Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
40
Favori
51.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke dragon age inquisition çevirseydiniz.. dragon age 2 tamamen hayal kırıklığıydı.. yine de kolay gelsin kendinizi sıkmadan bunaltmadan bitirirsiniz inşallah..

not: bu serinin en iyi oyunu dragon age origins di.. ne inquisition ne de dragon age 2 dragon age evrenine yakışmadı bana göre..
  • Haydi bakalım hayırlısı kolay gelsin bol bol
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    Evet dlc lerde dahil çeviriye
  • Çevirirken yüzde kaç çevrildiğini paylasicak misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum beni de alın

Bütün benliğimle bu işe gönüllüyüm

• Aslında ilk niyetimiz oydu ama Inqusition da tool sorunu var. Programcıları yeni bir mod çıkaracağız dediler o yüzden boşa beklemektense 2.oyunu çevirelim dedik. 2.oyunda özellikle ek paketi direk Inqusition a bağlı. Origins den fazla karakterler,senaryo vs göremiyoruz daha çok 2. oyundan aktarılmış. Senaryo bakımından Inqusition ı anlamak için 2.oyun muhakkak bitirilmeli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Aslında ilk niyetimiz oydu ama Inqusition da tool sorunu var. Programcıları yeni bir mod çıkaracağız dediler o yüzden boşa beklemektense 2.oyunu çevirelim dedik. 2.oyunda özellikle ek paketi direk Inqusition a bağlı. Origins den fazla karakterler,senaryo vs göremiyoruz daha çok 2. oyundan aktarılmış. Senaryo bakımından Inqusition ı anlamak için 2.oyun muhakkak bitirilmeli bence.

2. Oyunu inquisition değil mi bu oyunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Aslında ilk niyetimiz oydu ama Inqusition da tool sorunu var. Programcıları yeni bir mod çıkaracağız dediler o yüzden boşa beklemektense 2.oyunu çevirelim dedik. 2.oyunda özellikle ek paketi direk Inqusition a bağlı. Origins den fazla karakterler,senaryo vs göremiyoruz daha çok 2. oyundan aktarılmış. Senaryo bakımından Inqusition ı anlamak için 2.oyun muhakkak bitirilmeli bence.

2. Oyunu inquisition değil mi bu oyunun?

Dragon age serisi
    Dragon age : origins
    Dragon age: origins awakening
    Dragon age II
    Dragon age inquistion

Şeklinde gitmektedir.
  • Awakening oyununa da bir el atılsa süper olur aslında.Elinize sağlık
  • Hayırlısı olsun diyelim. Zamanında ilk oyunu türkçe sayesinde 5 6 kere bitirdim. Sonra awakening dlc sini büyük bir heyecan ile beklerken %60 karda iptal ettiler. Sonra bir kaç kez 2. Oyuna başlanmıştı onlarda iptal olmuştu.

Bende codex bölümüne kesinlikle bulaşmayın. Belki arada önemli olanlar hariç. Bu sizi kocaman bir yükün altından kurtarır

• Karaphatianadam gibi adamdır size yardım etmiş size güvenmiş sizde umarım bu oyunu 100 de 100 tamamlayıp size olan bu güzel inancı karşılıksız bırakmazsınız :)
  • Güzel haber.Sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim.Allah yardımcınız olsun
  • harunefetr kullanıcısına yanıt
    Lahire zaten bizim dava arkadaşımız ancak ağır işsizlerden değil, işinde gücünde aile sorumluluğu üstlenen biri. belirtildiği gibi büyük beklentiye girmek için erken, bu insanlar öncelikle hobi olarak yapıyorlar bu işi, yarının ne getireceğini kestiremezsiniz. Ne var ki seriye daha önce hizmet ettiği için duygusal bağı da var. biz iyi şeyler temenni ediyoruz.
  • Ömür abi, oyun, oyuncu ve çevirmen dostu bir büyüğümüz. Bana da Mass Effect çeviri konusunda çok büyük yardımları oldu. Bunun dışında hangi konuya baksam bir şekilde herhangi bir konuda faydası dokunmuş. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır arkadaşlar.

Çeviri yapan arkadaşlarımıza başarılar, kolay gelsin.

Bu arada Dragon Age 2 benim için bazı açılardan hayal kırıklığı olmuştu. Dragon Age: Origins ve özellikle Inquisition her rpg sevenin suyunu çıkarana kadar oynaması gereken yapımlardır. =) İkinci oyunu da yama hatırına bir kez daha oynarım. =)
  • Bu yama beni çok heyecanlandırdı umarım en kısa sürede çıkar kolay gelsin hepinize. Ek paketlerin de dahil olacağını görünce zaten
  • Severek oynadığım 3 kere bitirdiğim oyun umarım bir kerede türkçe olarak bitiririm kolay gelsin

• Şu an birinci oyunu oynuyorum. İnşallah ben bunu bitirene kadar siz de ikinci oyunun yamasını hazırlamış olursunuz :) Emeğinize sağlık.
  • Başarılar kardeşlerim.
  • Başarılar inşallah bütün dragon age serisini cevirirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin büyük bir oyun büyük bir yama. Hevesiniz kaçmadan yavaş yavaş çevirin önemli olan çevirinin tamamlanması. Bakalım bu yama bitince belki serinin diğer oyununuda çevirirsiniz :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.