Onbaşı
08 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler 24üne kadar düşük bir bütçeyle tek başıma yurtdışına çıkacağım. Gelmek isteyen, yalnız gitmeye çekinen vs. varsa birlikte gidebiliriz. Ben de korkuyorum biraz ama ne olursa olsun gideceğim. 250 Euro gibi bir param olacak aslında 1000 TL'den fazla yapıyor. Az değil ama orada az oluyor işte ne yapalim. İnşallah ölmem :d
.
.
Bu aralar herkes yaz geldi diye sıfıra vurdurdum falan diyor. Ne ayak olm bunlar? Ayıp denen bir şey var. Vurduruyor vurdur da bize niye söylüyorsun.
Düşünüyorum da hiçbir şey yapmayı bilmiyorum. Zaman makinası olsa geçmişe gitsem. Yaşanan devirden farklı olarak çok aşabileceğimi sanmıyorum. Gelecekten geldiğini kanıtla, bize görmediğimiz aletler yap deseler yapamam. Hep hazıra konmanın zararları sanırım. Hadi nehirlerin dönüş gücünden az da olsa elektrik ürettik diyelim. Elektrikle çalışan bir şey bulamam. Binlerce yıl ilerde yaşayıp geçmişe gitme şansım olsa bile onları teknolojik olarak çağ atlatamayacak olmak sinir bozucu oluyor.
korelasyon makaleye yazılır söyleyebilir misiniz Allah için
Beyler oy kullanmak için üniversiteden evime döndüm. Siyaset yapmamaya çalışacağım elimden geldiğince televizyonda sürekli yancı kanallar açık o yüzden genelde odamda bilgisayarda takılıyorum. Bugün annem geldi, ne oy vereceksin dedi. Söyledim biraz tartıştık. Bugüne kadar sırf tartışmamak bu konuları açmıyordum. Gitti salona ağlamaya başladı. Evimde o oyu kullanan birisini istemiyorum, dedi. Annem lan annem beni istemedi evinde zaten dünyada beni onun kadar seven birisi olduğuna inanmıyordum artık evimde de istemiyorum. Babam öğrendi. Kötü kötü baktı, okulda mı öğretiyorlar doğru söyle, dedi. Ben böyle saçma meseleler yüzünden ailemle uzaklaşmak istemiyorum gerçekten yalan söyleyip gönüllerini alacak da değilim. Öyle yetişmedim.
Arkadaşlar balkonda oturup müzik dinliyordum az önce bizim direğin üzerine kondu göz göze geldik bir süre sonra kafasını çevirip öttü ve gitti. Nolur birisine bir şey olmasın.
Oyunun başında masanın ustunde bir balbasar yakaladım. Sonra çıktım bu sıcakta bütün köyü dolaştım ama bir tane bile çıkmadı karşıma gym de yok pokestop da yok. Köyde daha çok olması gerekmez mi ender hayvanların felan?
Kız kıza ya da erkek erkeğe olduğu gibi arkadaş olabilir misiniz? Ben başbaşa kalınca aklıma kötü şeyler geliyor.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.748
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 20.158 (Bu ay: 262)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.821 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.