Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
40
Favori
51.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle güzel bir fikir. Birinci oyundaki save dosyasını ikinci oyuna aktarıyorsunuz ve yaptığınız değişiklikler karşınıza çıkıyor baya güzel ayrıntılar var
  • Elinize sağlık ama ilk fırsatta inquisition'ı cevirmelisiniz.
    Ayrıca inanıyorum ki her rpg çevirmeni cennetliktir.

da2 ardına ,inquisition yamanızı bekleyecegim.İkiside türkçe fullendikten sonra hardcore oynayacagım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playas -- 11 Mart 2017; 11:5:43 >
  • Çok iyi bir haber sıkıntısız bir çeviri olur inşallah.
    Bu arada karapathian arkadaşa da çok teşekkürler nerde bir çeviri görsem onun adını görüyorum.Yardımlarını hiç esirgemiyor ona borçluyuz.
  • Inquisition'ı origin'de indirimdeyken almadım nasıl pişmanım. Kredi kartımı çıkarttım tam alacaktım İndirim bitmiş tüh dedim kolay kolay ea oyunlarına indirim uygulamıyor. Playstore ve Voidu'da artık ne zaman indirime girer belli değil. (g2a tarzı sitelere ön yargıyla bakıyorum keylerin nereden geldiği belli değil sonuçta bu güne kadar bir tane bile oyun almadım.)
  • İki büyük dosyadan biri olan, core_en-us dosyasını yarılamış bulunmaktayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

İki büyük dosyadan biri olan, core_en-us dosyasını yarılamış bulunmaktayız.

Oh My God süper haber :)
  • Güzel haber Bu sefer ki çalışma çok daha umut verici.
  • Muhteşemsiniz Varya Helal Olsun. takipdeyiz.
  • Gelecek bu yama gelecek.
  • Güzelde önce awakening dlcsini çevirseydiniz daha iyi olurdu bence.
  • Onunda Cevirisi Cıkacaktir... inşALLAH.. En azindan Şu Yamaya Destek Olmak Lazim..
  • Cok guzel bir haber. Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama yok diye bu oyunu oynayamamıştım. Hep içimde kaldı. En kısa sürede oynayabiliriz inş.
  • Codex ler çevrilmiyor değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Ne var ne yok çeviriyoruz hocam. İlk oyundaki gibi roman uzunluğunda olmadığından sorun olmuyor
  • Beklemedeyiz, elinize sağlık kolay gelsin. Ne zaman çıktığının önemi yok bitirin ve düzgün çevirin yeterli
  • Allah'ınıza kurban ya kaç yıldır bekliyorum bana rpg yi sevdiren dragon age origin dir. 2 yi oyun çeviri yapacam deyip deyip hep yarıda bıraktı inş hevesimi kırmazda bitirirsiniz 100 de 100 çevirirsiniz malum origini biraz eksik çevirmişleridi gözle bekliyoruz
  • oğlum siz manyaksınız lan. Adamsınız valla billa. sırf yorum atmak için üye oldum devaaammm
  • Hocam merakla bekliyoruz.. Artık birilerinin el atma zamanı gelmişti bu oyuna.. :)
  • Oyuna başlamıştım ve konuşmaları bırakın ana konuya bile hakim olamadım. Acayip İngilizce istiyor. Ve ilk defa bir oyunu anlayamadığım için bıraktım İnşallah sayenizde oynarız. Bu arada kodeks tarzı şeyler var mı hatırlamıyorum ama onları boşverin hocam sadece hikayeyi çevirin yiter Allah kolaylık versin ;)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.