Şimdi Ara

en iyi powerbank

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
6
Favori
43.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ttec 11200 mah lik powerbankini kullandim cok iyi 30000 vb mah lik bir kac marka var ama fiyatlarini dusundurucu ttec in 170 liraya almistim hakkaride dagda durdugum icin bunlar benim icin buyuk sey 30000 mahlik olanada 150 170 tl civari istiyolar ise yaramaz cin mali falanmi tam anlamiyla bilen biri varmi ne onerirsiniz 11200 mahtan dan daha yuksek bi powerbank olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Romoss alma hocam. Kullandım fena değil ama 2 kere elektrik arızası verdi en son iade ettim ürünü. 30000'lik olanlar abartı hocam çin malı tavsiye etmem. Olmayanlarda çok pahalı. Sony almayı düşünüyorum paraya kıyıp. 11200 den daha büyük bildiğim powerbank yok hocam ama memnunsanız 2 adet kullanmanızı tavsiye ederim
  • Gereksiz, usb kabloyu cepte taşımak en ucuz ve en garantili yol, arabalardan tut da tv'lere kadar her yerde 5v usb çıkış var artık.

• Ttec markasına bakarsan bir fikir edinebilirsiniz

• Ttec yada sony tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

Romoss alma hocam. Kullandım fena değil ama 2 kere elektrik arızası verdi en son iade ettim ürünü. 30000'lik olanlar abartı hocam çin malı tavsiye etmem. Olmayanlarda çok pahalı. Sony almayı düşünüyorum paraya kıyıp. 11200 den daha büyük bildiğim powerbank yok hocam ama memnunsanız 2 adet kullanmanızı tavsiye ederim

bende oyle dusundum 11200 ttech kulaniyorum suanda cok memnunum ama yetmiyor dagda ara sira 2 haftaya yakin kaliyoruz haliyle yetmiyor 30.000 mahliklar orjinalde bulamadim baktiklarim bariz cin mali en iyi dedigin gibi 2 tane ttech olur o zaman cunku baska marka guven vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Gereksiz, usb kabloyu cepte taşımak en ucuz ve en garantili yol, arabalardan tut da tv'lere kadar her yerde 5v usb çıkış var artık.

ya sehir icinde olanlar icin gereksiz ama ben hakkari semdilli ortaklarda kol personeliyim bi ciktinmi daga en assa 2 hafta inmiyoruz haliyle elektrikde olmadigi icin dagda bunlara sariliyoruz bizde

• 92 TL'ye Sony almistim ....

5000 mAh . Tatilde kullandim . Bir kac kere de Tepekent'te ki kampusumden , karşi tarafa gecerken kullandim .

1.000 dolum hakki veriyor . Gercekten çok şık ...

Ozellikle araba seyahatlerinde cok kullandim

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Aynı ürünü bende almak istiyorum, yorumunuzu eksileyen arkadaşıda merak ediyorum açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Ben de bir süredir araştırmadaydım, en son Sony'nin şu ürününü almaya karar verdim.

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-cp-v10-usb-tasinabilir-sarj-cihazi-siyah/productDetails.aspx?productId=telsarjscpv10siyah&categoryId=60004584

aslinda cok iyi birseye benziyor ama note 4 kullaniyorum 3400 mah bataryasi var 10000 de 3 dolumluk okuyoe ayni urunun biraz daha yuksek mahlisi olsa dusunulebilirdi aslinda

• bitane buldum ama soyle birsey var 36.000 mah lik 250 tl markasi mobile world siyah ren n11.com da denk geldim ama bu markaya gucen olurmu urunun verimliligi nasildir simdi 36.000 mah diye alip elefonu 2 kere sarj ederse kazik yemis oluruz

• 36000 biraz mübalağa hocam araba aküsü gibi o nedir öyle
  • quote:

Aynı ürünü bende almak istiyorum, yorumunuzu eksileyen arkadaşıda merak ediyorum açıkcası

zevzek çok hocam
  • quote:

36000 biraz mübalağa hocam araba aküsü gibi o nedir öyle

ya dedigin gibi cok yuksek ama burda imkan ve sartlarimiz kisitli olsugu icin mecburuz boyle bir seye yoksa 5600 mah lik yeterde artardi bile bana hocam

• Su an kendim xiaomi 10400 Mah kullanıyorum zamanında hepsi burada dan 120 tl ye almıştım simdi 90 tl ye kadar dustu aynı markanın 16000 Mah cikti onu tavsiye ederim Bendeki 10400 Mah iPhone 5 i 4 kere sıfırdan full sarj ediyor orjinal ürün aldığın siteye dikkat et yüksek Mah Olanları iyi araştır bence cogu sahtedir

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetasmaz

Su an kendim xiaomi 10400 Mah kullanıyorum zamanında hepsi burada dan 120 tl ye almıştım simdi 90 tl ye kadar dustu aynı markanın 16000 Mah cikti onu tavsiye ederim Bendeki 10400 Mah iPhone 5 i 4 kere sıfırdan full sarj ediyor orjinal ürün aldığın siteye dikkat et yüksek Mah Olanları iyi araştır bence cogu sahtedir

hocam 10400 mah'lık powerbank iphone 5'i nasıl 4 kere tam şarj ediyor anlamadım. iphone 5'in pili 1500 mah civarında diye biliyorum. 1500x4=6000 mah eder. e geri kalan 4400 mah nerede yahu

• Xiaomi kullanıyorum çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

Orijinalden alıntı: muhammetasmaz

Su an kendim xiaomi 10400 Mah kullanıyorum zamanında hepsi burada dan 120 tl ye almıştım simdi 90 tl ye kadar dustu aynı markanın 16000 Mah cikti onu tavsiye ederim Bendeki 10400 Mah iPhone 5 i 4 kere sıfırdan full sarj ediyor orjinal ürün aldığın siteye dikkat et yüksek Mah Olanları iyi araştır bence cogu sahtedir

hocam 10400 mah'lık powerbank iphone 5'i nasıl 4 kere tam şarj ediyor anlamadım. iphone 5'in pili 1500 mah civarında diye biliyorum. 1500x4=6000 mah eder. e geri kalan 4400 mah nerede yahu

Arkadaşlar, bu powerbank'lar üzerinde yazılı olan değer o ürünün içinde kullanılan ve genelde silindirik, bildiğimiz kalem pil boyutlarında olan şarj edilebilir Lithium-Ion bataryalarının "nominal değerlerinin" toplamıdır. Bu silindirik bataryalar, 1.300, 1.600, 1.800, 2.000, 2.600 mAH gibi değerlerde üretiliyor değişik üreticiler tarafından (tabi çoğunlukla Çin'deki üreticilerlerce...).

Örneğin 10.400'lük bir powerbank aldınız, boyutları derli toplu: bunun içinde 4 adet 2.600 mAH'lik silindirik batarya vardır. Tabii bir de şarj ve kontrol (elektronik) devresi bulunmakta.

Powerbank'ta 10.400 mAH'lik şarj edilebilir (iç) batarya kullanılması bu cihazın hariçten bağlanacak ve şarj edilebilecek cihazlara tamı tamamına 10.400 mA'lik şarj akımı aktaracağı demek değildir. Oluşacak kayıplar vardır. En iyi ihtimalle (kullanılan bataryaların da kalitesine de bir miktar bağlı olarak...) %25, ortalama %30-35 kayıp vardır. Tanınmış markalı ve içlerinde Samsung SDI gibi daha güvenilir markalı batarya kullanan powerbank'lardan daha iyi performans beklenmelidir, ama dediğim gibi bu da %75'den daha çok olamayacaktır. Özetle 10.400 mAH'lik bir powerbank'ın hariçten bağlanacak mobil cihazları şarj edebilme kapasitesi gerçek hayatta 6.750-7.800 mAH arasında kalacaktır.

Bu arada, bu tür powerbank'ları sonuna kadar sömürmemeyi (deşarj etmemeyi) de hatırda tutunuz. Kapasitesi en çok %10'a düştüğünde (üzerinde LED sayaç varsa burada tek LED yanmaya başladığında) tekrar şarja takınız.

Bilginize.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.