Şimdi Ara

Bir kızla bir erkek arkadaş olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
3.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız kıza ya da erkek erkeğe olduğu gibi arkadaş olabilir misiniz? Ben başbaşa kalınca aklıma kötü şeyler geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok hacı olmaz o iş. Olur diyenlere bakma. İnsanoğlunun yaratılışında var bu. Bir kız ile bir erkek ne kadar zaman geçirir aynı ortamda bulunursa en sonunda ne kadar zorlasan da bu iş aşık olmaya gider. Yani sen onu sahiplenme duygusu ile hareket edeceksin, oda sana o mantıkla bakacak. Tabi bakmaz ise gider başka biriyle ilişki yaşar sanada kapı görünür hacı. Yani bu iş olmaz sil at kafandan. Yani bak olayı sadece cinsellik üzerinden anlama. Kız dünyalar güzeli olmasa da bir erkeğe ilgi alaka gösterdiği zaman, birazcık gülümsediği zaman otomatikmen erkek ona karşı ilgi beslemeye başlıyor. Uzak dur yani sıkıntılı durumdur. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

/>

• olur ama cok surmez.kız illa bir erkek bulur.el ele kucak kucaga
    evlencek cocuk falan derken.seni niye arasın..senin karın baska erkekle gezsin mi

• Evet olabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riesso

Evet olabilirsin

o kız erkek arkadasıyla sevisirken bu ne yapcak

• Olur niye olmasın

• Erkek olarak çoğumuzda o düşünce yok. İşimiz gücümüz biri ile sevgili yapmak,kiz götürmek falan. Gerçekten arkadaş olsak,sevgiliye ihtiyaç duymayacağımızı görürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AyakkabiBagi

Erkek olarak çoğumuzda o düşünce yok. İşimiz gücümüz biri ile sevgili yapmak,kiz götürmek falan. Gerçekten arkadaş olsak,sevgiliye ihtiyaç duymayacağımızı görürüz.

senin kızla
    baska erkeklerin gezmesine izin vercenmi.uzun boylu zengin manken gibi adamlarla fslan bmw lerle
    bol erkrk arkadası olsunmu

• Dostum, kız arkadaşım kızlardan hoşlanıyor. Defelarca başbaşa kaldık.
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    Ne alâkası var konuyla? Adam sevgilisi olan kızla mı diyor? Kiz erkek arkadaş olur mu demiş. Önce okuduğunu anla.

• quote:

/>

ooo :D

• quote:

Orijinalden alıntı: AyakkabiBagi

Ne alâkası var konuyla? Adam sevgilisi olan kızla mı diyor? Kiz erkek arkadaş olur mu demiş. Önce okuduğunu anla.

kızların bos durdugunu gordunmu hepsi sevgilili
    yas kac git uyu

• olur neden olmasın, ayrıca anlayamıyorum eğer o insana değer veriyorsanız nasıl o gözle bakıyorsunuz şahsen düşünmeyi bırak okuyunca bile midem kaldırmıyor
  • Erkek hetero kız lezbiyen veya erkek gay kız hetero ise olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: GALATASAR4Y

quote:

/>

ooo :D

Rus apachiler böyle oluyor galiba.

• Kimse kimseyi kandirmasin. Bir erkek ile bir kiz arkadas olamaz. Bir kizi gorunce ilk akliniza gelen seyleri hepimiz biliyoruz.

Bir kiz ile bir erkegin arkadas kalabilmesi icin gönül kapilarinin iki tarafinda komple kapatmasi lazim ki bu genelde olmaz. Bir taraf hep o pencereden bakar ve o pencereden bakan her zaman erkeklerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tired of waiting

Kimse kimseyi kandirmasin. Bir erkek ile bir kiz arkadas olamaz. Bir kizi gorunce ilk akliniza gelen seyleri hepimiz biliyoruz.

Bir kiz ile bir erkegin arkadas kalabilmesi icin gönül kapilarinin iki tarafinda komple kapatmasi lazim ki bu genelde olmaz. Bir taraf hep o pencereden bakar ve o pencereden bakan her zaman erkeklerdir.

Kızlar gayleri çok seviyor kendimden biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tired of waiting

Kimse kimseyi kandirmasin. Bir erkek ile bir kiz arkadas olamaz. Bir kizi gorunce ilk akliniza gelen seyleri hepimiz biliyoruz.

Toplumun geneli için doğru ama benim için yanlış bir düşünce belirtmişsiniz. Ben mi anormalim bilmiyorum ama bir kız gördüğümde aklıma ilk acaba bu kız konuşabileceğim kadar kültürlü mü sorusu geliyor.

• Mümkün değil moruk,
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.