Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YDS BOTLAR

73
Cevap
9
Favori
18.318
Tıklama
Giriş
    1609 Mesaj

Dur tahmin edeyim, site ila alakan yok, toplam 10 mesajın olması ve hepsinin aynı site ile ilgili olması tamamen tesadüf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Morakniv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: muslumcu54

tsk dahil birkaç ülkenin silahlı kuvvetlerine ve polis teşkilatlarına bot üretiyor yds.bende askerde kullandım bunların botunu.taş gibi bot.acayip sağlam.askerliğim süresince tırmanmadığım dağ tepe kalmadı ama botlarda nokta kadar bir açılma olmadı.ayrıca ayağı çok sıcak tutuyor ve terletmiyor.ihtiyacı olup da almayı düşünenler varsa şiddetle tavsiye ederim.
    Kesinlikle askeriyedeki botla ilgili yorumunuza katiliyorum. Ben de askerde kullandim ve cok kaliteliydi.

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Kesinlikle askeriyedeki botla ilgili yorumunuza katiliyorum. Ben de askerde kullandim ve cok kaliteliydi.

Alıntıları Göster
    Askerdeki Yds botları kaliteli ama kar suyu görmesin tanınmaz hale geliyor bot en iyi bot kar suyunu geçirmeyen ve kar suyunu yedimi şekli şemali bozulmayan bottur.YDS denedim,almanların HAİX markasınıda denedim en son LOWA denedim ve Lowa en iyisi ve en rahatı.
    |
    |
    Youtube/BelgeselciDayı

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Yüzbaşı
    956 Mesaj
    isci botu o uclari demirli..fabrikalarda dagitiliyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    YDS fabrikasındaki kalite kontrol laboratuvarında staj yaptım, gün icerisinde 20-30tane üretimden gelen botları kesip parçalayıp test ediyorduk, standartlara uyulmadıgı anlasıldıgında üretim birimine hemen bilgi verip düzeltilmesini istiyorduk.. YDS alın, aldırın.. Ay sonu askere gidiyorum 47numara bulamazsam yada askerlik birligik YDS bot vermezse fabrikadan bot isteyecem 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    5925 Mesaj

Vermiyorlar boşuna ümitlenme alıp git. Özkan kundura diye dandik botlar veriyorlar ayağını mahvediyor. Nasır ve su içinde kalıyor hele intikale çıkarsan ölme eşeğim ölme

Millete nasıl yds bot vermişler hayret valla. Subaya bile vermiyorlar .
    |
    |
    burakoli32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yds bot deyince millet fermuarlı olanlari aklına getiriyor hocam yakupoglu yazanlarda yds (yakupoglu deri sanayi) birçok yerde veriliyor hala

|
    |
    flyer_mig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
  • Binbaşı
    1013 Mesaj
    Askerlikle ilgili hicbirsey gormek ve duymak istemedigim icin bedava bile verilse almayacagim bir bot . Konuyu acan arkadasta zaten niyetini belli etmis.

YDS eskiden ankamall ve kentparktta var şimdi tüm şubeleri kapatıp havaalanı yolunu açık şekilde devam ediyor ve internet satışına ağırlık vermişler. Demek ki kötü giden birşeyler var.

GoreTex li botu 6sene giydim. Hala giyerim ama yenisini alacağım bende

|
    |
    Sağlammı bence sağlam ama stres kırığı yasayan polis asker gibi sürekli ayakta duranlar kaçsın. Allah yardımcıları olsun ama bu tarzda stress kırığı oluyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Askerlikle ilgili hicbirsey gormek ve duymak istemedigim icin bedava bile verilse almayacagim bir bot . Konuyu acan arkadasta zaten niyetini belli etmis.
    Malesef gercek su askerde verilen ile magazada satilan yds arasinda daglar kadar fark var ozellikle tabaninda yds askeriye kalitesiz bit vererek marka degerini düşünüyor bence

|
    |

|
    |
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.