Şimdi Ara

Creative Gigaworks T3 Hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
5
Favori
24.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freedom36

Helsloot hocam, sağda solda yorumları iyice okuyup araştır. Müziğe düşkün olduğunu çok iyi biliyorum. O yüzden iyi düşün taşın T3'ü alırken. Ama ses kartı 10 numara!

Ayrıca T3'ün Türkiye fiyatına, Klipsch Promedia 2.1 getirteceğim sanırım. Gerçi şimdilik kesin bir şey yok tabi ama... Altec'imi satabilirsem hemen alacağım.

freedom36@ ben bu seti dinledim ses kalitesi ve gücü gerçekten çok iyi urthas'a beraber aldık ve ben tavsiye ettim bunu al diye , sesler gerçekten cok net ve detaylı basslar ise cok dengeli ve tok çıkıyor uydularda kullanılan driverlar daha önce hiçbir creative sette kullanılmamış yeni nesil driver bunlar tizleri ve orta sesleri çok iyi veriyor , set kesinlikle distorsiyona uğramıyor setin işçiliğide çok iyi uydu ayaklarını bile demirden yapmış adamlar , Razer mako var birde onunda ses kalitesi çok iyi ama fiyatı t3'ün 2 katı , t3'e verdiğiniz paraya helal olsun dersiniz bunu da buraya yazıyorum

• Creative, eğer Bose'un, Altec Lansing'in, Klipsch'in vs.nin yanına nadir veya sık da olsa adını yazdırıyorsa zaten o setin kötü olması beklenemez. Ben yalnızca, ki inanıyorum sizler de benim gibi hassassınız - en azından helsloot arkadaşımı diğer başlıklardan biliyorum, o da beni hatırlayacaktır - müzik/oyun/film üçlüsünden özellikle müziğe ağırlık verecek olanların başka alternatifleri tek kalemde silmemesi, inceleme ve kullanıcı yorumlarını daha başka bir gözle okumaları gerektiğini tavsiye ettim. Yoksa T3 ile bir alıp veremediğim yok; keza birkaç mesaj öncesinde listemin ilk sırasına aldığımı belirttim. Ama daha sonra gönlüm Klipsch'e kaydı açıkçası.

Mutlaka iyidir, benim buna şüphem yok. O fiyatı hakettiğine de inanıyorum. Ancak bilirsiniz ses olayı biraz zevk meselesidir. Yoksa mesele adının Creative olması vs kesinlikle değil.

• Gold la ikili görüşmeler devam ediyor.. Son durum 0-0 berabere, şiparişi verdik ama henüz müşteri
    temsilcisine ulaşamadım.. Bu da olmazsa.. ki parasını yatırmıştım,mecruren L3800'ye döneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

Gold la ikili görüşmeler devam ediyor.. Son durum 0-0 berabere, şiparişi verdik ama henüz müşteri
    temsilcisine ulaşamadım.. Bu da olmazsa.. ki parasını yatırmıştım,mecruren L3800'ye döneceğim.

Aldığın ürün stokda görünüyor olmazsa demişsin nasıl olmaz bence T3 den vazgeçme.Goldun yanına bırakma öyle şeymi olurmuş.
  • quote:

Gold la ikili görüşmeler devam ediyor.. Son durum 0-0 berabere, şiparişi verdik ama henüz müşteri

Sana ne dediler stokta yok mu dediler? Müşteri temsilcisine en rahat msn den ulaşılıyor. Ben de öyle ulaşmıştım. Stokta ve kapalı ürün varsa vazgeçme ürün güzel çünkü.
  • Siparişi geçtikten sonra mailime gelen mesajda stokta yok yazıyor, görüştüğüm bir eleman son bir tane
    var demişti.. Atanan müşteri temsilcisi ile bir kere görüşebildim... Diğer aramalarımda ulaşamadım..
    Yaklaşık sabah 9 dan beri goldun sayfasında ter atıyorum..
    Yani tam olarak kendileride emin değil gibi stok konusundan.. Zannedersem ürünün bulunduğu mağazayla
    kendi aralarında telefon trafiği yaşıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

quote:

Sana ne dediler stokta yok mu dediler? Müşteri temsilcisine en rahat msn den ulaşılıyor. Ben de öyle ulaşmıştım. Stokta ve kapalı ürün varsa vazgeçme ürün güzel çünkü.

Çok denedim ama temsilci bayan hep off konumunda..
  • Ben sitede sıcak fırsatlarda çıkmadan önce almıştım. Bastıra bastıra sormuştum ürün teşhir değil dimi diye. Bana 1 mağazada 3 adet 1 tanesinde ise 1 adet olduğunu söylemişti. Hatta son 1 ürün olursa internet sitelerinde stok yok durumuna düşüyormuş. Sitede hiçbir zaman kargo takip numaram yayınlanmadı mesela. 2 gün faturası kesildi ibaresi kaldı. Sonra da ürün geldi. Ben telefonlada görüşebilmiştim. Aradım müşteri temsilcim bu ürün hakkında birşeyler sorucaktım dedim kadın bağladı hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

Ben sitede sıcak fırsatlarda çıkmadan önce almıştım. Bastıra bastıra sormuştum ürün teşhir değil dimi diye. Bana 1 mağazada 3 adet 1 tanesinde ise 1 adet olduğunu söylemişti. Hatta son 1 ürün olursa internet sitelerinde stok yok durumuna düşüyormuş. Sitede hiçbir zaman kargo takip numaram yayınlanmadı mesela. 2 gün faturası kesildi ibaresi kaldı. Sonra da ürün geldi. Ben telefonlada görüşebilmiştim. Aradım müşteri temsilcim bu ürün hakkında birşeyler sorucaktım dedim kadın bağladı hemen.

Dediğin gibi az önce müşteri temsilcisi ile görüştüm ürünün kargoya verildiğini söyledi.. Bende sayfada
    kargo takip numarasının olmadığını belirttim... "Bilgiler elimize ulaşınca yayınlarız" dedi... Dilerim gelen ürün
    teşhir ürünü çıkmaz... Gerçi teşhir ürünlerinin bir tek avantajı var.. çalışıyorlar ve yüzde yüz sağlam oluyorlar
    ama kötü tarafı ise bir sürü çizik ve iz olabiliyor.

• aslında sistemin sesinin tiz mid bass olarak ve güç olarak megaworksten farkı yok. ben ki iki megaworksu birbirine bağlayıp kullanmış biriyim ama bu sistem beni çok etkiledi malzeme kalitesiyle ve çok küçük olmasına rağmen bu kadar güçlü olmasıyla çok etkileyici.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herhan00000

bu sırada piyasada bulunmayan z2300 ler vatana gelmiş.. Creative T3 lerde bi ara stoklara gelse de gold bilgisayardan almaktan kurtulsak çok sorunlu bir yer ağzı yanan çok kişi var bunlardan biri de benim almaya korkuyorum şimdi kargoyla..

T3'ü dün akşam Gold dan sipariş ettim.. Yazın beni biraz endişelendirdi... Dilerim gold bana da bir sıkıntı
    çıkarmaz... Siparişi net üzerinden online olarak yapmıştım.. Az önce Goldu aradım.. bir saat içinde
    müşteri temsilcisi atanacağını söyledi..

Kargoya verildiğse gelir yine şanslısın son ürünü almışsın inş. bi sorun çıkmaz yinede bilgilendir bizi..

• Elime ulaştı ve kurulumu yaptım.. Uyduların küçüklüğü biraz içimi burktu.. Gözüme oyuncakdan bozma gibi geldi ve tüy gibi hafif...Çok fazla beklenti içerisindeydim belki.. Ama sub görünenden ağır ve basslar baya etkili ve dolgun ama en fazla on dakikalık test sayılır...
    Yani acele oldu.. Aslında hoparlörü 10-15 gün kullanmak lazım tam randıman elde etmek için... En azından diyaframların gerçek esnekliğini yakalaması için bu kadar süre gerekir diye biliyorum..
  • quote:

Elime ulaştı ve kurulumu yaptım.. Uyduların küçüklüğü biraz içimi burktu.. Gözüme oyuncakdan bozma gibi geldi ve tüy gibi hafif...Çok fazla beklenti içerisindeydim belki.. Ama sub görünenden ağır ve basslar baya etkili ve dolgun ama en fazla on dakikalık test sayılır...
    Yani acele oldu.. Aslında hoparlörü 10-15 gün kullanmak lazım tam randıman elde etmek için... En azından diyaframların gerçek esnekliğini yakalaması için bu kadar süre gerekir diye biliyorum..

Zaten uydularının küçüklüğüyle övünüyorlar. Tanıtımlarında da bundan bahsediliyor. Senin görüşlerin nasıl şimdi?
  • quote:

Elime ulaştı ve kurulumu yaptım.. Uyduların küçüklüğü biraz içimi burktu.. Gözüme oyuncakdan bozma gibi geldi ve tüy gibi hafif...Çok fazla beklenti içerisindeydim belki.. Ama sub görünenden ağır ve basslar baya etkili ve dolgun ama en fazla on dakikalık test sayılır...

Mümkünse resimlerinide koyarmısın?
  • Foto.makinasını evin içinde bir bulabilsem resim çekip koyacam ama makinayı bulamıyorum.. Olmazsa
    samsıng cep ile çekeceğim.
  • Acele ve özensin davrandım, resimler flu çıktı.

Creative Gigaworks T3 Hakkında

• İki resim daha...

______________________________________________________________________________________________________________________________________

• çok tatlı
  • arkadaşlar bende yakınlarda z2300 almayı düşünüyordum.. acaba bunu mu alsam?? benim istediim sistem müzik sistemi.. müzik dinlerkende T.I. gibi basslı müzikleri olan sanatçıları dinlerim.. yani bass ı severim.. z2300 alıp yanına bulabilirsem gigaworks veya megaworks uydularımı eklesem yoksa bunu mu alsam?? çok kafam karıştı bu arada z2300ü veya bunu solo7 ile kullanmayı düşünüyorum..
  • @nodar sistemin hayırlı olsun güle güle kullan.En kısa zamanda detaylı incelemeni yeni başlık altında bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.