Binbaşı
02 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ryzen 3700x işlemci aldım, bios son beta sürüm yükledim ancak açılmadı bios update veya 3000 desteği konusunda yardımcı olur musunuz bios yokmu yoksa 3000 desteği yada bios updatemi beceremiyorum aslında son sürüm yüklemiştim bios siyah temalı olmuştu sonra bir önceki sürümü yükledim tekrar kırmızı temalı haline döndü bir yerlerimi bozdum
Merhaba arkadaşlar, cnet cvr984e modem kurulumunda yardımcı olabilicek arkadaş varmı vodafone sağolsun yardımcı olmuyor kurulum yaptım, ama modem ip almıyor dedi vodafone
Merhaba arkadaşlar elimde düğünden kalma 8 ayar takı seti var.
Ağırlığı 40gr.
Kuyumcu 2600tl veririz dedi, bunu daha yüksek fiyata nerde, nasıl,ne şekilde bozdururum.
Teşekkürler
İyi akşamlar arkadaşlar.
Şöyle bir sıkıntım var yardımcı olursanız sevinirim.Daha önceden çözmüştüm ancak yeni kulaklık alınca sorun yine başladı.
Bilgisayarımda hem usb ile taktığım kulaklıktan hemde bağladığım hoparlörden aynı anda ses gelmesini istiyorum.
Normalde realtek programı bu konuda çözüm ancak gerekli yerleri seçmeme rağmen iki çıkışı farklı gösteriyor sadece birisinden ses geliyor diğerinden ses gelmesi için onu seçmem gerekiyor.
resimlerdeki ayarları tek tek değiştirip denedim
yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar hazır ekran kartım yokken pc nin sıkıntılarını gideriyim dedim.
Pc özelllikleri
Ryzen 5 1600
Msi b350 tomahawk anakart
Ram corsair 3200mhz kırmızı ram
Güç kaynağı ise aerocool kcas 600w
5 aydır kullanıyorum sistemimi ram sorunu var zaten sistem resetleniyor bazen bazen ise açılışta fanlar dönüyor sonra duruyor tekrar açılmaya çalışıyor pc bir kaç defa böyle tekrarlıyor ben anakart ram sorunu sanıyorum ancak bir kaç forumda bu güç kaynağı kullanıp sorun yaşayan olmuş sizce nedendir.
Merhaba arkadaşlar ;
Eşim için dizüstü bilgisayar önerisi alabilir miyim?
-film ve internette gezinti için, çoklu pencere ve film
- En az 17.3 inç ve üstü, fiyatları uçuk olduğu için 15.6 da olabilir
-ekran kalitesi iyi, hd full hd
-1tb harddisk ve 7200 rpm
Bütçe 2 bin ile 3.5 bin tl arası eğer yükselirse 1 ay ertelenir şimdiden teşekkürler
- Öneri vericek arkadaşlardan sonra ricam şarj süresi ve ısınma sorunsuz öneriler.
-
Merhaba arkadaşlar bi arkadaşım ümraniye esenşehir (İstanbul) bölgesinde ikamet etmekte
Yeni internet başvurusu için türkneti aradık ancak tam olarak emin olamadığımız bir kaç konu var
Kurulum işlemi nasıl oluyor evde olmanıza gerek yok dedi eleman ben ekstra kablo çekecekmiyim
Birde bu bölgede sorun yaşayan varmı
Birde telefonla onaylıyorum dedik mesela vazgeçmek istesek arayıp başvuru iptal etmemize gerek varmı
Silinebilir.
Anakart msi b350 tomahawk
Ram corsair CMK16GX4M2B3200C16R
Sitesinden baktım uyumlu ram olarak gözüküyor ancak 2133 gözüküyor şu anda güncelleme filan mı yapmam gerekiyor
https://www.bilisimport.com/urun/samsung-ls22f350fhmxuf-21-5-led-1920x1080-5ms-hdmi-parlak-siyah-ince-monitor

Linkteki ürünü aldım içinden sadece güç kablosu mu çıkıyor pc bağlantı kablosu çıkmıyorsa hangi kabloyu almalıyım
Hakkında
Meslek: tekniker
Hakkımda:
işin komik yanı....
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.000
İkinci El Bölümü Mesajları: 67
Konularının görüntülenme sayısı: 9.244 (Bu ay: 360)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 486 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.