Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia hüsranı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
184
Cevap
1
Favori
22.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D segmenyi genç arabası yok sanki. 2020 model 5binlerde 508 allure satiliyor dizel otomatik. Donanim manyağı araba 508 D segment çerçevesiz camlar ön farlar trafikte herkesin gözü üstünüzde 375bin liralik premium octavia mi 5binlerde 508 mi dersen 508 der geçerim.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=sQzvpO-klAU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampirelf -- 14 Şubat 2021; 13:3:26 >
  • Bu sıkıntı Octavia ya ya özgü değilki tüm araçlarda aynı sıkıntı var. Piyasalar açıldıında bence Octavia iyi satacak bir araç. Bence o sınıftaki en iyi malzeme ve işçiliğe sahip araç. Bende Mayıs haziran gibi Focus verip almayı düşünüyorum.

• silverusta S kullanıcısına yanıt
    Aynen yalın gülmez kesinlikle çok daha objektif ve verimli anlatıyor
    Carviser sen ben hiç bir şey anlamıyorum
    Sinan Koç bile samimi gelmiyor bana
    And ve yalın gülmez bu konuda ilgimi çekenler
  • AO A kullanıcısına yanıt

Yorumun gülünç ama güldürmedi.

• Konu içerisinde gördüm; Genç ve yaşlı arabası tabirlerini. Birisi bana açıklayabilir mi, genç arabası nedir yaşlı arabası nedir? . Bazı sınıfı/modelleri kullanmak için genç ya da yaşlı olmak mı gerekir? İsteyen ihtiyacı doğrultusunda istediği marka/modeli kullanamaz mı?
  • 5 senedir Octavia kullanıyorum. Birçok açıdan çok fazla avantajı mevcut olmasına rağmen kesinlikle bu paraların arabası değil.

%50'lik dilime düşer de 230 bandında satılırsa değerlendirilebilir.

• aaguler kullanıcısına yanıt

Gülünç olan ne?

• Bu fiyata zor tabii ama skodanın marka olarak suçu yok, olay distribütörde. Piyasa düzelip de aç gözlülük sona erince ve fiyatlar birbirine yakın olunca insanlar boyuları yüzünden octaviayı peynir ekmek gibi alacak yine(belki ben de dahil). Ama dendiği gibi bu boyutlardaki bir araç için 1.0 ben de tavsiye etmiyorum. Ötv yüzünden uçuk bir fark oluşmadığı sürece 1.5 motor octavia, aynı fiyat aralığında focustan da meganda da civicten de daha kullanışlı bir araç. Ama 1.5 dci bir megane mı 1.0 octavia mı denirse, octavia sınıfta kalır daha konforlu olsa bile. Ek olarak yanlış bilmiyorsam 1.0 motorların kilma güçleri de düşük oluyor. Birinci elden yaşıyorum bunu. İş görüyor tabii ki ama eski 1.2 aracımda klima çok daha hızlı ve iyi soğutuyordu..

• silverusta S kullanıcısına yanıt

O arabaya bu fiyatı ödeyen aldığı arabayla sevgili olur  

• commandx C kullanıcısına yanıt

Focus benzer fiyat politikasını uygulayıp piyasasını kaybetti. Şimdi de bunlar kaybedecekler. Reklamla opmuyor bu işler şimdi öğrenirler, milletin elinin altında dünya var artık bilgiye erişim çok kolay. Parası olanlar da artık reklama kanacak tipler değiller...

• Kardeşi Leon ile arasında çok fiyat farkı var...

• AO A kullanıcısına yanıt

Gülünç olan bu cümle öbeği, 300K para ödeyerek mobilet motorlu bir araç almayı dile getirmen de bonusu...

" Bu sıkıntı Octavia ya ya özgü değilki tüm araçlarda aynı sıkıntı var. Piyasalar açıldıında bence Octavia iyi satacak bir araç. Bence o sınıftaki en iyi malzeme ve işçiliğe sahip araç "

• Sofir arac konusunda yazan 2 tane kamil vardi octavia soyle satacak ederi budur vs diye bilen hatirlayan varmi o kamilleri :)
  • 1.0 tsi hybrid nasil oluyor da ilanlara hibrit yazmislar ?
  • kizilat K kullanıcısına yanıt

O kamiller muhtemelen bu patlak porjeye para vermişlerdi ve yanlarına kurban arıyorlardı. Ama proje tam anlamıyla patladı. Sırada yeni golf patlaması var

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

1.0 tsi hybrid nasil oluyor da ilanlara hibrit yazmislar ?
    1.0 TSI E-Tec (Mild Hybrid)
  • road35 R kullanıcısına yanıt

TOGG konusundaki tavırları, bu adamların güvenilirliğinin en büyük göstergesi.

Gerçi kalkıp da "Kral çıplak " deseler, başlarına türlü iş gelebilir.

• aaguler kullanıcısına yanıt

Burdakilere anlatamiyoruz sanki buna rakip arac yok gibi bir hava var, simdi ben gittim 3008 aldim misal 1.6 tam otomatik allure paket 359a aldim, 120.000 sifir faiz 24 ay kredi kullandim o kredideki faizin tutari zaten 28-30.000 civarinda yani araba cari olarak 330.000 liraya geliyor, bu da premiumla ayni fiyat demek ki biri c suv digeri c sedan dusunun.ustelik pejonun donanimi cam tavani vs bir suru artisi var.

hadi pejo diye laf attabilirler diye bunu gectim, yine mild hybrid 230.000 liraya leon var 300.000 istenen dandik style octaviayi tokat manyagi yapar ustelik hayalet ekran vs bir suru standart ozelligi var aracin.

kisacasi o kamillerle ayni hataya dusup alanlara Allah sabir, hala almayi dusunenlerede akil versin diyelim.

• 231500 olduğunda yüzlerinin halini görmek isterim bu genç yatırımcıların (!)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.