Şimdi Ara

Boxer seçimi ? Slip mi rahat mı?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
31
Cevap
0
Favori
19.815
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Boxer seçimi ? Slip mi rahat mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3910 Mesaj
    Bende slip te rahat eiyorum. Bir kaç kere denedim boxerla rahat edemiyorum. Yeşil renk slip don 4ever.
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Teğmen
    234 Mesaj
    Ya arkadasim sen kendini nasil rahat hissediyorsan onu giy... Kisirlik olayi uzun vadede... yani 10-15 yil bi koseye sikistirirsan oda... cok sacma yorumlar okudum... yok sicakdan yok bilmem neden... Hacim... istedigini al giy korkma.... !!!
    |
    |
    Beyaz Baret - Motorola Vertex Standart Telsiz - Skoda Octavia 1.8T 2008 - Skoda Yeti 1.8T 2012 - Sony Xperia Z2 D6503 - Sony Smartband SWR10 - Nokia X1 Black - Nikon D7000 - Neoline X-Cop 9500 - Samsung Smart Tv 32inc - Asus All In One ET2702IGKH - Cobra RU 830 - Yukon 20-50x50 - Fossil CH2600 - Casio EF-558D-1A - Suunto Ambit3 Peak Hr - Iphone 6 - Eleaf pipe II
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Slip'den başka birşey giymem.Rahat olunca junior aradan kayıyor gidiyor.
    |
    |

Gitarım:Ibanez RG09LTD Limited Edition White
    Nutkumun tutulmasını sağlayan adam Kobe Bryant ~ 24 MVP
    Delios
    Ailedail
    Nemesis
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: B@cuk

quote:

Orijinalden alıntı: xxxtitanxxx

quote:

Orijinalden alıntı: Mac2cryme

quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

hacılar, üreme sisteminizin devamı icin boxer tarzı donlardan slip tarzı olanlara geçiş yapın.. sallanması kötü oluyormuş yani..yanlış yere cekmeyin doktorlar oyle diyo

dar kıyafet giyen erkeklerin daha çok kısır olduğunu düşünürsek. söylediğin çok saçma oluyor...

eet doktarlar düşündüğünün tam tersini söylüyor yani bol giyinin diyor

Yani doktorlar sallayınmı diyor yoksa sallamayın mı bir karar verin.

doktorların taaa ... sen onca sene oku ondan sonra gel milletin donuyla uğraş
    |
    |

• Yarbay
    2998 Mesaj
    2 sininde kendisine göre özellikleri var
    |
    |
    en rahatı bana gore boxer
    sallan yuvarlan
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Benim iki tane boxer'ım var(Gerçi dört tane de anlatacağım boxerlar 2 tane ). Birisinin markası Berrak diğerini hatırlamıyorum. Bu Berrak marka olan boxer penisin dışarıya çıkmasına sebep oluyor. Kumaşı çok çabuk açılıyor. Nasıl desem hani pijamalar vardır yatarken ikidebir açılır onun gibi. Fakat bu diğer boxer öyle değil. Uzunluklarında çok fark yok fakat diğer boxer çok çabuk açılmadığı için penisin ordan burdan çıkmasını önlüyor. Penisim ordan burdan çıkınca hiç rahat edemiyorum. Hatta sıkı siyah renk(kaygan kumaş olur genellikle) tayt tarzı kısa don mu alsam dediydim de psikiyatr kısırlığa yol açtığını söyledi vazgeçtim. Bir de benim penisi büyük olan bir arkadaşım var(yanlış yere vurmayın kendisi çocukluk arkadaşımdır) kilotların penisin büyümesine etki ettiğini söyledi. Kendisi boxer kullanır.
    |
    |

• Yarbay
    5304 Mesaj
    Kesinlikle Slip'tir tercihim. Zaten 10-15 boxer'dan 2 tanesi falan o kastettiğin bol modellerden. Slip boxerın daha sexi durduğu olayın gerçek jurileri tarafından defalarca kez belirtilmiştir..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Ben o aldığın tarz olandan kullanıyorum uzun süredir ve gayet rahat ediyorum yani. Ama yazın biraz terleme yapabiliyor.
    slipi genelde plajda turist kaçıran magandalar tarafından tercih ediliyor olmasını gözönüne alırsak boxer giy.
    |
    |
Sohbet
emek server
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.