Şimdi Ara

Bir kızla bir erkek arkadaş olabilir mi? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
3.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazı şartlar altında gayet olunabilecek bir durum bence

Mesela; eğer kızın dış görünüşü ve karakteri size hitap etmiyorsa onu arzulamazsınız, o gözle bakmazsanız arkadaş olarak kalırsınız( kızda size öyle bakmayacak tabi ki). Veya kıza aşık olursunuz o size arkadaş olarak bakar ve durmadan en iyi dostum sensin der sizde içiniz kanaya kanaya dost olarak kalırsınız. Evet evet aslında konuya cevap vermek değilde içimi dökmek için geldim . Eğer kız hoşunuza gidiyorsa arkadaş felan olmayın abi sonra benim gibi sürünürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iar -- 20 Mart 2016; 15:24:33 >
  • Valla 5 senedir kız arkadaşım var başla gözle hiç bakmadım. Hatta baya yakınız kucağına oturuyor falan baya samimiyiz. Yani arkadaş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axlrose1952 -- 20 Mart 2016; 15:41:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürekli sexi düşünen biri değilsen olabilirsin.
  • Olur ama sadece Sex Arkadaşı olur. Bundan da öte bir kızla arkadaş olunmaz. Herkes kendi cinsiyle arkadaşlık etsin kardeşim. Doğanın kanunu bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3hab -- 20 Mart 2016; 16:44:01 >
  • Angelyus kullanıcısına yanıt
    Öyle birisi değilim kafelere gider otururuz. Oyun oynarız falan ama eve gelince öyle olmuyor. Film izliyoruz biseyler yapıyoruz da dışarıda olduğu gibi değil daha farklı oluyor. Yoksa dersten derse gorustugum arkadaşlarım da var onları kastetmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur. Bir çok erkek arkadaşım da olmasına rağmen zamanında en yakın arkadaşım kadındı.
  • Bu durum insandan insana ve yaşayış biçimine göre değişir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekse sıkıntı grup yapın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßenle100les -- 20 Mart 2016; 19:15:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsandan insana değişecek bir şey. Çok yakın arkadaş olduğum kızlar var ve onlara karşı öyle şeyler düşünmüyorum. Ve cidden böyle arkadaşlıklar olunca sevgiliye gerek duymuyorsunuz. Sevgili işleri hep stres hep stres ama arkadaşlık öyle değil. O yüzden arkadaşlığı tercih ederim

• Thisisabook kullanıcısına yanıt
    Sanırım en net cevabı alacaksın.

4 yıl önce 11 yıllık en yakın arkadaşım bir kızı sevgilisi yüzünden kaybettim. İşte o zaman dünyanın en bencil yaratıklarının kadınlar olduğunu anladım. Ve evet o kız aslında 11 yıllık tek aşkımdı. Yani olmaz. Ya sen aşıksındır ya da o. Aşık olmayan taraf muhtemel en yakın zamanda sevgili yapınca diğerini ötekileştirir. Ötekileştim de kötü mü oldu hayır. Bin şükür kendisinden bin kat güzel hatunlarla ilişkiler yaşadım. Neyse konumuza dönersek. Gerçekler böyle. Asla bir kız bir erkeğe göre size daha yakın olamaz. Eğer yakınsa itiraf edin ona saplanmışsınızdır..
  • Bir video vardı kankadan karım oldu çocuğum oldu diye o geldi aklıma başlığı görünce :)

• Olabilir diyen arkadaşlar kız arkadaşlarıyla ne konuşuyorlar acaba? Erkek erkeğe bi muhabette oturup 8 saat sürdüğünü bilirim konuşucak şey/ortak nokta inanılmaz fazla. Kız arkadaş olayı üniversitede illaki oluyor okuduğun bölüme bağlı biraz da haliyle vakit geçiriorsunuz. Ancak en çok eğlendiğim zamanlar hep erkek erkeğe olduğumuz zamanlar. Eğer zaten o kafada bir kız bulursan sevgili ve iki taraf da gönüllüyse evliliğe kadar gidiyor işte
  • Admin arkadaşların dikkatine. Lütfen üye alma kriterlerini değiştirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

Admin arkadaşların dikkatine. Lütfen üye alma kriterlerini değiştirin.

+1

• yobaz beyninizi bir kenara bırakın.. aklınız şeyinizde değilse kız erkek arkadaş olabilir.. ayrımcılık yapar gibi konuşuyorsunuz..
    Adam olunda aklınız düzgün çalışsın.. sen doğru yolda gidersen başka bir doğru gelir seni bulur..
  • drejtc kullanıcısına yanıt

• Kalırsın ama verirse alırsın...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.