Yarbay
04 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
103 üye
Görüntülenme
Toplam: 1447 (Bu ay: 104)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar

96 model Toyota Corolla XLI 1.6 Benzinli araç için uygun motor yağı ve antifiriz tavsiye eder misiniz?

Açıkçası şimdiye kadar hep serviste yapılıyordu hangi yağı veya antifirizi koyuyorlar bakmıyordum.

Şimdi bulunduğum yerde servis yok kendim yapacağım veya yaptıracağım için internetten alacağım

bile onca tehdite ambargoya ve mektuplara rağmen Kıbrıs Barış Harekatı'nı sonlandırmamıştı.
Merhaba arkadaşlar

5 Ağustos'ta aracımın muayenesi bitiyor. Fakat işlerim sebebiyle muayeneye Kurban bayramı sonrasında götürebileceğim. Randevuyu kurban bayramı sonrası yani 19 Ağustos'a aldım.

Kurban bayramında memlekete gitmek için araçla yola çıksam trafik polisi çevirirse ceza yazar mı? Yazarsa polise randevu aldığımı , bayramdan sonra mueyene yaptıracağımı göstersem ceza kesmesinden kurtulur muyuz ?
Mobil uygulamayı indirdiğimizde özel mesaj geldiğinde telefonumuza bildirim geliyor güzel. Peki web'de chrome üzerinden web push (bildirim) alabiliyor muyuz. Ayarlarda göremedim bunu ?
Arkadaşlar yeni bir telefon aldım. Android Pie var içerisinde. Uygulamaların önizlemelerini gösterdiğim ve sağa sola sürükleyerek uygulamayı sonlandırdığım alanda Chrome ve Ayarlar uygulamasının yanında KİLİT simgesi var ve bu uygulamaları sağa sola sürükleyerek kapatamıyorum.

aşağıda ekran görüntüsünü görebilirsiniz. Diğer uygulamalarda X olarak çıkıyor köşede ona tıklayınca uygulamayı sonlandırıyor. Veya sağa sürüklediğinizde uygulamayı sonlandırıor. Ama Chrome ve Ayarlar uygulamasının sağ üst köşesinde KİLİT simgesi var gördüğünüz gibi. Onu açmanın yolunu bulamadım üstüne basınca kilit açılır diye düşünüyorum amaaçılmıyor.

Bilen var mı?

Merhaba

LG G Pro Lite modeli eski bir telefonum vardı. Bu telefonu anneme verecektim kardeşim içerisine nano sim card adaptörü koymuş. O da yapışaknlı bir şey çııkarmak için baya uğraştım çıkarırken sim kartı okuyan çengeller kırıldı. Şimdi sim kartı takıyorum görmüyoır.

Bunun tamiri mümkün müdür acaba?

telefonun modeli lg d682

ayrıca ne kadara patlar bu tamir eğer mümkünse tabi.
...
Geçenlerde Sıcak Fırsatlar ucuz kargo göndermenin yolunu anlatan bir konu vardı. İçinde shopify falan geçiyordu. Konuyu kaydetmeyi unuttum.

Konu linkini bilen var mı aradım ama bulamadım.
....
....
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Samsung
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
BIMCELL
Takım
Bursaspor
TV
TV
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 33.955
İkinci El Bölümü Mesajları: 978
Konularının görüntülenme sayısı: 2.713.347 (Bu ay: 9.974)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17.737 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.