Binbaşı
15 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 133 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Aranıza Redmi Note 5 alarak yeni katıldım. Kılıf ve ekran koruyucu tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba,

150-200 TL arasında modem arıyorum. 16 mbit ile kullanılacak. Tavsiye ettiğiniz marka ve model var mı?
Geçen hafta Sapphire Rx 470 4 gb aldım. Anakart, işlemci ve ram almak için 1500 TL ayırdım.

İşlemci i5 6500 olacak. Buna uygun anakart ve ram bakıyorum. Önerileriniz nelerdir?
Merhaba,

Ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Şu an HD7770 kullanıyorum. İşlemcim phenom 2 x4 965. (Msi 970 gaming anakart ve 16 gb drr3 ram)

Durum şu, rx 470 alıp daha sonrasında işlemcimi değiştirebilirim. O zamana kadar da idare ederim. (Darboğaz yapacaktır diye düşünüyorum.)

Ya da rx 460 alıp direkt yoluma devam edebilirim. Kararsız kaldım.

Yorumlarınızı bekliyorum.
Çok istemiştim Shakhtar Donetsk gelmesini ve geldi. Shakhtar Donetsk, Braga'yı parçalayacak. Haksız yere kazandılar bize karşı ama SD acımaz. Fenerbahçe'li olarak da yenilmelerini zevkle izleyeceğim.
Bugüne kadar yaptıkları için teşekkür edip, en kısa süre içerisinde yollamamız gerekir. Bugün Persie'nin ilk 11'de olmaması için hiçbir sebep yok. Aklını başına almayacağını bir kez daha görmüş olduk.

Bir rahat yüzü göremedik. Tam güzel bir kadro kurduk dedik, taraftarımız gidip kombine, forma aldı. Ne gerekirse yaptık ama bunları görmek için yapmadık.

Yazıklar olsun.
Beyler konu neden açılmadı bilmiyorum, buyurun buradan devam edelim.
1500 TL'ye kadar telefonlara bakıyorum, tasarım benim için ön planda. Ne diyorsunuz, öneriniz nedir? Başka önerileriniz varsa, bunlara da açığım.
1500 TL'ye kadar telefonlara bakıyorum, tasarım benim için ön planda. Ne diyorsunuz, öneriniz nedir? Başka önerileriniz varsa, bunlara da açığım.
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
cato16
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.898
İkinci El Bölümü Mesajları: 112
Konularının görüntülenme sayısı: 28.693 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.097 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.