Şimdi Ara

Boxer seçimi ? Slip mi rahat mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
21.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sürekli olaraK aşağıdaki resimdeki gibi paçaları rahat olan model boxer giyiyorum, rahatlığa alıştım.

Geçen marketten fazla bakmadan bir tane penye boxer aldım eve geldim denedim paçaları bacağı ve malum bölgeyi kavrıyor yani slip mayolar gibi. Acaba bu tarz boxerlar rahat oluyor mu? Sağlıklı mı ve terleme yapıyor mu sıcaklarda ?

Aldığım boxer da şu aşağıdaki gibi likralı penye. Eğer rahat değilse ve terleme yapıyorsa hiç giymeden yarın iade edeceğim.

• Ben o aldığın tarz olandan kullanıyorum uzun süredir ve gayet rahat ediyorum yani. Ama yazın biraz terleme yapabiliyor.
  • Kullanmıyorum.
  •  Boxer seçimi ? Slip mi rahat mı?

Kusura bakma ama aklıma bu geldi birden
  • kendimi bildim bileli 2. öreneği kullanıorm gayet güzel
  • bende sürüyle var hiç biri terleme falan yapmıyor
  • hacılar, üreme sisteminizin devamı icin boxer tarzı donlardan slip tarzı olanlara geçiş yapın.. sallanması kötü oluyormuş yani..yanlış yere cekmeyin doktorlar oyle diyo
  • Boxer sonuna kadar kadın karşında her zaman sexy durursun alet serbest dolaşır sıkmaz yapışmaz 2 yıl garantili 2.de var ilk giydiginde biraz bu ne lan diyosun sonra alışıyosun genelde kışın öneririm yazın üsttekini giy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achteruit -- 16 Eylül 2009; 2:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

hacılar, üreme sisteminizin devamı icin boxer tarzı donlardan slip tarzı olanlara geçiş yapın.. sallanması kötü oluyormuş yani..yanlış yere cekmeyin doktorlar oyle diyo

dar kıyafet giyen erkeklerin daha çok kısır olduğunu düşünürsek. söylediğin çok saçma oluyor...
  • bu daha güzel hacı

• Boxer nedense giyemiyorum arasına kaçıyo
  • İlki de rahatsız ediyor, ikincisi de...

İkisinin ortası bir şeyler var ben de. Ne çok dar, ne çok bol. Gayet rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V_lkan -- 16 Eylül 2009; 3:18:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mac2cryme

quote:

hacılar, üreme sisteminizin devamı icin boxer tarzı donlardan slip tarzı olanlara geçiş yapın.. sallanması kötü oluyormuş yani..yanlış yere cekmeyin doktorlar oyle diyo

dar kıyafet giyen erkeklerin daha çok kısır olduğunu düşünürsek. söylediğin çok saçma oluyor...

eet doktarlar düşündüğünün tam tersini söylüyor yani bol giyinin diyor
  • quote:

neden o malum bölgeyi sıkışık bi yere hapsediyorsunki bırak nefes alsın onunda canı var
  • boxer + hareket = tanga
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tlg.RBTR

bu daha güzel hacı

• quote:

Orijinalden alıntı: oreilly

boxer + hareket = tanga

Dükkanımızda erkek boxeri de satıyoruz.Slip don terletir gardaş kimseyi dinleme sen beni dinle.Ayriyetten doğrudur kısırlaştırma sıcak ortam olunca olur slip o bölgeyi sıcaklaştırır.Fakat slip don tercih ediyorum ben de , nedeni spor yaptığım için o sırada takımların dışarı fırlamasını engelmektir.Fakat pek bi yararı olmuyor.Hertürlü fırlıyor...
    İlk kullandığın türden kullanmanı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

boxer + hareket = tanga

Dükkanımızda erkek boxeri de satıyoruz.Slip don terletir gardaş kimseyi dinleme sen beni dinle.Ayriyetten doğrudur kısırlaştırma sıcak ortam olunca olur slip o bölgeyi sıcaklaştırır.Fakat slip don tercih ediyorum ben de , nedeni spor yaptığım için o sırada takımların dışarı fırlamasını engelmektir.Fakat pek bi yararı olmuyor.Hertürlü fırlıyor...

dar boxer kullanmıyalımmı şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

quote:

quote:

boxer + hareket = tanga

Ben kullanmayın demedim , koşullar bunlar bunlar gerisi size kalmış.Ben dar kullanıyorum ama normale dönmek için gün sayıyorum.Dükkanda orjinal Emporio armani var 2-3 tane kaçırcam .Şu an slipe alıştığımdan ve kullandıklarımın çoğunun slip olmasından dolayı slip kullanıyorum.
    Ek olarak dediğim türden baksırlar kesinlikle biraz uzun olsun.Yani abartmayın da normal uzunlukta olsun kısa ve çok bol almayın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

quote:

quote:

boxer + hareket = tanga

Ben kullanmayın demedim , koşullar bunlar bunlar gerisi size kalmış.Ben dar kullanıyorum ama normale dönmek için gün sayıyorum.Dükkanda orjinal Emporio armani var 2-3 tane kaçırcam .Şu an slipe alıştığımdan ve kullandıklarımın çoğunun slip olmasından dolayı slip kullanıyorum.
    Ek olarak dediğim türden baksırlar kesinlikle biraz uzun olsun.Yani abartmayın da normal uzunlukta olsun kısa ve çok bol almayın.

benimde hep dar boxerım var sen slip diyorsun heralde ona hep merak etmişimdir zararı olurmu diye.zaten ben yumurtalıklardan ameliyat olmuştum zamanında korkuyorum biraz
    önümüzdeki yaz evlenicem :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.