Şimdi Ara

YDS BOTLAR (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
9
Favori
22.308
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dur tahmin edeyim, site ila alakan yok, toplam 10 mesajın olması ve hepsinin aynı site ile ilgili olması tamamen tesadüf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muslumcu54

tsk dahil birkaç ülkenin silahlı kuvvetlerine ve polis teşkilatlarına bot üretiyor yds.bende askerde kullandım bunların botunu.taş gibi bot.acayip sağlam.askerliğim süresince tırmanmadığım dağ tepe kalmadı ama botlarda nokta kadar bir açılma olmadı.ayrıca ayağı çok sıcak tutuyor ve terletmiyor.ihtiyacı olup da almayı düşünenler varsa şiddetle tavsiye ederim.
    Kesinlikle askeriyedeki botla ilgili yorumunuza katiliyorum. Ben de askerde kullandim ve cok kaliteliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Kesinlikle askeriyedeki botla ilgili yorumunuza katiliyorum. Ben de askerde kullandim ve cok kaliteliydi.

Alıntıları Göster
    Askerdeki Yds botları kaliteli ama kar suyu görmesin tanınmaz hale geliyor bot en iyi bot kar suyunu geçirmeyen ve kar suyunu yedimi şekli şemali bozulmayan bottur.YDS denedim,almanların HAİX markasınıda denedim en son LOWA denedim ve Lowa en iyisi ve en rahatı.
  • isci botu o uclari demirli..fabrikalarda dagitiliyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yds gore tex tekstilli postalları iyidir kalitelidir. 3 senedir kullandığım bir çift ve pakette duran bir çift var. Ama tabi param var derseniz çok daha kalitelisi Rocky marka alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YDS fabrikasındaki kalite kontrol laboratuvarında staj yaptım, gün icerisinde 20-30tane üretimden gelen botları kesip parçalayıp test ediyorduk, standartlara uyulmadıgı anlasıldıgında üretim birimine hemen bilgi verip düzeltilmesini istiyorduk.. YDS alın, aldırın.. Ay sonu askere gidiyorum 47numara bulamazsam yada askerlik birligik YDS bot vermezse fabrikadan bot isteyecem 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vermiyorlar boşuna ümitlenme alıp git. Özkan kundura diye dandik botlar veriyorlar ayağını mahvediyor. Nasır ve su içinde kalıyor hele intikale çıkarsan ölme eşeğim ölme

Millete nasıl yds bot vermişler hayret valla. Subaya bile vermiyorlar .
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Yds bot deyince millet fermuarlı olanlari aklına getiriyor hocam yakupoglu yazanlarda yds (yakupoglu deri sanayi) birçok yerde veriliyor hala

• Askerlikle ilgili hicbirsey gormek ve duymak istemedigim icin bedava bile verilse almayacagim bir bot . Konuyu acan arkadasta zaten niyetini belli etmis.

• Tayin dönemi başlayınca konu hortlamış sanırım.

YDS eskiden ankamall ve kentparktta var şimdi tüm şubeleri kapatıp havaalanı yolunu açık şekilde devam ediyor ve internet satışına ağırlık vermişler. Demek ki kötü giden birşeyler var.

GoreTex li botu 6sene giydim. Hala giyerim ama yenisini alacağım bende

• Sağlammı bence sağlam ama stres kırığı yasayan polis asker gibi sürekli ayakta duranlar kaçsın. Allah yardımcıları olsun ama bu tarzda stress kırığı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Askerlikle ilgili hicbirsey gormek ve duymak istemedigim icin bedava bile verilse almayacagim bir bot . Konuyu acan arkadasta zaten niyetini belli etmis.
    Malesef gercek su askerde verilen ile magazada satilan yds arasinda daglar kadar fark var ozellikle tabaninda yds askeriye kalitesiz bit vererek marka degerini düşünüyor bence

• Konu 2014den nasıl hortlamış bilmiyorum ama şuan deli gibi YDS GT 310 GTX modelini arıyorum. 45 numara lazım satan bilen varsa talibim teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.