Binbaşı
30 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 144 (Bu ay: 0)
Gönderileri
................
Merhaba,
8000TL civarında ısınma sıkıntısı olmayan bir cihaz önerebilir misiniz? i7-9750h ve 1650'li bir cihaz düşünüyoruz fakat sıcaklık sıkıntısı en az yaşatacak model hangisidir?
An itibariyle Mafia I'yi bitirdikten sonra yıkıldığım olay. Mafia II ve Mafia III'ü oynadıktan sonra dur bi de Mafia I'i oynayayım dedim.
Vito Scaletta'ya Mafia III'te neden şerefsiz muamelesi yaptıklarını daha yeni anladım. Harbiden de şerefsizin önde gideniymiş.
Neyse ki Mafia III'te de Vito'yu ben öldürmüştüm. ADALET YERİNİ BULDU, YA HAK!
https://www.youtube.com/watch?v=CdpTKeelvTo
SİLİNSİN
silinsin
Yarın bir CPU/MB ikilisi alacağım normalde aklımda R5 1600 ve Asus B350 Plus almak vardı fakat bu Gigabyte modelini de 50-60tl farkla gördüm. Hangisini almak daha mantıklıdır?

ATX alma gibi bir takıntım var, mATX'leri sevmiyorum. O yüzden iki karttan birini seçmem gerek.
silinsin
SİLİNSİN
Merhaba beyler
Elimde Masterwork MWA4000CE gitar var ve satacağım. Yerine başka modele geçicem fakat gitarın üretilme tarihi sorun çıkartır mı? Örnek olarak 2008 model bir gitar alınır mı yoksa olabildiğince güncel modellere mi bakalım?
Gerçekten hayatta gördüğüm en bol malzemeli pizza olabilir. Bu kadar malzemeli bir pizzayı nasıl yiyeceğim merak içerisindeyim..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.904
İkinci El Bölümü Mesajları: 164
Konularının görüntülenme sayısı: 33.573 (Bu ay: 2.943)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.152 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.