Şimdi Ara

Upload istiyoruz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
2
Favori
11.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
466 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar vodafone bizim toki sitesine kendi altyapısını getirdi, bende durumlar böyle, 60 TL veriyorum.

Upload istiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLeRiNe

Mail işe yaramıyor sanırım

quote:

Değerli Müşterimiz,

xxx numaralı çağrınızda GÜNCELLEME yapılmıştır.

İletmiş olduğunuz mailinize istinaden detaylı işlem sağlanması ve bilgi verilmesi için talebinizi müsteri hizmetlerine iletmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Telefon ile iletişime geçmek gerekiyor.
    Jetfatura'nın da bir etkisi olacağını sanmıyorum. Öyle ki 10 gün önce açtığım destek talebi henüz yanıtlanmadı.
    Vodafonenet abonesi olmayanlar mail atarsa dediğiniz gibi işe yaramıyor. Vodafone abonesi olmayan zaten farklı bir servis sağlayıcı abonesidir. Diğer firma aboneleri twit atsın diyeceğim ancak twitter destek hattına bakılmıyor.

• uygun olan yerlerde uploadın teknik olarak ne kadar mümkünse o kadar verilmesi dileğiyle!
    bütün dünya bulut kullanıyor biz anca bakıyoruz 0.8 mbps - 2mbps arası uploadrımız ile. fiberde bile 2-4 mbps upload nasıl bir rezilliktir. hadi adsl deteknik kısıt var, vdsl ve fiberde neden verilmiyor!?
  • vodafone idolünü taklit ediyor... TT idolüde upload hızını düşürmek ister kesin...
  • https://twitter.com/hashtag/UploadH%C4%B1z%C4%B1Art%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n?src=hashtag_click

#UploadHızıArtırılsın

"Tüm firmalarda Upload hızları yetersiz" Bu mesajı twitter'dan Retweet edelim.
    @VodafoneTR @TurkNet @TurkTelekom @BTKgovtr @BTKbasin @KabloNet @TRSUPERONLINE
  • Beyler uploadım 0 a düştü. Sorun ne olabilir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafone net kullanıcısı olarak destek veriyorum
  • Hala gelişme yok sanırım resmi açıklama bekliyorlar superonline'dan
  • Bir gelişme yok..

• vodafone fiber kullanıcısı olarak mail ile vodafonea şikayet kaydı oluşturdum. düşük upload ve gün içindeki dalgalanmalarla ilgili şikayet ettim. bakalım ne cevap verecekler.
  • wf upload konusunda bir açıklama yaptı mı bilgisi olan?
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Kulak arkası yapıyorlar bence. Bu konuda öncü sevmesem de Turkcell oldu, helal olsun.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik Vodafone geçtiğim için pişmanım ama o da en az 20 yaparsa Upload olay tamamdır. 20 bile komik ama yapılacak bir şey yok. En iyi ceza maddi ceza birisi yazmıştı katılıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turktelekomdan taşıyın hattınızı , nasıl herşey gelecek izleyin. Parasıyla değil mi.
  • Up

• Vdsl kullanıyorum vodafone 10 yapsa razıyım şimdilik tabikide eşit olsa dolandırılmadık/upload en güzeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Arkadaşlar vodafone bizim toki sitesine kendi altyapısını getirdi, bende durumlar böyle, 60 TL veriyorum.

Hangi Toki Ankara'nın neresi 100 mbpsde uçarsınız.:)
  • Up

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.