Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.174
Cevap
170
Favori
440.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kadobay kullanıcısına yanıt

çok güzelmiş. ne varsa eskilerde var. şimdikiler beş para etmez

• space99 S kullanıcısına yanıt

gerçekten iyi fiyat, başka marka 2 adet almasaydım ikisinden de birer tane alırdım ... ancak bu kadar indirim olması ilginç ve aynı zamanda düşündürücü ...  Vantilatör Fırsatları 

•  Vantilatör Fırsatları

259 liraya aldım indirime girmiş. Koctas'tan aldim.
    Sıfır ses,çok başarılı bir ürün tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerözkan -- 19 Ağustos 2022; 0:8:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kimse zararına mal satmaz, bir çok satıcıda en düşük 645 tl ve 900 ye kadar satışı yapılan bir cihazın 379 tl ye satışında bi alicengiz vardır bana göre...

Turkcell pasaj adı altında oluşturduğu platformlarda satış yapanlarla ilgili hiç bir sorumluluğunun olmaması filan da tuhaf

Vantilatör Fırsatları

Vantilatör Fırsatları

• kadobay kullanıcısına yanıt

Hocam satıcı Turkcell'in kendisi yalnız...

• Ben geçtim siparişi Raks SF 16 için şansıma dün gece vantilatörüm bozuldu iyi fırsat denk geldi. Garanti için kurulumu servise yaptırın diyor ama kim uğraşır onunla.

• Arkadaşlar ikinci el Flavel 1690, 1000 liraya değer mi sizce?

• Ayakta durmakta zorlanan ayaklı vantilatörler, gel de al...

Nerede o eskilerin kalitesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobay -- 23 Ağustos 2022; 19:24:47 >
  • Flavel 1690 gibi bir model piyasaya çıkarsa beni alıntılarmısınız. Hem evde hemde iş yerinde 2 tane Flavel 1690 var kumandalı olması 26 hız kademesinin olması şık durması gibi gibi özelleri sebebiyle aşırı memnunum şuan piyasada böyle bir model yok

• Pro breeze vantilatör aldım Amazon’dan. Bugün teslim aldım, çok memnunum tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Environmental engineer -- 24 Ağustos 2022; 1:49:38 >
  • Arkadaşlar selamlar herkese gündelik kullanmaya salınımlı,sessiz çalışacak bir makine bakıyorum bütçem 350 lira. Öneriniz varsa hemen alayım.

• Environmental engineer E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ses durumu nasıl? Servisine hangi şirket bakıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özket kullanıcısına yanıt
    379 tl ye raks sf16 var. Ben aldım. Tavsiye ederim.

https://m.turkcell.com.tr/pasaj/beyaz-esya/isitma-ve-sogutma-sistemleri/vantilator/raks-sf-16-plus-vantilator?color=1003519&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ben de şimdi bundan aldım. Size geldi mi? Kargonun paketlemesi falan nasıl merak ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10021997 -- 24 Ağustos 2022; 10:29:59 >
  • 10021997 kullanıcısına yanıt
    Orijinal kutusunda üzeri baloncuklu naylon kaplanmış halde geldi. Kutuda herhangi bir hasar yoktu. Gayet güzel paketlenmisti yani. 3 günde geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi space99 -- 24 Ağustos 2022; 10:33:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Environmental engineer E kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun kaç günde geldi ürün?

Yüksek hızlarda sallanma sorunu var mı hocam ya da ses sorunu? Bir de koctas'ta Eco Plus 16 modeli satılıyor sanırım ikisi aynı model mi acaba?

• Takip..

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.