Şimdi Ara

Upload istiyoruz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
2
Favori
11.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
466 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Hangi Toki Ankara'nın neresi 100 mbpsde uçarsınız.:)

Alıntıları Göster
    Kuzey Ankara Toki blokları hocam, Keçiören ilçesi Yeşiltepe semti.
  • Müşteri olarak sesimizi Twitter’dan duyuralım arkadaşlar Mansur yavaş twit atmış İntenet konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakLEE

Müşteri olarak sesimizi Twitter’dan duyuralım arkadaşlar Mansur yavaş twit atmış İntenet konusunda
    Ankara'da internet altyapısı çok kötü belli yerlerde fiber %80'i halen adsl.

iyiki atmış merak ettim araştırayım.
  • fiber bekleyenler;

bağlı olduğunuz en yakın turktelekom müdürlüğüne gidin. direkt saha ekibbinin bulunduğu teknisyen odasına girin. varsa şeflerini bulup bilgi alın. Sahada kabin kuran ve iş sırası olan teknikerler en net bilgiyi veriyorlar. Yoksa giriş bankodaki halinden bıkmış bir bayan memurla diyaloga bile girmeniz zaman kaybı olur. bölge saha ekibi odasını bulmaya çalışın. onlar size 1 yıl içinde gelecek yada şuan planda yok diyorlar. bazende belli olmuyor şirket nerde int müşterisi çoksa oraya kuruyoruz diyor. Bizim sokakda karşı apartamana kurmuşsunuz dedim, orda müşteri çoktu fiber bağlatı ttnet dediler. bizde 24 dairede 7 kişiyiz. vdsl geldi zor bela. aynı karşılıklı çapraz sokakdan bahsediyorum. teknisyenleri bulun bi şekilde. şefleri ankara bölge müdürlüğünden kabin vs talep ediyor duruma göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 20 Nisan 2020; 9:32:18 >

• Vodafone hızımı dahada düşürdü upload eksik kalsın şu aralar hızımı yükseltse kafi rezillik rezil firma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo hocam hayırlı olsun. bende aktepe spor tesisleri ve halı sahanın olduğu yerdeyim 50mbps kullanıyorum. bizede fiber gelir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2E449A54C

oo hocam hayırlı olsun. bende aktepe spor tesisleri ve halı sahanın olduğu yerdeyim 50mbps kullanıyorum. bizede fiber gelir mi acaba
    Hocam bana ilk geldiklerinde buraları site olduğu için tercih ediyoruz demişlerdi. Umarım size de gelir.
  • Anlık olarak keko Vodafone upload yükseltmiş bulunmaktadır

Upload istiyoruz
  • Eveet. An itibariyle 20mbps upload hoşgeldin :)

Upload istiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Anlık olarak keko Vodafone upload yükseltmiş bulunmaktadır

Superonline üzerinden hala 5 mbit.

• quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Eveet. An itibariyle 20mbps upload hoşgeldin :)

Açlıktan ayakkabı kemirenlerin arasına elinde döner ekmekle giriyorsun kardeş.
  • Benim upload hızım da 3 Mbps civarından 20 Mbps civarına yükseltildi.

Çerkezköy Vodafone Fiber
    Upload istiyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Nasıl Kötü acaba hocam ? nerede oturuyorsunuz acaba
  • Upload istiyoruz
    Upload istiyoruz

taş yağacak 10 dan 5 e düşürmüşlerdi bir mesaj bile atmadan şimdi 20 yapmışlar upload hızını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mckhan -- 22 Nisan 2020; 18:10:54 >

• superonline altyapısı kullananlar sanırım benim gibi hala upload 5
  • superonline altyapısı 5mbit devam
  • superonline altyapısı yükseltmezler herhalde artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce adam gibi download ve internet versinde varsın uploadu yükseltmesinler.
  • upload 20mbite çıkarılmış

Upload istiyoruz
  • Superonline Altyapı / Ankara - Batıkent

Hala yükselmedi.

Upload istiyoruz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.