Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.189
Cevap
171
Favori
441.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcellden raks rf16 plus vantilatörü ben de aldim. Bugün kutusunu açtım kurulumu yapmak için ama içinden eksik parça çıktı. Alt ayaklığı motora bağlayan metal boru parça çıkmadı içinden. Turkcelli aradım kayıt oluşturdular iki üç saat sonra dönüş yapıldı ve bana raks yetkili servisini aramami söylediler. Raksı aradım onlar da "satış konusunda destek saglayamiyoruz eksik parça tedarigimiz paralı ve bu konu hakkında aldığınız yerle görüşün" tarzı bir cevap aldım. Yine turkcelli aradım ve kayıt oluşturuldu. Anlayacağınız iki taraf da topu birbirine atıyor. Kutusu kapalıydı ürünün yani ilk ben açtığıma eminim fabrikasyon olarak içinde eksik ürün vardı anlayacağınız. Bu durumda nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum ancak şuan için iki taraf da sorunumu çözmeye yanaşmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanandnexus -- 24 Ağustos 2022; 14:58:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yui Prado Rc 33'' kule tipi vantilatör aldım. 1 haftadır kullanıyorum. Sorusu olan varsa cevaplarım.

• cato16 kullanıcısına yanıt
    Sesi nasıl. Gece uyurken kullanmak için çoook sessiz birşey arıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt

İnşallah benim aldığım da öyle çıkmaz

• badurukan B kullanıcısına yanıt

Çok sessiz değil, ancak sessiz. 1. kademe serinletmeye yetiyor. 2. seviyesi de sessiz diyebilirim. 3. kademe artık sesli çalışmaya başlıyor. 1. kademesi yeterli serinletmeyi sağlıyor. Film izlerken 1. ve 2. kademe arasında duruma göre değiştiriyorum ve izlerken sesini duymuyorum. Uyurken denemedim ancak çok sessiz istediğiniz için beklediğinizi karşılamaz diye düşünüyorum. İndirimle 600 TL'ye yanında hediyesi ile almıştım. Bunu da ekleyeyim.

• Herhangi bir sallanma sorunu yok. Sesi de gayet iyi bana göre. Eco plus ile hemen hemen aynı model. Genel özellikleri aynı. Ufak tefek fark olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Pardon yanlış parça zannetmiştim. Teleskopik uzayan boruyu kastediyorsunuz herhalde değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi space99 -- 24 Ağustos 2022; 21:46:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sağolun. yaklaşık 10 günde elimde oldu.

• kadirt kullanıcısına yanıt

sağolun. 26 hız kademesi var, yüksek hızda az da olsa ses yapıyor ama rahatsız edici değil. ben çok memnunum iyi ki almışım. servis konusu ise muamma, amazon almanya'dan geldiği için servis yok herhalde.

• Environmental engineer E kullanıcısına yanıt

Bu ürün mü hp am sizinki?

Pro Breeze Salınımlı 40 inç kule Tipi Vantilatör, Güçlü Taşınabilir 45W Motor Fanı, 3 Fan Hızı, Ev ve Ofis için 4 Çalışma Modu ve 15 Saatlik Zamanlayıcı – Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B084GT3T7H/ref=cm_sw_r_apan_i_VXHHZMF007TCCFZ9A74Y?_encoding=UTF8&psc=1

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt

• cato16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badurukan -- 24 Ağustos 2022; 23:28:57 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Amazon’dan Pro Breeze Premium Satın Aldım.8 Ağustos’ta siparişi verdim 22 Ağustos’ta teslim edildi ürün.

Ürün 28W.Kurulumu çok basit bir şekilde yapılıyor.3 farklı mod var bu üründe.26 hız ayarı mevcut.Gece moduna aldığımız zaman 3 kademe şeklinde oluyor.

Ürün çok başaralı F/P olarak değerlendirebiliriz.Doğal modda fan hızını 4’e aldım ve sıcaklık hiç olmadı.

Alacak arkadaşlar ürünü gönül rahatlığı ile alabilirler

• Arkadaşlar bir şey merak ediyorum. Bu piyasadaki soğutucular mı tercih edilmeli yoksa vantilatör mü tercih edilmeli sizce? İstanbulda kullanacağım. Ne farkları olur sizce?

bahsettiğim soğutucu şu :

https://www.hepsiburada.com/arcelik-ac-5035-havadar-serinletici-pm-HB000018CHZX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaizer.souze -- 25 Ağustos 2022; 16:19:44 >

Ne kadar sürede geldi ürün acaba? 3 gün önce sipariş verdim bende, hala kargoya verilmedi. İptal mi etsem emin olamadım.

• Condates C kullanıcısına yanıt

Yaklaşık üç gün içinde geldi hocam. Raksa yazdım cevap bekliyorum, çözülmezse ve turkcell de geri iade edemezsiniz vs. cevaplar verirse thhye giderim. Turkcell yetkilisi başka yapacağımız bi şey yok raks size yardımcı olacak falan dedi. Ondan önce konuştuğum temsilci ise zaten cemkirir gibi cevaplar veriyordu inanın soğudum turkcellden.

Benim sipariş de hala hazırlanıyor gözüküyor. İptal mi etsem cidden arada kaldım. Eksik çıkarsa sizinki gibi baya sıkıntılı iş.

Bende sf18 modelini almayı düşünüyordum pasajdan vazgeçtim kabul edilemez bir davranış.

• 500-1000₺ arası sessiz f/p vantilatör arıyorum.
    Luxell LXF-256W vardı aklımda satıcı amazon 1-2 hafta önce 500 civarıydı şimdi pazaryerinden bir alıp 810 a koymuş amazona o yüzden soğudum farklı önerisi olan varsa açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A16821E96 -- 30 Ağustos 2022; 21:4:32 >
  • sessiz olsun istiyorum raks sf18 vs sf16 hangisi işimi görür ?

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.