Şimdi Ara

Bir kızla bir erkek arkadaş olabilir mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
3.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thisisabook

Kız kıza ya da erkek erkeğe olduğu gibi arkadaş olabilir misiniz? Ben başbaşa kalınca aklıma kötü şeyler geliyor.

Aşık olabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oluyor fakat çok sancılı bir hale geliyor bir süre sonra. İster istemez karşı cins olmanın getirdiği bazı çekimler var kimi zaman seni kimi zaman onu dürten. bunlar baş gösterdiğinde 2-3 senelik güzel bi arkadaşlık son bulabiliyor. Arkadaşının özel yaşantısı seni, senin ki onu rahatsız etmeye başlıyor. Karşındakinin bir kadın olduğunu hatırlaman gerekiyor çoğu zaman ve onu anlamadığında ya da anlayamadığında absürd durumlar meydana geliyor. Birçok açıdan sıkıntı. Bizzat tecrübe etmiş biri olarak söylüyrum ki aynı yatakta yatmış biri olarakta. Sex anlamında değil. bir süre sonra çok b.ktan bir hal alıyor arkadaşlık durumunuz. Sonuç iki tarafta üzülüyor. Tavsiye etmiyorum. Bir süre tekrar görüşmeler konuşmalar oluyor fakat sıkıntılar tekrar olunca laçkalaşıyor işler .alama bir arkadaşlıktnsa olmaması daha iyi. Sen zapt etsen bile durumu o fire verebiliyor ve iş çığrından çıkabiliyor.

• olur olmaması için bi sebep burda olmaz diyenler,arkadaşlarına yan gözle bakan insanlar fazla kasma.
  • çok samimi yakın kız arkadaşım vardı. sevgilimin de çocukluk arkadaşı olunca dert olmuyordu. ta ki arkadaşım sevgili bulana kadar çok iyiydik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedefilk4k

quote:

Orijinalden alıntı: tired of waiting

Kimse kimseyi kandirmasin. Bir erkek ile bir kiz arkadas olamaz. Bir kizi gorunce ilk akliniza gelen seyleri hepimiz biliyoruz.

Bir kiz ile bir erkegin arkadas kalabilmesi icin gönül kapilarinin iki tarafinda komple kapatmasi lazim ki bu genelde olmaz. Bir taraf hep o pencereden bakar ve o pencereden bakan her zaman erkeklerdir.

Toplumun geneli için doğru ama benim için yanlış bir düşünce belirtmişsiniz. Ben mi anormalim bilmiyorum ama bir kız gördüğümde aklıma ilk acaba bu kız konuşabileceğim kadar kültürlü mü sorusu geliyor.

Dostum seni tebrik ediyorum. Gerçekten Ancak şöyle manken gibi 90-60-90 bir kız gördüğündede aynı şeyi düşünüyorsan iyi Playboy çıkar senden

• baris195 kullanıcısına yanıt
    Biri BMW mi dedi
  • arkadas olmaz ama olur iste arkadas olsanda hep bi beklenti icinde olursun yada sen kiza bakmassn o bi beklenti icinde olur , her zaman bi taraf beklenti icinde olur yani diger taraf sevgili olmaya yanasmasada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XT9

olur olmaması için bi sebep burda olmaz diyenler,arkadaşlarına yan gözle bakan insanlar fazla kasma.

Yan gözle bakmak değil hocam. Sanki şeytan dürtüyor gibi istemli olmuyor yani benim kontrolünde değil. Bir kızla evde falan başbaşa kaldınız mı bilmiyorum ama ne yapabiliriz acaba diye düşününce bile o konu da geçiyor akıldan ister istemez.

• Thisisabook kullanıcısına yanıt
    kaldık aklımızdan geçmiştir ama yapmadık
  • Birader ben anlamıyorum ne diye olmaz, kaç tane kız arkadaşım oldu ve o gözle bakmadım hiçbirine. Birine o gözle akacaksam sevgili olurum olamazsam da konuşmam bu kadar basit.

• Bence olabilir, kendimden biliyorum. İki tane kız arkadaşım var 2.5 senedir arkadaşız hiç o gözle baktığımı hatırlamıyorum, onlar baktıysa bilemem ama ben hiç öyle düşünmedim.

Özet: Olur neden olmasın ki?

• Ergenlik cagina kadar olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: adil rastgeldi

Bak kardeşim sana bu olayla ilgili yaşadığım durumu anlatacağım:şu an orta sondayım.ben bu seneki okuluma ilk geldiğimde kız erkek herkese iyi davranayım demiştim.Tabi erkekler ve kızlar bu niyetimi kötüye kullanmaya başladılar.Okula gelirgelmez birtane hiperaktif,çirkin,edepsiz,küfürbaz ve kötü kalpli bir kız bana asılmaya başladı.Bende ilk başta "belki arkadaş olmak istiyor asılması imkansız"diye düşündüm.Kızın her geçen gün bana asılmaya başladığına dair şüphem arttı.Tabi 1 ay önce kız bana "tatlım" deyince kızın bana asıldığını anladım(zaten çoktandır anlamıştım tabi) ve o kıza sinirimden kötü davranmaya başladım.Kızda baktı "adil beni sevmiyor.Çözüm başka biri ile sevgili olmak dedi " ve gidip kendisine sevgili buldu,Bende Allah'a şükür ettim .Şimdide bizim sınıfın en yaramaz 2 kızı bana "ben iyi kalpli olduğum için ve babamı zengin buldukları için asılıyorlar,"Tabi ben onları umursamıyorum bile .Yani arkadaşım kısaca kızlara bırak arkadaşlığı,kalem silgi ödünç versen bile sana asılırlar.

Alın bu 2003'ü burdan alın bunu alın!

• XT9 kullanıcısına yanıt
    Ben de ondan bahsediyorum. Akıldan geçiyor, biraz sarhoş olsak kesin bir şeyler olacak gibi hissediyorum. Ya da o bir hamle yapsa karşı koyamam sen benim arkadaşımsın deyip.

• Bal gibide olur usta, ama yaş ilerlemiş ve yeni yeni tanışıyorsanız bu sizin gönlünüze bakar, benim çocukluk arkadaşım var, anne babalarımız sayesinde kendisiyle 2 yaşından beri beraberiz, hatta babam 10 yaşımıza kadar birlikte filan götürdü aşı işlerimize, şimdi 17 yaşındayım halen aralıksız şekilde konuşuruz, geçen sene bodrumda yazlıkta bizde kaldı mesela, aynı odada bile uyuduk.

15 sene arkadaş kalırsanız zaten otomatikman üvey kardeşinize dönüşüyor, yani en azından benim öyle oldu, hiç bir birimize bir şey hissetmedik veya ben hissetmedim, (kız çirkin dir filan diyen olursa kız slav ve yarı makedon, saçları güneşten daha sarı ve katalog mankenliği teklifi bile aldı yani )

Şu ''Erkekler cinsel düşünüyor'' diyen elemanlar gözümde erkek değil, arkadaşın için bile dürtülerini kontrol edemiyorsan bitmişsiniz birader siz.

• olabilir veya olmaz.net bi cevabı yok.kız bana çekici geliyorsa arkadaş olamam.ama çekisi ve seksi gelmiyorsa olabilirim.diğer türlü aklımdan seks cıkmaz ki çıkmayıncada nasıl arkadaş olayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thisisabook

Kız kıza ya da erkek erkeğe olduğu gibi arkadaş olabilir misiniz? Ben başbaşa kalınca aklıma kötü şeyler geliyor.
    quote:

Orijinalden alynty: Thisisabook

Kyz kyza ya da erkek erke?e oldu?u gibi arkada? olabilir misiniz? Ben ba?ba?a kalynca aklyma kötü ?eyler geliyor.

Olur , neden olmasyn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueExorcist

Bal gibide olur usta, ama yaş ilerlemiş ve yeni yeni tanışıyorsanız bu sizin gönlünüze bakar, benim çocukluk arkadaşım var, anne babalarımız sayesinde kendisiyle 2 yaşından beri beraberiz, hatta babam 10 yaşımıza kadar birlikte filan götürdü aşı işlerimize, şimdi 17 yaşındayım halen aralıksız şekilde konuşuruz, geçen sene bodrumda yazlıkta bizde kaldı mesela, aynı odada bile uyuduk.

15 sene arkadaş kalırsanız zaten otomatikman üvey kardeşinize dönüşüyor, yani en azından benim öyle oldu, hiç bir birimize bir şey hissetmedik veya ben hissetmedim, (kız çirkin dir filan diyen olursa kız slav ve yarı makedon, saçları güneşten daha sarı ve katalog mankenliği teklifi bile aldı yani )

Şu ''Erkekler cinsel düşünüyor'' diyen elemanlar gözümde erkek değil, arkadaşın için bile dürtülerini kontrol edemiyorsan bitmişsiniz birader siz.

Hormonların az olabilir mi hocam ya da ufaklığı kontrol ettirdiniz mi hiç?

Şaka bir yana kardeş olduğuna inandırırsan kendini olabilir. Bunun dışında mesela 40 yaşlarında bir kadınla bir erkek yine o yaşlarda bir kadınla evli olduğu halde başbaşa görüşüyorsa(iş görüşmesi dışında) aldatıyor olur. Yanlış mıyım? Siz de o kadar iyi anlaşıyorsanız ileride sevgili bulursa kendine size ilgisi azalır diye üzülmez misiniz? Sevgilisine birlikte uyuduğunu söylerse, sevgilisi çok geniş birisi olmadığı sürece bir daha görüşme onunla diyebilir. O eğer sevgilisine karşı çıkarsa sizi ondan daha çok seviyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: PeaceDluffy

quote:

Orijinalden alıntı: adil rastgeldi

Bak kardeşim sana bu olayla ilgili yaşadığım durumu anlatacağım:şu an orta sondayım.ben bu seneki okuluma ilk geldiğimde kız erkek herkese iyi davranayım demiştim.Tabi erkekler ve kızlar bu niyetimi kötüye kullanmaya başladılar.Okula gelirgelmez birtane hiperaktif,çirkin,edepsiz,küfürbaz ve kötü kalpli bir kız bana asılmaya başladı.Bende ilk başta "belki arkadaş olmak istiyor asılması imkansız"diye düşündüm.Kızın her geçen gün bana asılmaya başladığına dair şüphem arttı.Tabi 1 ay önce kız bana "tatlım" deyince kızın bana asıldığını anladım(zaten çoktandır anlamıştım tabi) ve o kıza sinirimden kötü davranmaya başladım.Kızda baktı "adil beni sevmiyor.Çözüm başka biri ile sevgili olmak dedi " ve gidip kendisine sevgili buldu,Bende Allah'a şükür ettim .Şimdide bizim sınıfın en yaramaz 2 kızı bana "ben iyi kalpli olduğum için ve babamı zengin buldukları için asılıyorlar,"Tabi ben onları umursamıyorum bile .Yani arkadaşım kısaca kızlara bırak arkadaşlığı,kalem silgi ödünç versen bile sana asılırlar.

Alın bu 2003'ü burdan alın bunu alın!

Bilemedin.2001'liyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.