Yarbay
08 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 792 (Bu ay: 0)
Gönderileri

17/11/2021 23:18 başlayan arıza, ilk başta 18/11/2021 18:33 tarihinde sona erecektir şeklinde bildirildi,

sonra; arızanız giderilemediği için süre 18/11/2021 23:42 tarihine kadar uzatılmıştır. 

sonra; arızanız giderilemediği için süre 19/11/2021 11:57 tarihine kadar uzatılmıştır. 

SONUÇ 13:44 itibariyle hizmet halen yok..

Arıza: DSL ışığı yanıyor, ip almıyor - internet ışığı yanmıyor. Bu kadar süredir arızanın giderilmemesi ilginç

Ayrıca aboneliği şirkette kullanıyoruz bir çok işimiz aksıyor

Cenova uygulamasıyla izleyebiliyorum ama farklı mesela xmeye gibi uygulamalarda izleyemiyorum. Bir türlü yapamadım. Ne yapmalıyım?
Görüntüyü işlemci ekranından alıyorum (iGPU-HDMI) BIOS'dan iGPU seçili.

BIOS da görüntü geliyor ama Windows boot loading ikonu sonrasında ekran gidiyor.

Intel driveri kaldırdıktan sonra görüntü geliyor. Driver tekrar kurduktan sonra aynı sorun devam ediyor.

Yardımlarınız rica olunur

Z77 chipset.
3770k.

Cooler Master Silent Pro PSU için PCI-e kablosuna ihtiyacım var.. Uyumlu muadil kabloyu nereden ve nasıl bulabilirim, yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Sanıyorum aşağıdaki fakat stokta yok.

cooler master europe store
PCI-E 8 pin to 2x(6+2) pin (Modular/Flat cable) (Model 1)
https://www.cmstore.eu/spare-parts/power-supply/pci-e-8-pin-to-2x-6-2-pin-modular-flat-cable-model-1/

PSU giren taraf;

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/52/c7/fc/52c7fc90d222178fab76559ef2894d55.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhaba

100 GB Kotalı abonelikte, download + upload kotası ile birlikte mi? demek istediğim upload kotası limitsiz mi?

Son zamanlarda hem servisler hemde satıcıların rezilliklerini görüyoruz, bu işi epeyce fırsatçılığa çevirdiler.

Ekran kartı arızalanıpta para iadesi haricinde yenilenmiş ürün, tamir, muadil ürün alan oldu mu ? (Zor bir ihtimal ama yine de merak işte)

Varsa tecrübelerinizi yazarsanız hepimiz görmüş oluruz.

silinsin

sil

----
Windows bilgisayarımda SSD nin system partitionu görünüyor, kullanılan sistem olduğu için diskpart da silinemiyor,

silmeden bilgisayarım bölümünden nasıl kaldırabilirim ?

Hakkında
Meslek: Supervisor
Forum İkinci El İmzası:
winter is coming
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Ses Sistemi
Bose Companion 50
Notebook
Lenovo
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Asus
Kombi
Baymak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.836
İkinci El Bölümü Mesajları: 104
Konularının görüntülenme sayısı: 281.967 (Bu ay: 1.340)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 840 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.