Binbaşı
13 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 337 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sarjı uzun giden kulağı kavrayan mikrofonu orta halli olan gaming kablosuz kulaklık tavsiyelerinize açığım.

Maksimum 1000 tl bütçe ile red switch mekanik klavye arıyorum.

F/p oranı yüksek kronik sorunu olmayan önerilerinizi bekliyorum

Boy 86 En 80 Derinlik 60 CM'yi geçmeyecek şekilde çamaşır makinesine ihtiyacım var bu bağlamda ne almalıyım hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Boy 197 En 87 Derinlik 60 cm'yi geçmeyecek şekilde buzdolabına ihtiyacım var bu bağlamda ne almalıyım hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Yaşlı iki kişi kullanacağı için sorun çıkartmayacak bir ürün bakıyorum,yer sorunu yok buzluk kısmı olmasa da olur olsa da abartı büyük boyutlara da gerek yok.

Bütçe ne ayırmalıyım nelere bakmalıyım yardımcı olur musunuz? 5k iyi mi?

Arkadaşlar makale okuyabileceğim,gündelik ıvır zıvır için de kullanabileceğim 2000 liraya kadar tablet tavsiyesi istiyorum..

Hali hazırda iki tane bilgisayarım var birinde 10 pro birinde ise enterprice kurulu

bunlara key almak istiyorum ikisi içinde retail mi almalıyım ?

Enter için ayrı 10 pro için ayrı mı almalıyım?

Nereden almalıyım ? :)

Selamlar herkese..

Elimde Mosso Legarda 1821 MSM H var fakat artık vites sayısı bana yeterli gelmiyor,bunu ortalama yazın 30-50 km lik turlarda kullanıyorum.

Bisiklete bindiğimde kafayı dağıtmak amacıyla genellikle manzaralı yerlere çıkmayı seviyorum,eğimli olan tepelere bir şekilde çıkabiliyorum fakat birazda hırs yaparak gerçekleşiyor bu durum.Bu sebepten de dik yokuşlarda beni daha çok rahat ettirecek bir bisiklet arayışına girip girmemek arasında kararsız kaldım.

Sizce artan piyasa koşulları da göz önüne alındığında ne yapmak daha mantıklı?

Eldekini korumak mı yoksa değişim mi?(Bütçe için 5-6k düşünüyorum.)

MSI GEFORCE RTX 2060 SUPER GAMING RTX2060S 8GB GDDR6 256B DX12U PCIE 3.0 X16 (1XHDMI 3XDP) Ekran Kartı

Samsung 980 pro 1TB m2

b550m pro vdh wifi am4 4400 oc matx

-------------------------------------------------------------------------

Eksikler için yardımcı olur musunuz oyun amaçlı kullanacağım.

Merhabalar;Bileşenlerime uygun şekilde havalandırmayı güzel sağlayacak,Fiyat-Kalite denge oranına sahip,Üzerinde Type C girişi bulunan kasa arıyorum önerilerinize açığım..

Bileşenler;

MSI MAG B550M Mortar Wifi AM4 DDR4 4400(OC) HDMI DP M.2 USB3.2 WIFI MATX Anakart

GTX 1070(iki fanlı,ileride update edilebilir.)

MSI MPG A650GF 650W 80+ Gold Power Supply(Fan çapı 14cm)

işlemci 5600x şu an stok fan ile kullanılacak.İleride sıvı soğutma alınacak 240mm/360mm

Hakkında
Forum İmzası:
Viva la barca!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.427
İkinci El Bölümü Mesajları: 118
Konularının görüntülenme sayısı: 28.889 (Bu ay: 754)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 540 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.