Yarbay
10 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 199 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Dh dostları vantilatörlerde birinci kademedeki dönüş hızı biraz daha düşürmek nasıl mümkün olabilir.Teşekkürler.

DH.Dostları iyi günler diliyorum ben pil değişimi sırasında küçük el matkabının bazı kablolarının koptuğunu gördüm ama nereden olduğunun çıkaramadım.Yardımlarınıza ihtayacım var peşinen teşekkürler.

Bulunduğum yerde bilgi alacak bir saatçi yok CASİO WR50M bu saatin ayarlarının nasıl yapılabilmesi konusunda bilgi gerek DH dostları teşekkürler.

DH dostlarım oto gündüz farları hakkında tavsiyelerinizi almak istiyorum. Siteleri gezdim ve aldıklarım kısa ömürlü çıkıyor,kiminin bir kaç leti yanıp sönüyor kiminin birkaçı biri iki hafta içinde göz kırpıyor tavsiyelerinizle bu sorunu çözebileceğimi sanıyorum teşekkürler.
Forum DH nin çok değerli üyeleri gönlünüzce bir bayram diliyorum .Kalınız sağlıcakla inşallah.
DH dostları klimaların uzun dönerek havayı üfleyen kısmının temzliği yapılabilirmi baktım aralarda bayağı birikim var bu birikimin temzliği için yardım gerek teşekkürler.
Dh dostları nofrost buz dolabının buz kaplarını su doldurmuş ve yerine koşmuştum.(üst kısım) geçenelerde buz lazım oldu ancak benim içine su koyduğum buz kaplarının içi boş ne su var, nede buz bu durum normalmidir.Teşekkürler.
vites çubuğunun üzerindeki geri vites mandalı iki parmakla kaldırılıp geri vitese takıldaktan sonrasında geri vitesten alınınca mandal geri gelmiyor elle düzeltmk gerekiyor tamirciler yeni vitek kolu aldırmaktan yana bu mandaln rahat çalışmasını temin edebilecek bir çözüm olmalı diye düşünüyorum bilgi ve tecrübelerinize ihtiyaç var teşekkürler.
DH dostlarım bir tecrübeye veya deneyime ihtiyaç var hemde açilen servis dahil piyasa tamircileri komple vites kolu aldırmaktan yana çözüm üretiyorlar buna biraz pahalı çözüm oluyor sizlere danışacaım konu benim 2013 model opel astra otomun geri vites için vites çubuğundaki iki parmakla yurakı ladırılan mandal kaldırıldığı yerde kalıyor geri vitesten çıkarınca gerizgelmiyor el yardımı ile aşağı indirmek gerekiyor neden böyle oldu bilemiyorum elastikiyeti yok oldu ilk zamanlar vites çubuğu üzerinde hareketli bir durumda iken şimdilerde olduğu yerde kalıyor bu gibi durumla ilgili bir dost olabilir düşüncesi ile burada paylaşıyorum nasıl elastikiyet kazandırabilirim geri vitesten çıkarınca normale dönmesinin nasıl sağlarım teşekkürler ederek kalın sağlıcakla diyorum.
Selam DH dostları kafama takılan bir durum var deneyim ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum sorum şu oto benzin gösterge skalasındaki çizgilerin yani iki çizgi arasının taç kilometre yaptırır
bilgisi varmıdır teşekkürler kalın sağlıcakla.
Hakkında
Konum: İstanbul
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Mesaj Sayısı: 6.150
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.466
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 97.679 (Bu ay: 325)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 200 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.