Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia hüsranı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
22.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu araç yarım hybrid bile sayılmaz. o yüzden baya baya az tüketmiyor. biraz reklam adına hybrid deniyor.

• AO A kullanıcısına yanıt

Doğuş oto bilir gerisini, ama ben şu fiyatlarla gidipte 1.0 Octavia asla almam, alana da saygım sonsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Arada 10 bin TL varsa zaten rakipsiz olur, ama fiyat farkının bu kadar düşük olacağını zannetmem. Octavia da burunlarından kıl aldırmazlar, Megane de liste fiyatından deli gibi fiyat kırarlar. Yanlış anlaşılmasın burada sadece fiyatları karşılaştırıyorum, örneğin Egea bu kadar çok satıyorsa mükemmel olduğundan değil düşük fiyatlı olduğundan.

10 bini bırak, çok daha ucuz olsa bile bırak rakipsiz olmayı, yine satılmaz!!!!

Bugüne kadar satılan Octavia'ların çoğu dizel, kaç adet benzinli satılmış, baktın mı hiç? Ben şahsen daha hiç benzinli Octavia görmedim gibi bişey.

Dizel'de gelmeyeceğine göre Octavia bitmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

10 bini bırak, çok daha ucuz olsa bile bırak rakipsiz olmayı, yine satılmaz!!!!

Bugüne kadar satılan Octavia'ların çoğu dizel, kaç adet benzinli satılmış, baktın mı hiç? Ben şahsen daha hiç benzinli Octavia görmedim gibi bişey.

Dizel'de gelmeyeceğine göre Octavia bitmiştir.

Alıntıları Göster

Bende farklı bir şey demedim zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: kıng365

Bu klima olayını bir araştırmak lazım! bende öyle düşünüyorum.

Servis çalışanı bir arkadaş sölemişti. Motordaki güç kaybı daha az olsun diye biraz daha az kapasiteli oluyormuş. Ben de 1.2 leon ile 1.0 rapid arasındaki klima farkını birinci elden söyleyebilirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Doğuş oto bilir gerisini, ama ben şu fiyatlarla gidipte 1.0 Octavia asla almam, alana da saygım sonsuz.

Yüce oto olacaktı. Şimdiye kadar sevdiğim bir firmaydı ama onlar da modaya uyup aç gözlülük ettiler. Aslında üretimlerde sıkıntı olmasa bunu deneyemezlerdi bile ama işte bizim neyimiz eksik dediler sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

Carviser kendisine kendi parasiyla c5a aldığını soyledi video çekti her seferinde övdü her suv testinde c5a daha iyi ben onu aldım dedi. Ne oldu araç sahibi ruhsatta psa çıktı. Yani yalan dolan. Ordakilerin düşünceleri gram etkilemiyor beni acip arabanin sagina soluna bakiyorum videodan sadece.

Bu bilgiye nasıl ulaştınız????

• Megane icon 1.3 tce edc 335000

Octavia premium 1.5 tsi dsg 339000

Bunlar liste fiyatları. Aralarında afaki farklar yok. Neden bu tantana? Ben neyi kaçırıyorum? Biri izah edebilir mi?

Not: İki modeli de sevmem. İkisini de alacak param yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sürattrage -- 15 Şubat 2021; 23:50:41 >
  • Dolar geriledi
    Baslik sahibinin hakli çıkmasına ramak kaldı
  • sürattrage S kullanıcısına yanıt

Dostum 1.5 motorların fiyatlarina birsey diyen yok

Ilginc olan 1.0 tsi nin fiyati bir alt vergi diliminde olmasi gerekirken skoda tarafından sınırda tutulup 300 bin fiyatla satılmaya çalışılması hatta hatta bu fiyattan alıp 350 bine sari siteye koyan uyaniklarin olmasi

Ayni motorun vag grubundaki diger temsilcisi seat ta ise leonun fiyati 231.000 lira

Dolarda gerileme var.1.0 tsi skodaya 300 bin veren vatandas bir sabah uyandığında aracının fiyatini 230.000 olarak bulabilir. Aradaki para da skodayi kalkındırma ve yüceltme a.ş ye hizmet için kullanılır artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 16 Şubat 2021; 0:3:26 >
  • yiğit_kemal kullanıcısına yanıt

Cektiği videolarin birinde bir arkadas yakalamıştı bu açığını

Ben de anında abonelikten çıktım tabi

• yiğit_kemal kullanıcısına yanıt

Bankalar aracılığıyla mtv ödemesi vs yapılırken kullanıcı adı bir kısmı sansürlü de olsa çıkıyor. Oradan öğrendiğini söylemiş youtube yorumlarında birisi. Ekşi'den alıntı yapıyorum: https://eksisozluk.com/img/t8cieuxb

• Gravaze kullanıcısına yanıt

Bu youtuber'a aldanıp octavia alan, aracının fiyatı bir alt dilime düşmesi sebebiyle zarar edenler dava acabilirler mi, bir hukukçu forumdaş açıklayabilir mi ?

• cormen kullanıcısına yanıt
    Scala'da aynı hocam sadece bir seceneği %50 ye giriyor 1.0 tsi 110 ps elite oda boş paket dijital klima,yağmur sensörü,oto kararan ayna vs hiç birşey yok leon mk4 le karşılaştırınca hem donanım olarak hemde motor olarak düşük geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Bu youtuber'a aldanıp octavia alan, aracının fiyatı bir alt dilime düşmesi sebebiyle zarar edenler dava acabilirler mi, bir hukukçu forumdaş açıklayabilir mi ?

Ne alaka?

Youtuber gidin zorla alin düşerse sorumluluk benim diye sözleşme mi imzalamış vatandasla ?

• aaguler kullanıcısına yanıt

Öyle olsa dolar 10tl olur diyen sözde ekonomistlere binlerce dava açılırdı :)

• Gravaze kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• 1.0 motor da yakında indirim yaparlar ama oyle atla deve değil en fazla %5 civarı. Ben satış konusunda sıkıntı çekeceklerini sanmıyorum 1.0 motorların alayını filoya satacaklardır. Şu anda ciddi filo alımları olduğunuda biliyorum. Kalbur üsüt firmalar Özellikle ilaç firmaları Megane falan binmez Egea nın yanında bile geçmez onun için Skoda Türkiye satış yapacaktır.

• AO A kullanıcısına yanıt

He he tabi, filosuna rakiplerinden 100 Bin TL pahalı ve mobilet motorlu araç alacak filo yoneticileri gördüm biraz önce, 500T'ye biniyorlardı. Tek Akbil'i 3-4 filocu ortak kullanıyorlarmış. "Devir tasarruf devri aga" dedi birisi. Otobüs akşam karanlığında kaybolurken ben, octavia satışlarının artacağını düşünerek sigaramdan bir nefes daha alarak karla ıslanmış kaldırımda yoluma koyuldum...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.