Şimdi Ara

Creative Gigaworks T3 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
5
Favori
24.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sistemi kullanan yada bilen varmıdır acaba.Bugün mediamarkt ta tesadüfen dinledim şuana kadar duyduğum en iyi ses veren pc ses sistemiydi.Evimde creative l-3800 kullanıyorum ayrıca orda z5500 ,altec landsing mx5021 vardı bunun sesi hepsinden iyi ve temizdi sesini açamadık zaten
    Ürün buhttp://www.hepsiburada.com/creative-gigaworks-t3-2.1-speaker-/productDetails.aspx?categoryid=256&productid=bd84356

• Bende çok merak etmiştim bunu ama hiç dinlemek nasip olmamıştı bana
  • Ürün ümraniye mediamarkt'da var inan gidip dinlemeye değer bi sistem o kadar ufak kolonlar o sesi neresinden çıkartıyo anlamak mümkün değil.Hemde bulunduğu ortam kocaman geniş bi alan evde iyi bi ses kartıyla düşünemiyorum bile
  • zaten fiyatından kaliteli olduğunu düşünmüştüm ahh rizede gidip dinleyebilceğim bi yer yokki
  • mediamarkt da fiyatı nasıl
  • Media markta fiyat yüksek 460tl ben en iyi vatanda gördüm 350 tl ye ordan alınabilir.Ama media markt a gidip test etme imkanınız var boss un 2+1 ide var orda onuda dinleyebilirsiniz ama bana boss dan da iyi geldi sesi mükemmel
  • Bende çok merak ediyorum bu ürünü ses şiddeti değil de acaba ses kalitesi nasıl.
  • Creative I-Trigue L3800 almayı düşünüyordum.. Piyasada bulamadığım iyi oldu bu başlığı okuyana kadar...
    ...
    Ama Gigaworkun ses kalitesi nasıl o tarafa hiç değinilmemiş.
  • İkinci el bölümünde T3 arayan bir arkadaşın ilanında görüp biraz araştırmıştım. Yorumlar çok iyi, yabancı sitelerin karşılaştırmalarında Aego M'den daha iyi olduğunu söylüyorlar. Creative'e karşı hep bir antipatim olmuştur (Creative'in etiketleyip sattığı Cambridge'ler hariç) ama bundan sonraki ses sistemim kısmetse T3 olabilir.
  • L3800 ile T3 arasında kararsız kaldım.
  • yeni trend t3
  • T3 1 haftadir kullaniyorum cok memlunum tek rakibi bose 5
  • ben üst katta oturuyrum ve film ve müzik olayında müsait zamanlarda sesi açabiliyorum,gerçektende kulak tatmin oluyor,marka bu diyorum (Creative)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 2 Mart 2010; 21:20:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: quikcem

T3 1 haftadir kullaniyorum cok memlunum tek rakibi bose 5

nerden ve ne kadara aldın piyasada şu sıralar bulmak baya zor. halen arıyorum :)
  • arkadaşlar bende media markta dinleme imkanı buldum.sanırım arkadaşlar bayaa abartmış.sistemin sesi iyi ama çok iyi değil ttmin edici.test edip owe owe bitiremeyen arkadaşın daha iyi inceleme yapması gerekiyor.mesela orda altec lansing var çok daha iyi bir sistem bana göre ama suan varmı orda hala bilmiyorum.ayrıca ordaki görevlilerden de bilgi alınca t3un sesinin tatminkar olduğu..ustune basarak soyluyorum fazla ses alan verdiği yok.açamadık falan hikaye.her ne hikmetse alan cok geniş olduğu için 5500u bile açtık biz ki t3un sesi fazla değil.arkdaşlar abartmayalım t3 un edeceği fiyat anca 250 liradır gorevliler de oyle diyo.urunun pahaluı olmasının sebebi yeni cıkmış olması.beklemekte fayda var.bose ile nasıl karşılaştırılır anlamam.orda ki 2.1 bosenin ses kartına ihtiyac duymadan calıştığınıda biliyordur arkadaş.nasılolurda dvden asağlanan t3 sesi ile bose yi kıyaslayıp t3u iyi gosteren arkadaşlara sadece guluyorum.marka fanatikliği yapmayın.bose realde dinlediğim en kaliteli ses sistemidir fayatıda 1000 tl.
    ayrıca t3un bassınında (z2300)kullanıcısı olarak iyi bulmadım.t3 sadece iyi ses veren bi sistem bass oncelikli müzik dinileyiciler den ziyade amatör sınıf iyi ses sistemidir..
    saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: cakirreis

arkadaşlar bende media markta dinleme imkanı buldum.sanırım arkadaşlar bayaa abartmış.sistemin sesi iyi ama çok iyi değil ttmin edici.test edip owe owe bitiremeyen arkadaşın daha iyi inceleme yapması gerekiyor.mesela orda altec lansing var çok daha iyi bir sistem bana göre ama suan varmı orda hala bilmiyorum.ayrıca ordaki görevlilerden de bilgi alınca t3un sesinin tatminkar olduğu..ustune basarak soyluyorum fazla ses alan verdiği yok.açamadık falan hikaye.her ne hikmetse alan cok geniş olduğu için 5500u bile açtık biz ki t3un sesi fazla değil.arkdaşlar abartmayalım t3 un edeceği fiyat anca 250 liradır gorevliler de oyle diyo.urunun pahaluı olmasının sebebi yeni cıkmış olması.beklemekte fayda var.bose ile nasıl karşılaştırılır anlamam.orda ki 2.1 bosenin ses kartına ihtiyac duymadan calıştığınıda biliyordur arkadaş.nasılolurda dvden asağlanan t3 sesi ile bose yi kıyaslayıp t3u iyi gosteren arkadaşlara sadece guluyorum.marka fanatikliği yapmayın.bose realde dinlediğim en kaliteli ses sistemidir fayatıda 1000 tl.
    ayrıca t3un bassınında (z2300)kullanıcısı olarak iyi bulmadım.t3 sadece iyi ses veren bi sistem bass oncelikli müzik dinileyiciler den ziyade amatör sınıf iyi ses sistemidir..
    saygılar..

Üstüne basa basa t3 ün sesi fazla çıkmıyor demişsiniz.Ama ses kalitesi kötü dememişsiniz.Zaten t3 ün amacı çok ses değil kaliteli ses vermek olduğuna göre bu demek oluyor ki t3 başarılı bir sistem.Ayrıca bunu bose la kıyaslayana rastlamadım ben sadece bir arkadaş tek rakibi bose diye bir espiri yapmış ama ciddi olarak söylediğini düşünmüyorum zaten savunmamışta bose a karşı.Z2300 kullanıcılarının beğenmemesi normaldir t3 ü çünkü z2300 alan insan bass a ve yüksek ses e öncelik veriyor demektir.

• x530 dan iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outrage

x530 dan iyimi

Bunu ciddi ciddi sormadın sanırsam
  • X530'dan iyi, X540'tan kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

X530'dan iyi, X540'tan kötü

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.