Şimdi Ara

VODAFONE DAN IPHONE 4 ICIN ARADILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bugun vodafondan aradilar beni bende kontratli olarak 3gs var suan ve kontratimin bitmesine 4 ay daha var arayan kisi bana once iphone ile ilgili bilgiler verdi daha sonrada eger simdi almak isterseniz cayma bedeli (kalan aylarin komple odenmesi) odemiceksiniz dedi bnde kabul ettim hesap kesim tarihinde bana bir sozlesme yollanacakmis ben onu doldurup geri yalladigimda iphone eve gonderilecekmis isteyen olursa arayan numarayi verebilirim burdan bilgi alabilrsiniz IPHONE 4 ude ciktigi gun almistim bu durumda saticam gibi ya yenisini yada eskisini

arkadaslar baska aranan birisi daha varmi acaba benim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: neo2004

arkadaslar bugun vodafondan aradilar beni bende kontratli olarak 3gs var suan ve kontratimin bitmesine 4 ay daha var arayan kisi bana once iphone ile ilgili bilgiler verdi daha sonrada eger simdi almak isterseniz cayma bedeli (kalan aylarin komple odenmesi) odemiceksiniz dedi bnde kabul ettim hesap kesim tarihinde bana bir sozlesme yollanacakmis ben onu doldurup geri yalladigimda iphone eve gonderilecekmis isteyen olursa arayan numarayi verebilirim burdan bilgi alabilrsiniz IPHONE 4 ude ciktigi gun almistim bu durumda saticam gibi ya yenisini yada eskisini

Var hocam var, sabah beni de aradılar...Bende sanırım burdan alıcam..

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyn85 -- 7 Ekim 2010; 21:38:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyn85

quote:

arkadaslar bugun vodafondan aradilar beni bende kontratli olarak 3gs var suan ve kontratimin bitmesine 4 ay daha var arayan kisi bana once iphone ile ilgili bilgiler verdi daha sonrada eger simdi almak isterseniz cayma bedeli (kalan aylarin komple odenmesi) odemiceksiniz dedi bnde kabul ettim hesap kesim tarihinde bana bir sozlesme yollanacakmis ben onu doldurup geri yalladigimda iphone eve gonderilecekmis isteyen olursa arayan numarayi verebilirim burdan bilgi alabilrsiniz IPHONE 4 ude ciktigi gun almistim bu durumda saticam gibi ya yenisini yada eskisini

Var hocam var, sabah beni de aradılar...Bende sanırım burdan alıcam..

edit:imla
    hocam sizde bnm gibi kontrati devam eden abonemisiniz sizede ayni bilgilerimi verdiler

• Benide aradilar. Turkcell den vodafone'na gecersem bedava iphone vereceklermis bide 90 tllik tarife veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CTU

Benide aradilar. Turkcell den vodafone'na gecersem bedava iphone vereceklermis bide 90 tllik tarife veriyorlar.
    Beni de az önce aradılar, müsaitseniz telefonunuzu 10 dakika içerisinde adresinize getirelim diye. İşim var deyip kapattım
  • E hani bulunmuyordu manyak mı la bunlar :s
    Tobe tobeee
  • quote:

hocam sizde bnm gibi kontrati devam eden abonemisiniz sizede ayni bilgilerimi verdiler

Ben Turkcell'deydim 2 hafta önce basvurdum Vodafone geçmek için ve 1 haftadır Vodafone dayım..

quote:

Orijinalden alıntı: eralpt

E hani bulunmuyordu manyak mı la bunlar :s
    Tobe tobeee

Hocam bende bu durumu arayan arkadaşa sordum verdiği cevap şu oldu:"Yapmış olduğumuz araştırmalara göre bazı Vodafone shoplar bizim getirmediğimiz ürünleri piyasaya sürmeye başlamış,bu shoplar hakkında yasal işlemler başlatıldı ancak emin olmak adına bir süre çok güvenilmeyen Vodafone shoplara İP4 verilmeyecek?10 gün içerisinde yeniler dağılmış olur yine de" dedi
    Ben: Peki ya Best Buy,MediaM.,Elektroworld falan ??
    Cevap : "Yakında onlara gelecek ancak öncelik bizim dağıtımlarımızdır" dedi..

• quote:

Benide aradilar. Turkcell den vodafone'na gecersem bedava iphone vereceklermis bide 90 tllik tarife veriyorlar.

başka ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

başka ??

Alıntıları Göster
    Telkonet firması tarafından Vodafone adına bu işler yürütülüyor. Beni de aramışlardı.

İlk çıktığı gün başvurdum ertesi cuma telefonumu aldım. Turkcellden Vodafone 'a hattımı taşıdım.
    Mutluyum huzurluyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_

Telkonet firması tarafından Vodafone adına bu işler yürütülüyor. Beni de aramışlardı.

İlk çıktığı gün başvurdum ertesi cuma telefonumu aldım. Turkcellden Vodafone 'a hattımı taşıdım.
    Mutluyum huzurluyum.

Turkcell'de sözleşmen yada daha önceden Turkcell'den iPhone almışmıydın hocam?

Sizi neden aradılar merak ediyordumda. Yani aranan kişileri neye göre seçiyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

quote:

Mutluyum huzurluyum.

Sizi neden aradılar merak ediyordumda. Yani aranan kişileri neye göre seçiyorlar...

Alıntıları Göster
    Konusu bu; http://forum.donanimhaber.com/m_43521308/tm.htm
    Bende bu numarayı aramıştım, kayıt alıp ertesi gün beni aradılar, meşgul bi zamanıma geldi. Sözleşmeyi gönderip telefonu 1 hafta içerisinde teslim edeceğiz v.s. dediler. Peki dedim gönderin sözleşmeyi.
    Ertesi gün tekrar aradılar :) tarifenizi değiştireceğiz dediler (vodafone kamu 40 kullanıyorum şuan) tamam dedim nasıl olacak? bu ay çift fatura ödeyeceksiniz, sonra 75+35(32gb için) devam edecek dedi. Faturamın kesilmesine 20 gün vardı, onada tamam dedim Bu arada telkonet v.s. sormaz isen söylemiyorlar, direk vodafone dedi telefondaki bayan.
    Her şeye tamam dedim; peki ilk ay gelecek çift faturanın her ikisininde dakikalarını kullanabilcekmiyim? Bilmiyorum v.s. dedi sonra sordu olmuyor gibisinden birşeyler söyledi.
    Sözleşme elinize ulaştıktan sonra ne zaman gelecek peki dedim cihaz, 1 hafta içerisinde elinizde dedi (defalarca sorduğumda elimizde stok var dediler bu arada) maden elinizde cihaz var 1 hafta olayı nedir dedim, yine kesin bir cavap alamadım.
    Garantisi hangisi olacak, burada genpa yok deyince yine sordu biryerlere onada bilmiyoruz dedi.
    En son, cihaz rezerve v.s. varmı dedim yok denildi. Peki gönderdiğiniz sözleşmede cihazın imei numarasıdamı yazmıyor dedim, onada hayır deyince bu kadar belirsizlikde benim 1 haftada 1 yıllık ömrüm gider diye düşünüp iptal ettim
    Konuyu okursanız bazı çekincelerimin kısmen gerçek olduğunu görürsünüz. Sorunsuz gönderdikleride olmuş ama sözleşmeyi yapıp o arada stok olmama ihtimali bile bana ters :)

Bu olaydan 1 gün sonra yada aynı gün mesaj geldi bedava telefon kazandınız, temsilcimiz sizi arayacak diye. Sonra aradı bir vatandaş çok iyi müşterimizsiniz, eski müşterimizsiniz (9-10 aylık :) faturalarınızıda zamanında ödüyorsunuz (aksamalar olmuştu) size 2mp kameralı samsung bilmemne telefon vereceğiz dedi, güzel dedim verin Amaaa dedi 18 aylık kontrat ve aylık 35tl üzeri fatura sözü istiyoruz. İphone için kararsız olduğumdan olmaz dedim, vatandaş bozuldu zor ikna ettim istemediğime

• Ben de vodafone'dan 3GS paketi kullanıyorum ama upgrade için kimse aramadı beni? Ben mı arasam ki? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Ben de vodafone'dan 3GS paketi kullanıyorum ama upgrade için kimse aramadı beni? Ben mı arasam ki? :)
    Belkide faturası yüksek olanları arıyorlardır. Hocam sizin faturalar nasıldı?
  • quote:

quote:

Mutluyum huzurluyum.

Turkcellde yüklü faturalar ödüyordum. Vodafone internet sitesindeki ön başvuru formunu doldurmuştum günler öncesinden.
    Buna istinaden aradılar, son ay faturamı referans ederek kampanyaya başvurdum ve cihazı aldım.

Aranan kişileri seçme şekli, fatura tutarı, farklı operatorden olması (özellikle turkcell), internet sitesinde başvuru formu doldurmuş olmak ve bunun gibi kriterler ile yapılıyor.

Cihazların 1 hafta geç gönderilmesinin sebebi, firmanın elinde çok fazla talep olması ve bunları yetiştirmeye çalışmasından kaynaklanıyor. Ben bizzat merkezlerine giderek cihazımı elden teslim aldım. (kargoyu beklemedim) Bir görseniz inanmazsınız, 10larca kişi çalışıyor ve iphone paketlerini hazırlayıp kargo paketlerine yerleştiriyorlar.

Tabi 10larca kişi de telefonların başında yeni aboneleri kabul ediyorlar.
    Stok yok dedikleri, şubelerinde olmaması. Yoksa bahsettiğim kriterlerdeki kişilere verilmek üzere yüklüce stokları var. Gözlerimle gördüğüm için söylüyorum.

• ben zaten 125 TL'lik pakete aboneyim (ama hep 150-160 ödüyorum o ayrı) vodafone'da..ama insan yine de nezaketen bi arar :)) Allah'tan kendi imkanlarımla almışım iphone 4'ü, bunlara kalsak aramayacaklar da :))

quote:

Orijinalden alıntı: cabatay

Belkide faturası yüksek olanları arıyorlardır. Hocam sizin faturalar nasıldı?
  • quote:

quote:

quote:

Mutluyum huzurluyum.

Turkcellde yüklü faturalar ödüyordum. Vodafone internet sitesindeki ön başvuru formunu doldurmuştum günler öncesinden.
    Buna istinaden aradılar, son ay faturamı referans ederek kampanyaya başvurdum ve cihazı aldım.

Aranan kişileri seçme şekli, fatura tutarı, farklı operatorden olması (özellikle turkcell), internet sitesinde başvuru formu doldurmuş olmak ve bunun gibi kriterler ile yapılıyor.

Cihazların 1 hafta geç gönderilmesinin sebebi, firmanın elinde çok fazla talep olması ve bunları yetiştirmeye çalışmasından kaynaklanıyor. Ben bizzat merkezlerine giderek cihazımı elden teslim aldım. (kargoyu beklemedim) Bir görseniz inanmazsınız, 10larca kişi çalışıyor ve iphone paketlerini hazırlayıp kargo paketlerine yerleştiriyorlar.

Stok yok dedikleri, şubelerinde olmaması. Yoksa bahsettiğim kriterlerdeki kişilere verilmek üzere yüklüce stokları var. Gözlerimle gördüğüm için söylüyorum.

MECİDİYEKÖYDEKİ MERKEZDENMİ ELDEN TESLİM ALDINIZ?

• quote:

quote:

quote:

Mutluyum huzurluyum.

Açıklamların için teşekkür ederim hocam...

• benide aradılar, açtım yüzüne geri kapadım. " meraba iyi günler " sonra çat kapattım :D, satıcı olduğu belliydi çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: armax

benide aradılar, açtım yüzüne geri kapadım. " meraba iyi günler " sonra çat kapattım :D, satıcı olduğu belliydi çünkü
    yahu bu cep net paketiyle alabilmek için hangi şartlar var adam gibi bilen bir allahın kulu yokmu herkese durumumu anlatmaktan sıkıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmmr

quote:

quote:

quote:

Mutluyum huzurluyum.

MECİDİYEKÖYDEKİ MERKEZDENMİ ELDEN TESLİM ALDINIZ?

Merhaba, hayır Maslaktaki merkezden aldım. Cuma günü öğleden sonra Uçak seyahatim vardı, aradım söyledim. Kargonun gelmesini bekleyecek vaktim yok dedim. Cuma günü öğleden önce gidip merkezden elden teslim aldım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.