Şimdi Ara

YDS BOTLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
9
Favori
22.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar az önce kendime YDS nin Esenboğa havalimanı üzerindeki mağazasından bot aldım 199TL goretex,-20 dereceye kadar koruma sağlıyor,gayet rahat bu bottan bu rahatlığı beklemezdim,görünüşüde hoşuma gitti ve fiyatıda uygun olduğu için herkesin haberi olsun istedim.2.olarak ise aynı botun 47 numarası 119 tl ki ayağına olan varsa kaçırmasın bu fiyata bu kaliteyi bulmanın imkanı yok,salomon quest 4d almayı düşünürken bunu aldım,ayağım sürekli üşüdüğü için baya araştırma yaptım doğru karar verdiğimi düşünüyorum,mağazadada biraz dolştım ısıtacak gibi duruyor.3.olarak yds moriane gtx ler internet sitesinde 289 lira fakat orda outlet leri 200 lira.ve yazlık ayakkabılar hem kaliteli hemde inanılmaz indirimler var 79 liraya felandı sanırım güzel modeller vardı,babama 200 liraya aldığımız ayakkabı 99 tlye inmiş,iş ayakkabıları 29 tl idi ucu demirli olanlar ama numaralarına bakmadım siz sordukça aklıma gelenleri yazarım ha birde sırt çantalarıda vardı 129 tlye düşmüş 159 liradan sanırım kaliteli çantalar iyi bayramlar.

ekleme;internet sitesinde olmayan birçok yazlık ve kışlık model mevcut ayrıca kadınlar içinde modeller var,aldığım botu mağazada küçük bir akvaryum içerisinde sergiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersis576 -- 3 Ekim 2014; 16:14:20 >

• kalite mal, yerli mal. bzm ülke şartlarına da gayet uygun ürünler, uygun fiyatla. bende tavsiye ederim.
  • Ah birde fotoğraflar gözükse..
  • tsk dahil birkaç ülkenin silahlı kuvvetlerine ve polis teşkilatlarına bot üretiyor yds.bende askerde kullandım bunların botunu.taş gibi bot.acayip sağlam.askerliğim süresince tırmanmadığım dağ tepe kalmadı ama botlarda nokta kadar bir açılma olmadı.ayrıca ayağı çok sıcak tutuyor ve terletmiyor.ihtiyacı olup da almayı düşünenler varsa şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muslumcu54

tsk dahil birkaç ülkenin silahlı kuvvetlerine ve polis teşkilatlarına bot üretiyor yds.bende askerde kullandım bunların botunu.taş gibi bot.acayip sağlam.askerliğim süresince tırmanmadığım dağ tepe kalmadı ama botlarda nokta kadar bir açılma olmadı.ayrıca ayağı çok sıcak tutuyor ve terletmiyor.ihtiyacı olup da almayı düşünenler varsa şiddetle tavsiye ederim.
    beyler sonra başka bot almazsınız benden söylemesi:) gerçekten çok kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

beyler sonra başka bot almazsınız benden söylemesi:) gerçekten çok kaliteli

Alıntıları Göster
    İş güvenliği ayakkabısı olarak yds kullanıyoruz gayet iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Alıntıları Göster
    Motosiklet için aldım bende gore-tex ve kullanışlı bir ürün. Motosiklet botları arasında uygun fiyatlı ve kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Alıntıları Göster
    yds , özkan . örsel ve bi kaç marka daha hepsinin botunu kullandım. en kalitelisi yds idi. koku yapması yoktu , sağlamlıgı harıkaydı , yıpranması diğerlerine göre bariz geçti .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

yds , özkan . örsel ve bi kaç marka daha hepsinin botunu kullandım. en kalitelisi yds idi. koku yapması yoktu , sağlamlıgı harıkaydı , yıpranması diğerlerine göre bariz geçti .

Alıntıları Göster
    İş yerinde iş ayakkabılarını kullandım kaliteli ve iş ayakkabısı olmasına rağmen çok rahattı.
  • Askerde komutanlarda goruyordum yds
  • Yds`yi bilmiyorum ama gecen hafta Merrell marka bir bot aldim.269.99 TL`idi.Bot cok rahat.Ortopedik.Ayagi sicacik tutuyor.Terleme yapmiyor.Kaymayan taban demisler fakat onu daha deneyemedim.Uygun hava kosullarinda onu da deneyecegiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Yds`yi bilmiyorum ama gecen hafta Merrell marka bir bot aldim.269.99 TL`idi.Bot cok rahat.Ortopedik.Ayagi sicacik tutuyor.Terleme yapmiyor.Kaymayan taban demisler fakat onu daha deneyemedim.Uygun hava kosullarinda onu da deneyecegiz...
    avmlerde de aynı fiyata bulanabilir... ben acityde yazlık ürünleri 79-119 arası görmüştüm...
  • İngiltere emniyeti bile yds kullanıyor desem şaşırmayın lütfen :) ankaralı firmayı bu konuda tebrik ediyorum, bizlerde yds kullanıyoruz kendi firmamızda
  • Askerde yds bot kullandim mukemmeldi simdide is guvenligi ayakkabisini kullaniyorum gercekten super
  • yds sinavinada bu botlarla girsek katkisi olur mu acep?
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    fotoğraflar mobilden gözükmüyor sebebini bilmiyorum,nasıl düzeltileceğini bilen varsa düzeltebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestrosef

yds sinavinada bu botlarla girsek katkisi olur mu acep?
    YDS kalitelidir.
    Ebay da 1 haftadır yeni seri MAGNUM satıştaydı.
    49.90 dolardı getirtme imkanınız varsa o ayakkabıyı almalıydınız :)
    burda satışı 300-350 tl...

YDS BOTLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 3 Ekim 2014; 21:14:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kkk82

avmlerde de aynı fiyata bulanabilir... ben acityde yazlık ürünleri 79-119 arası görmüştüm...

ben ankamalldeki mağazasına bakmıştım,ama çeşit fabrika satış mağazasına göre gerçekten azdı,timberland tipi botlarda var mesela ama ankamallde yoktu onlar fiyatlarıda 159tl idi sanırım,ankamall mağazasına göre botlar daha ucuz ama ayakkabı türlerine ankamallde bakmadığım için fiyat karşılaştırması yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

YDS kalitelidir.
    Ebay da 1 haftadır yeni seri MAGNUM satıştaydı.
    49.90 dolardı getirtme imkanınız varsa o ayakkabıyı almalıydınız :)
    burda satışı 300-350 tl...

yerli mal ve kaliteli mal olduğunu öğrendiğimden dışarıda gözüm kalmadı memnun kalırsam yazlık ayakkabılarıda burdan almayı düşünüyorum çok tarz ürünler vardı,salomon quest 4d modeline niyetliydim bunu aldım iyiki aldım diyorum,kullanımdada memnun eder inş.
  • bersis576 kullanıcısına yanıt
    Isparta Eğirdir askerlik acemilik.
    Komando Asteğmen eğitimi alıyoz.
    Neyse bi kamyon geldi.
    Full Magnum bot dolu askeriyeye özel ve ucuz...

2008 de 100 tl di...

Öğle eğitime gittik akşam 9 da geldik.
    Magnum bottan eser yoktu 2şer 3er almış herkes havamızı almıştık.
    Askerde magnum bot sonra yds geliyor.
    Magnum bot spor ayakkabı kıvamında.
    YDS biraz daha oturaklı bot havasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 3 Ekim 2014; 21:25:42 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.