Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia hüsranı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
22.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: szymek61

Konu içerisinde gördüm; Genç ve yaşlı arabası tabirlerini. Birisi bana açıklayabilir mi, genç arabası nedir yaşlı arabası nedir? . Bazı sınıfı/modelleri kullanmak için genç ya da yaşlı olmak mı gerekir? İsteyen ihtiyacı doğrultusunda istediği marka/modeli kullanamaz mı?

Bu forumda böyle bir kitle var. O genç arabası o yaşlı işi o memur arabası...

Corolla dersin o ne ya memur arabası der aşağılar.

(Halbuki millet memur olabilmek için 50 takla atıyor )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maligezgin kullanıcısına yanıt

Ağzı olan konuşuyor.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef yanlış bu İnternet bankacılığında T.C'ni yazmadan araç bilgilerini göremiyorsun yalandan ibaret
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Alakasi yok passatla

• Az evvel ziraat mobil’den arkadaşımın plakasını denedim, tc istemeden isminin bazı harflerini yıldızlayarak gösterdi. Buradan aracın net olmasa da kime ait olduğu, şirket adına kı kayıtlı olduğu anlaşılır.

Dediğim gibi, carviser almış mı almamış mı bilemiyorum, konuya vakıf değilim ancak sadece olanı başka mecralardan gördüm ve onu paylaşıyorum. Fahir bey bit açıklama yapsa idi ona göre değerlendirebilirdik durumu.
  • C suvların %30 u 2020 de ötv muafiyetli satılmış.

Kur yarın eski seviyelerine gelsin bir çok c segment araç aynı hüsranı yaşayacak. Zamanla bu millete %80 ötv yi benimsetecekler!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aaguler kullanıcısına yanıt
    Tüm şirket araçlarımız otoplandan ve son iki sezondur eski ve makyajlı kasa octavia. Otoplan 4 araçtan birini seçmemizi istedi, ona göre alım yapacaklarmış. Corolla, megane, 2008 ve focus. Biz 2008 seçtik.
  • Fiyatlar cidden inanılmaz, insanların çoğu "300.000 e hangisini tercih edersiniz " tarzı anketler yapıyor, insanlar kanıksadı mı bu fiyatları yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

230'dan fazlası C segment için harama girer.
    B segment 208 GT-Line için 231 istiyorlar bayiler

• Bagaj kapağından logoyu kaldırıp direk Skoda yazınca kendilerini premium falan sandılar heralde

• Carviser bu konuda epey yıkayıp yağladı aracı. Attığı başlıkta bile 'aldığıma değdi mi' şeklinde clickbait ifadesi vardı inceleme videosunun. O nedenle Youtuber ayarlama iddiası bana gayet doğru olabilir gibi geliyor bu model için.

• Milletin yaglamasi normal test araclari 460.000 liraya satilan full+full araclar, e 460.000 liraya full octaviami yoksa bmw mercedes falan mi alinir orasi ayri konu tabi :)

Edit: Octavia elite paket %50 ye girsede satamayacak bence cunku cok yuksek ihtimalle c5 aircross live pakette ayni dilime dusecek ve millet tabiki suv sececek (bagaj ve ic hacimde octavia ike meredeyse ayni)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilat -- 17 Şubat 2021; 21:53:37 >
  • pakimeno kullanıcısına yanıt

Ben bu mesajınızı benim mesajıma ne maksatla yazdığınızı tam olarak anlayamadım. Filo şirketleri skoda octavia almazlar demek istediğimi falan mı düşündünüz ?

Bir üstteki mesaja yapacaktım sizin mesajınıza alıntı yapmışım hocam kusura bakmayın.
  • pakimeno kullanıcısına yanıt

Estağfurullah ne kusuru, 2008 çok iyi seçim, sorunsuz kullanımlar dilerim.

• road35 R kullanıcısına yanıt

kaynak ?

• inşallah hüsranları devam eder. 300 küsür bin... vw çakması bir arabaya çekilen fiyat bak, içindeki vergiye bak. % 80 ötv'ye giren arabaları kimse almamalı, almamalı ki seneye % 100 yapmasınlar, bayilerde kafalarına göre fiyat koyamasınlar. allah hepinizi bildiği gibi yapsın, bu paraları verip alanları da bildiği gibi yapsın ne diyeyim.

• silverusta S kullanıcısına yanıt

Dostum ne demişler arşivler unutmaz : sadece 6 gün önce 435.000 TL istenen araç şimdi 422.000 TL'ye düşmüş.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ozel-seri-tam-dolu-girtalk-dolulukta-2021-ocak-tescilli-894915307/detay

Araç fiyatları düşmez diyen al-sat'çı takımı mikrofonlarımız sizde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaguler -- 19 Şubat 2021; 22:27:35 >
  • Araç çok güzel ama zaten fiyatından dolayı tepki almıştı. Satmıyorsa sebebi belli.

Aracın en baştan rengi ofsayt; elegance Passat parasına bu ülkede Octavia satılmaz. Önceden Skoda fiyatları VW’e göre bi tık uygun olurdu artık o da bitti.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.