Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
40
Favori
51.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ana dosyalardan olan core_en-us dosyasında yarıya yaklaşmış bulunmaktayız. 2 büyük dosyamız var ana oyun için campaign_base_en_us ve core_en-us. Diğer tüm paketler, güncelleştirmeler ve eklenti paketlerinden oluşup küçük çeviri dosyalarıdır.
  • Ne olursa olsun DA serisinin tüm oyunları çeviriyi hakediyor, bu zor süreçte kolaylıklar dilerim. :)
  • Hey MaşaALLAH, Bu sefer Kesin Biticek İnaniyorum. Kolay gelsin Elleriniz'e saglik şimdiden
  • Çevirmen lazımsa yardımcı olabilirim kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu yeni görüyorum çok mutlu oldum umarım kısa sürede biter ve inquisition da dusunulur .Kolay gelsin takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel bir haber! Kolay gelsin :)
  • TR YAMA forumundaki en begendigim konu :)
  • Biraz erken olacak ama bu çeviri bittiğinde Dragon Age: Origins - Awakening DLC'sini çevirecek misiniz? Seriyi tamamlamak babında şeettim. :D
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    İçimizdeki düşünceyi dile getirdin kesinlikle düşünüyoruz Hele şu yamayı bir çevirelim alnımızın akıyla o daha kolay bizim için.
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    DA:O da ana hikayeden sonra ne olduğunu en çok merak ettiğim kısım duyunca bi mutlu oldum . Bu arada maşallah hızlı ilerliyorsunuz merakla bekliyoruz yamayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

İçimizdeki düşünceyi dile getirdin kesinlikle düşünüyoruz Hele şu yamayı bir çevirelim alnımızın akıyla o daha kolay bizim için.

ellerinize sağlık, kolay gelsin ..:) DA2'yi satın almak şart oldu
    Zamanında 2 ayrı çeviri ekibinin büyük ilerleme kaydedip yarıda bıraktığı bir çalışma olmuştu. Hala inanamıyorum :D
  • daha popüler olan da:i neden düşünülmedi özel bir sebebi varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılardır bu oyunu çevirdiğini söyleyen bi ekip vardı sanırım havlu atmışlar bu çeviri bittiğinde Awakening çevirisi Inquisitiondan daha iyi olur hocam böylede düşünmenize sevindim, trsi olmadığı için elim gitmiyor yıllardır, içimde bir burukluk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

daha popüler olan da:i neden düşünülmedi özel bir sebebi varmı?

Yukarı da DA2'yi oynamadan 3.oyunun hikayesi ile kopukluklar olacağı ile ilgili konuşulmuş
  • Asıl ilk niyetimiz Inqusition'ı çevirmekti.Ona özel açılan konuda da aslında sebebini görebilirsiniz ama yazayım yine de. Çeviri yapacağımız program alfa halinde ve çeviriye müsade etmeyecek hatalar veriyordu. Yeni bir geliştirme yapıldığını söylediler. Bizlerde boş duracağımıza 2.oyunu çevirelim dedik özetle.

Ayrıca burası çok önemlidir ki 2.oyunun konusunu anlamadan bilmeden 3.oyunu oynamak çok fazla kopukluklara yol açıyor maalesef. Çünkü 3.oyunun konusu başından itibaren direk 2.oyuna bağlı olarak devam ediyor ve karakterlerin neredeyse hepsi 2.oyundakiler. 1.oyun Dragon Age Originsde saatlerinizi harcadığınız ek paketi Awakening dahil, karakterlerin neredeyse hiçbiri yok.O bakımdan 2.oyun oynamak ve konusunu anlamak çok önemli bence. Özellikle 2.oyunun bir ek paketi var ki direk 3.oyundaki düşmanımızı görüyoruz diyeyim spoiler olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaHire -- 7 Mart 2017; 15:15:13 >

• LaHire kullanıcısına yanıt
    Tüh 2.oyunda Origins deki karakterler yok mu kötü oldu bu en azından oynayamasak bile karşılaşmak falan isterdik . Birde bu 2.oyun originsden bağımsız mı ilerliyor tamamen yoksa arada bir kaç şeye falan değiniliyor mu ? Dediğin gibi o kadar saatlerimizi harcadığımız oyuna hiç değinilmemesi biraz garip olur.
  • Dediğim gibi sadece karakterlerin neredeyse hiçbiri yok. Yoksa birinci oyundan direk yaptığınız seçimleri aktarıyorsunuz 3.oyuna. Tabiki 1.oyundaki önemli seçimleri 3.oyundada görebiliyorsunuz ama oynanabilir asıl ana karakterlerin hepsi 2.oyundan alınmış maalesef. 1.oyundan olanlar hep yan karakterler yani npcler oluyor. Bu arada 1. oyunda yaptığınız tüm seçimler 3.oyunu da değiştiriyor.
  • Kolay gelsin, umarım nihayete erer :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Dediğim gibi sadece karakterlerin neredeyse hiçbiri yok. Yoksa birinci oyundan direk yaptığınız seçimleri aktarıyorsunuz 3.oyuna. Tabiki 1.oyundaki önemli seçimleri 3.oyundada görebiliyorsunuz ama oynanabilir asıl ana karakterlerin hepsi 2.oyundan alınmış maalesef. 1.oyundan olanlar hep yan karakterler yani npcler oluyor. Bu arada 1. oyunda yaptığınız tüm seçimler 3.oyunu da değiştiriyor.

O zaman DA Origins'i tekrar bitirmenin vakti gelmiştir, elimde saveim bulunsun.
  • Bende dün ikinci ve ilk oyunun tüm DLC'leri ile satılan ultimate edition'u aldım indirip yavaş yavaş başlarım ilk oyundan. Zaten ben bitirene kadar 2. oyunun çevirisi bitmiş olur saveleri de saklarım sonrası için.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.