Şimdi Ara

Elyafı nerede bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • creative 4400 ses sisteminin yanlışlıkla bugün bas ayarlama potunu kırdım hadi onu yapayım derken içini elyafla kaplamak geldi aklıma peki nereden bulabilirim ?

bir sorum daha olucak bir ses yalıtım malzemesi daha kullanılıyor ses stüdyolarında ve subwooferların içini kaplamak için adı yalıtım süngeri diye geçiyor sanırım sizce hangisi daha performanslı olur?

• Yapı marketlerde veya çevrende yorgan dikip satan bir dükkan varsa bulabilirsin. Elyaf sesi toklaştırabilir fakat ne kadar koyacağını iyi ayarlaman lazım, tersi durumda bir çok frekansı sönümlendirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramparca -- 22 Şubat 2009; 16:41:26 >
  • Kabin boyutu çok büyük olmadığı sürece sesi ve kabinin akustiğine olumsuz etki yapar sizin sete olumlu etkisi olmaz.
  • beyaz sünger senin kabine daha uygun olur ufak bir ses farkı olabilir oda lak lak sesini bi oranda kesilebilir ama öyle bariz fark olmaz kabinin ufak olması nedeni ile..
  • kabin subwoofere göre büyük ise daha fazlamı elyaf koymak gerekir?Elimde büyük bir kabin var.hava portuda çok büyük.Kabini en performanslı sekilde kullanmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.Banada birfikir verin arkadaşlar
  • sağolun yorumlar için bulamadım çevremde zaten koymaktan vazgeçtim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.