Şimdi Ara

2+1 Ses sistemi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar, umarım siz ve sevdikleriniz iyidir. Kendime 2+1 ses sistemi bakıyorum. Maksimum 800 lira gibi bir bütçem var. Logitech z323 333 523 533 gibi modellere yöneldim. Tabi bu bütçeyle ancak ikinci el oluyor. Bir tane edifier m3300sf gördüm. Sizce Logitech yerine edifier tercih etmeli miyim? Bu arada bass delisi değilim, ama tizlerde detayları kaçırmamak benim için önemli. Şimdiden tavsiyeniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tiz istiyorsanız, Logitech almayacaksınız. Logitech ürünlerinde tiz diye bir şey yok çünkü sürücü yok. Edifier ve Microlab alınabilir. Elimde fazladan Microlab M910 ve Edifier S530DW modeli var. Düşünürseniz veya sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cato16 -- 22 Şubat 2023; 15:33:49 >
  • cato16 kullanıcısına yanıt

Yorumunuz için teşekkür ederim. Elinizdeki sistemlere baktım fakat bütçemin üzerinde kalacağını düşünüyorum.

• Tavsiyem Edifier x600 almanız olacaktır. Şu anki maksimum ederi ise 1000 TL civarlarında. Microlab m910'da bu civalarda ancak temiz bir x600 daha iyi bir seçenek. M3300sf de olabilir ancak x600 varken alınmaz. Sahibinden'e ve dolap uygulamasına bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cato16 -- 22 Şubat 2023; 16:49:14 >

Hocam tekrar selam,

Bir ikilemde kaldım son tavsiyenizi rica edecektim.

Edifier x600 ve Logitech Z506 buldum ve aralarında 100 lira gibi bir fark var. Bu durumda sizce tercihimi hangisinden yana kullanmalıyım?

• Selam hocam. İkisi de farklı segment ürünler. Biri 2+1, diğer 5+1. Ben yazayım siz karar verin. Ben çok müzik dinlerim, tizlerim güzel olacak, basım uzun atımlı ama yumuşak olsun diyorsanız Edifier x600 alacaksınız. Çok film izlerim, oyun oynarım, yerim müsait (5+1 sonuçta kabloları var.), bası daha güçlü, kısa atımlı olsun, tizler de eh işte olsun diyorsanız Z506'yı tercih edeceksiniz. Yanlış anlaşılma olmasın, film ve müzik konusunda x600 sizi her yönden tatmin edecektir. Bu arada Z506'da güç kartı problemi mevcut, bunu unutmayın. Şahsen tercihim ise x600 olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cato16 -- 23 Şubat 2023; 17:17:58 >
  • Merhaba Edifier x600 almayı düşünüyorum tavsiyeniz üzerine ama internette hiçbir yerde satışı bulunmuyor. acaba satın alabileceğim bir yer var mı yoksa artık Türkiye'de satılmıyor mu?

• vonrumpel V kullanıcısına yanıt

Sıfır yok, ikinci el bakacaksınız.

İkinci el buldum birkaç tane. Ben genelde rock-metal gibi enstrüman ağırlıklı müzikler dinliyorum bu yüzden bass ağırlıklı bir şey istemiyorum. sizce Edifier X600 uygun mudur? Açıkcası 2. el alacağım için iade etme şansım olmayabilir diye korkuyorum biraz. Bu yüzden kararsız kaldım. Daha önce 2 3 tane haporlör ve kulaklığı bass ağırlıklı olduğu için iade etmek zorunda kalmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonrumpel -- 11 Ağustos 2023; 10:39:57 >

X600 sizi üzmez. Tiz hoparlörü mevcut. Ses kartınız da varsa tamamdır.

Bilgisayarımda yanlış bakmadıysam ses kartı mevcut ama bilgisayarım çok eski olduğu için ne kadar kalitelidir pek bilmiyorum. ayrıca internette gördüğüm kadarıyla telefona takılabiliyor olması lazım. siz hiç telefonda kullanmış mıydınız?

Harici ses kartından bahsetmiştim. Aux girişi olduğu için uygun telefonlara takılabilir.

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için sağ olun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.