Yarbay
12 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhabalar,

Tecilimi uzatmak için herhangi bir uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisansa başvurmak istiyorum.

Kabul edildikten belli bir süre sonra yl kaydımı sildirmem durumunda Askerlik durumum tecilli olacak mıdır?

Birkaç konuda arkadaşlar kaydı sildirmemiz durumunda tecilden yararlanabileceğimizi iletmiş.

Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Teşekkürler.

Merhabalar, çıktığı gibi bir hype ile başlayıp haftalarca oynadığım Archeage Unchained hesabımı satıyorum.

Server Belstrom

İçinde 1.4k Gold Mevcut.
Class; Ebonsong
Gear Score; 6K
Karaktere ait her şey aşağıdaki SS'de mevcuttur.

Main hesap olarak fiyat 400TL.

İsterseniz yanında da 2 tane alt hesap veriyorum main hesabınıza yardımcı olmak için.
Main + 2 alt hesap şeklinde 500TL.

İyi günler dilerim.
Merhaba arkadaşlar. Eskiden (en az 11-12 senesi var) dayimlarla oynadığım bir oyunu arıyorum. Ps2 idi sanırım. Oyun şu şekildeydi; dövüş oyunuydu Tekken tarzı, insanların özel güçleri vardı genel olarak bir hayvana dönüşüyorlardi. Mesela benim aldığım adam kanatlı bir şey oluyordu uçuyordu karga gibi bir şeye dönüşüyordu. Aslan adam falan da vardı. Tek hatırladığım şeyler bunlar. Bulmama yardım eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Merhabalar, bugün sipariş verdiğim PSU elime ulaştı markası Thermaltake Litepower 450w fakat bilgisayar kapalı olduğu halde PSU fişe takılıyken çok hafif tiz bir ses geliyor, böyle eski televizyonları açarken çıkan ses gibi. PSU'yu tuşundan kapatsam bile fişe takılıyken sürekli o hafif sesi çıkarıyor. Ses de şöyle kulağımı yaklaştırırsam duyuluyor diğer türlü ses çıktığını hissettirmiyor. Bu işlerden pek anlamam da sizce bu ses normal midir?
Merhabalar bazı ayarları göremediğim için modlu bios kurmam gerekiyor, dosyaları indirdiğim yer ne yapacağımı yazmış fakat ben anlamadım ne yapacağımı, bakıp ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim.

Söylediği şey
'flashing: create boot usb-stick (as MS_DOS, use rufus-2.9), copy files, reboot from usb-stick and run flash.bat'

Bu da dosyalar

Merhaba arkadaşlar neden son zamanlarda topta Kennen AD oynanmaya başladı? Botrk-Runanaan-Frozen Mallet tarzında buildler yapılıyor. Ne oldu da ap yerine ad tercih edilmeye başladı? Bilgilendirirseniz sevinirim

Edit: Tuzlar geldi.

Merhaba arkadaslar oyunucu birkac aydir ciddi anlamda takip etmiyorum. Bu son son birkac ayda Rivene ciddi nerfler mi getirdiler? Eski gucu kalmamis gibi gorunuyor. Kombo olayini falan yavaslattilar diyorlar. Patchleri tek tek acip riveni bulmak baya ugrastiracagi icin konu actinm, ozet gecerseniz sevinirim. Tesekkurler
Hakkında
İlgi Alanları: İlgi alanı yok.
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
LOL
Zyra
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.347
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 69.319 (Bu ay: 742)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.554 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.