Yarbay
16 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme
Toplam: 1984 (Bu ay: 36)
Gönderileri

Android telefonda kullanabileceğim karşılıklı sesli konuşmayı anlık translate yapabilecek bir uygulama var mı ? Veya yazılı konuşmaları ?

Ivedikte canpolat oto lastikte on iki lastigim kabak olmustu sokme takmaya 450 tl para aldi normal mi ? Kislik 2.el lastik taktik önlere

Asgari ücretle çalışıyorum kredi kartı borçlarımı kapatmak için ek gelir kaynağı ve ek iş arıyorum Ankara'da fakat bulamadım. İnternette sadece anketlerden para kazanma yöntemi var. Ne yapabilirim ?

Saat 16.00 dan boş vaktim var fakat taksi şoförlüğüne sorduğumda 12 saat altı çalıştırmıyorlarmış.

Bu distributor ne kadar hayati bir parcaymis. Sabah yagmur yagmisti nemlenmis ici tekleye tekleye gittim. Elektronik ateslemeli arabada distributor koymuslar :( Eve gelince acip icini yanmaz boya ve kenarlarina oje surerek havayla yalitimini kestim. Alttaki tozlugu silikonla yapistirdim.

Icinde donen bir parca var 360 derece donuyor. Bu parca tahrigini nerden ve nasil aliyor ? Mekanik elektrikli degil, resimde gorunen siyah parca.

Sigortaci aradi durumum yok trafik sigortasini yaptiramayacagim diye soyledim. Toplam 3.200 tl istedi 86 model araca. Ayin 11 inde de muayenesi bitti aracin bizim site yoneticisiyle konustum o da emekli maasi yetmiyor calisiyormus - organize sanayide calisiyorum oradaki cogu araba trafikten cekme millet onlara biniyor ise gidip geliyor 31 mart secime kadar sabredersen gecikme faizleri silinir af çıkar birikim yap sıkma canını dedi. Dogru mu ?

Emekli olan bir yakınımız bu iki araçtan birini alacak ama kararsız. Hangisi neden alınır ?

Direksiyon rot korugu yirtilmis usta 1000 tl tutar dedi durumum yok yaptiramadim. Strec film sarsam is gorur mu ?

Bitcoinden dolandirildim kaybettim zarardayim siz siz olun kolay para pesinde kosmayin. Ticaret disinda duzgun para kazanmak zor. 17-18k kaybettim kartlardan nakit avans cektim, azicik birikmis maastan param vardi öyle. Hayat garibana güler mi ? Gülmez batmisim batacagim kadar zaten kredi borcum var kapatirim diye dusundum olmadi.

Sabah yagmurdan sonra nemli havada silindirin biri calismiyordu tekleme sorunum vardi isininca motor duzeldi ise oyle gittim. 4.silindirdeki buji kablosu bazen bloga ark yapiyordu. Sanayide geze geze en sonunda bunu buldum 350 tl civari fiyat cekiyorlardi abidik gubidik kablolara 200 tl deyince aldim. Distributor kapagina 150 tl dedi inmedi almadim uzerindeki kaliteli marka. Motor daha stabil calisiyor. Nasil bu marka iyi mi ?

Fakat Distributor kapaginin bir vidasi yalama olmus acamadim. Nasil vidayi sokebilirim ?

Hakkında
Meslek: Parasız
İlgi Alanları: hayata dair herşey ve otomotiv
Forum İmzası:
İmzanız kural içidir.Lütfen uymanız gereken kuralları okumaya teşrif gösterelim.Kural dışı neresidir,onuda açıklamaya tenezzül edelim. Hayatı fantala ki o seni baltalamasın...
Hakkımda:
İmzanız kural içidir.Lütfen uymanız gereken kuralları okumaya teşrif gösterelim.Kural dışı neresidir,onuda açıklamaya tenezzül edelim. Hayatı fantala ki o seni baltalamasın...Hayat bir oyun,piyanonu doğru oynayan zirveye ulaşır.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 14 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.090
İkinci El Bölümü Mesajları: 108
Konularının görüntülenme sayısı: 740.320 (Bu ay: 19.179)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.431 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.