin varsa bizim hakkımız helal olsun. Ailesine ve sevdiklerine sabır.
  • Allah rahmet eylesin.
  • ismine baya aşina olduğum birisiydi, sık sık görürdüm mesajlarını orada burada.

allah rahmet eylesin çok üzüldüm.
  • Allah rahmet eylesin.

• Birebirde hiç tanımadım ama ismini çok görüyordum. Mekanı cennet olsun üzüldüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mekanı cennet olsun, kalanların başı sağ olsun.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.