Teğmen
16 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri

1 aylık yeni üyelikte gecerli 40tl

Vodafone Net üzerinden aldığım internet hizmetimi adres aynı kalacak şekilde devretmek istiyorum. 10 gündür gerekli belgeleri mail olarak gönderin dediler gönderim her gönderimden sonra müşteri hizmetlerini arıyorum talebinizi aldik diyorlar. Ertesigun arıyorum sonuç ne oldu diye hızlandırmak için not alıyoruz diyorlar. 10 gün sonra bugün aradım ve bana mail olmaz faks gönderin dediler. 10 gündür maile itirazınız yoktu diyorum sadece faks olur cevabını aldım . Bunun üzerine faks çektim sonucu görmek için 48 saat beklemeniz lazım diyorlar. Asla sonuç alamıyorsunuz. Abone olurken internet üzerinden bir formla işlem yapılıyor devir edeceğim diyorum 10 gündür sonuç alamadim. Utanmasalar telgraf çekin diyecekler bu yüzyılda. Vodafone dan uzak durun.
Arkadaslar merak ettigim bir konu p30 pro da neden hic paralel ithalat yok. Sebebini bilen varsa soylebilir mi? Yani ithalatci garantili olarak daha uyguna satilan ürünlerden?
Merhabalar bugun demirdokum sobenim F9 kodu verdi servisi aradim eve geldi. Yagmurdan su kaçmıştır garantiye girmez 50tl verin yapalim dediler. Uzun tartismadan sonra merkeze sikayet ettim. Gelen elemanlar bunu duyunca parayi verin sikayet sonucinda iade cikar geri veririz dedi.istemiyirum dedim gondedim. Sohbenin sartelini indirip on kapaga ait 2 vidayi söktüm. Cikan kapaktaki 5 vidayi daha sökünce fanin alitindaki serum hortumuna benzer yaklasik 20cm.lik boruyu cikarip icindeki bir kac damla suyu döktüm ve yerine taktim. Vidasi fln yok cok kolay. Sonra kapaklari yerine taktim toplamda 5 -6 dk sürdü. Bu kadar basit bir islem icin 50tl istemeleri garantiye dahil etmemeleri ayiptir. Boyle bir ariza alisaniz servise para kaptirmatin. 5dk da halledin.
Arkadasşlar Ankarafa en iyi toelf kursu için tavsiye arıyorum.
Trt bandrolu artik tum telefonlarda uygulanacak bu acidan yuzde 6 zam gelmesi bekleniyor.
Arkadaşlar ipad air cihazım var cihazın menüde hücresel veri seçeneği yok ama 4g li modeli simkart girişi var yani. ve imei seçeneğide yok. cihazın menüsü wifi gibi. apple lı aradaım anlam veremediler. cihazın yeniden yükledim sorun düzelmedi. yardım edebilecek var mı?
Arkadaslar smart tv kullaniyorum ama tv nin internet tarayicisi rahat rahat online film izlmememe imkan vermiyo engeller cikiyor. Telefonumdan siteyi acip tv ye akramak istiyorum. Bunu screenmirror ile yapabiliyorum ama o zamanda telefonun ekrani hep acik kaliyor. Bunu istemiyorum. Bu olayi apple da apple tv cihazini alarak yapabiliyorsunuz. Androidde boyle bir uygulama yada cihaz var mi acaba?
Lg tv im ile internetten online film izlemek icin internet taryacisindan film izleme sitelerine giriyorum filmi tam ekran yapiyorum ve sonrasinda mouse oku kaybolmuyor. Surekli ekrada sure cubugu yanip sonuyor bu yuzden bu sorunun cozumunu bilen var mi acaba?
Sahibinden 229929204 ilan numarali aracimi 43.500 e vericem
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 611
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 30.216 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.