Yüzbaşı
22 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese iyi forumlar öncelikle arkadaşlar size bi sorum var, arkadaşımın t260hd si var ve bi neptop aldı kendisi fakat ne yaptıysak samsung t260hd ye görüntü gönderemedik.Source tuşuna basınca sadece tvyi görüyo o kadar pc moduna geçiş yapmıyor.Kumandadanda pc modu silik gösteriyo aktif değil üzerine geçiş yapamıyoruz.Neptop' bi çok lcd de denedik hepsinde görüntü geldi ondada sorun yok yani.Son olarak monitöre fw olayı kaldı bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Motosikletim 33000`de temiz,orjinal ve sorunsuzdur.Son muayenesi 30000`de kawasaki zmotoda yapıldı.Bujulerini yeni değiştirdim. Ben üçüncü sahibiyim.Üzerinde sissybar, angel guard, highway hawk elcik bulunmaktadır.Egzosu açıktır rengini mat siyah yaptım.Kilosuna göre çok atik bi motor 180km ye hop diye çıkıyo dahasını yapamadım tırstım açıkçası:) Zaten evden işe işten eve gitmek için kullanıyorum iş yoğunluğu nedeniyle fazla gezemiyorum.Hiç bi borcu harcı yoktur.Muayene 02.09.2010 a kadardır. Arzu eden saat 7den sonra koşuyolundan, sabahta mecidiyeköy vatan gastesinin önünde görebilir.Satış sonrası hemen devredilicektir. Fotoğrafları dün çektim arka koltuk ve sissybar olmadan kullanıyorum ben satışta onlarda verilicektir.
Resimleri ekleyemedim burdan bakabilirsiniz
http://www.sahibinden.com/kawasaki_vn1500-01WQQaXQQ15955276WQQpXQQdisplayitem
Arabanın kilometresini bilmiyorum ama her yıl istanbuldan antalyaya tık demeden gidip geliyoruz.Dışında hiç bi vuruk çıkık boya aşınması yoktur.Orjinaldir temizdir.Muayenesi 3 gün önce oldu,hiç bi borcu yoktur.Fotoğraf makinası bulunca resimlerinide koyucam.İsteyen koşuyolu yada acıbademden gelip görebilir bütün gün kapının önünde binilmiyo sadece yazın tatile çıkıyoruz.Araca hiç bi zaman tüp takılmamıştır.
İstenilen fiyat 4000tl'dir. Aracı alıcak kişinin üstüne ruhsat hemen geçicektir.
Buraya bakamaya bilirim p.m den ulaşın lütfen
http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/subscriptions/europecountry/
Bu adresten bakabilirsiniz arkadaşlar.Ama sanırım Türkiye daha dahil edilmemiş.Genede fiyatlar süper
Aylık sınırsız ,3aylık sınırsız ve 1sene sınırsız seçenekleride var.
sb3100 kablo modem ile 3 com adsl router ım var.Router 4 port lu nasil ayarlamaliyim wireless tan dagıtmak icin router ı
Yardımcı olursanız sevinirim
Selam herkese benim bi sorum var. T260hd yerine T260 alsam ve kablotv'nin digital receiver'ına hdmi girişinden bağlasam, görüntü verirmi acaba?
Verirse 10 numara olur hd modelini almaya gerek kalmaz
http://www.youtube.com/watch?v=W97UlQGIj-M
arkadaşlar aynen videodaki gibi oluyo 8800gt palit kullanıyorum oyundayken shader error diye hata ekrani cıkıp kayboluyo aynı problemi yasıyan veya cozumunu bilen varsa yardım lutfen tşk.
Arkadaşlar 3 gündür msn im çalışmıyor.İnternetim sağlam ama msn açılmıyor.Şu hata kodunu veriyor;80048820 genişletilmiş hata kodu:80048412 bu tür bi sorun yaşayan varmı acaba nod32 3.0 ı kurduktan sonra böyle oldu sanırım.
Varsa nasıl yaptı sölesin lütfen
Arkadaşlar avermedia tv kartım var xp de sorunsuz çalışıyo fakat vistada tık yok görüntü gelmiyo hiç, bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum anladığım kadarıyla bu sorunu yaşayan çok
Hakkında
Meslek: Grafiker
İlgi Alanları: Spor
Forum İmzası:
Mac mini
Forum İkinci El İmzası:
Gigabyte DS4 -İntel Core 2 Duo E6400 - MSI 8800gtx -2adSegate 250gb(410as) sata2 2x1024 Mb Corsair DDR 2 800 Mhz --- Creative Soundblaster 5+1 --- Samsung 20X DVD-RW- - FSP Epsilon 700 Watt PSU - Feel HurricaneII kasa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.079
İkinci El Bölümü Mesajları: 515
Konularının görüntülenme sayısı: 47.791 (Bu ay: 202)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 320 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.