Şimdi Ara

UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION [PS ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.503
Cevap
31
Favori
71.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu adamlar yeni nesil oyunlarini zTen yapiyorlar kimi niye rahatsiz ediyor remastered oyunlar istemiyorsan alma kim karisir sana almadin diye sanki her cikan oyun zorla aldiriliyormus gibi gelip yorum yapmAyin almayin olsun bitsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Uncharted gerekliydi bence Remaster için. Hatta bir de Beyond Two Souls olsun lütfen.

Ama ondan sonra azalarak bitebilir. Bitsin de. Yeter da.

Beyond'da gelicektir muhtemelen zaten hocam E3'te yapılabilir onunda duyurusu.
  • Alıcaz başka yolu yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Yüzde kaçın PS3 kullanıp, kullanmadığı beni ilgilendirmiyor. Ben bu oyunları zamanında oynadım, e şimdi bakıyorum PS4'e yeni oyundan çok remastered görüyorum, zorunda mıyım? Bu oyunları ana ekip yapmıyor olabilir ama nasıl olsa remastered çıktı, insanları oyalar psikolojisinin olmadığını mı sanıyorsun? PS3'de Uncharted, Beyond, GOW vs. oynamamış insan ironik bir şekilde PS4'ün başına geçip vakit geçiriyor, oynamış olanın PS4 ise tozlanıyor. Bunu doğru bulan varsa vay haline... PS4'e eski oyunu getirmek yerine PS3 aldırmaya yönlendirsinler, aynı oyunu iki farklı konsola çıkarmanın hiçbir mantıklı açıklaması yok.

Zorunda degilsin, oynamazsin olur biter.

Bu işte öyle "oynamazsın olur biter" denilecek bir durum değil. "O halde PS3 al, PS4 değil!" derim bende sana. Bu makineyi yeni oyunlar oynamak için alıyor insanlar, oynadıkları oyunları tekrar görmek için değil.

+1000 Bıktık artık remastered çöplüğünden.

• Şu anakonuların biri silinsin artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr fiyatı muhtemelen 199 TL olur.

• Bir çok insanı bu tarz eski oyunlar için zamanında ps3'e yönlendirdim hepsi bir bir çıktı ps4'e. Kendimi suçlu hissediyorum.

• Umarım altyazı ile gelirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

Umarım altyazı ile gelirler

God of War III'ün Remastered versiyonu Altyazılı geliyor. Bunda da olur muhtemelen, 23 Studios a bağlı.

Uncharted 3'ün de dublajını aktarırlar artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 4 Haziran 2015; 20:32:56 >
  • Beyaz Ps4üm tozdan siyah ps4e döndü, oyunsuzluktan...(konsola özel)
    Tiksindim, kusasım geldi remasteredlardan...

• multisi olacak mıymış yani?

• UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION [PS ANA KONU]
  • Ps4 remastered edition cikar yakinda

• Konsollar 1 sene erken çıktı bence. Yeni yeni, yeni nesil odaklı oyunlar gelmeye başlıyor Witcher ve Batman gibi. Şirketler hazır değil o yüzden remastered ile arayı doldurmaya çalışıyorlar 2016 dan itibaren bol bol yeni oyun görürüz diye düşünüyorum bi zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 4 Haziran 2015; 21:05:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Konsollar 1 sene erken çıktı bence. Yeni yeni, yeni nesil odaklı oyunlar gelmeye başlıyor Witcher ve Batman gibi. Şirketler hazır değil o yüzden remastered ile arayı doldurmaya çalışıyorlar 2016 dan itibaren bol bol yeni oyun görürüz diye düşünüyorum bi zahmet.

Konsolların nesi erken çıktı.2011'den beri PC ile aralarında muhazam derece fark oluşmaya başladı.Geç çıktı diyecektin sanırım.2012'de gelmeliydi konsollar.

Sorun son senelerde çok fazla oyunun çıkmasıydı aslında.Last Of Us,Gran Turismo 6 ,Beyond oyunlarının hepsi PS4'e çıkış oyunu olarak çıkmalıydılar.Grafik kaliteleri olarak hiç sırıtmazlardı ve PS4'ün çıkış oyunları çok daha güçlü olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Konsollar 1 sene erken çıktı bence. Yeni yeni, yeni nesil odaklı oyunlar gelmeye başlıyor Witcher ve Batman gibi. Şirketler hazır değil o yüzden remastered ile arayı doldurmaya çalışıyorlar 2016 dan itibaren bol bol yeni oyun görürüz diye düşünüyorum bi zahmet.

Konsolların nesi erken çıktı.2011'den beri PC ile aralarında muhazam derece fark oluşmaya başladı.Geç çıktı diyecektin sanırım.2012'de gelmeliydi konsollar.

Sorun son senelerde çok fazla oyunun çıkmasıydı aslında.Last Of Us,Gran Turismo 6 ,Beyond oyunlarının hepsi PS4'e çıkış oyunu olarak çıkmalıydılar.Grafik kaliteleri olarak hiç sırıtmazlardı ve PS4'ün çıkış oyunları çok daha güçlü olurdu.

Oyun kıtlığı var ortada şirketler sürekli oyunlarını erteledi konsol anca 3. yaşına doğru oturmuş olacak.

Pc nin altında çok kaldı çıkması lazımdı diyorsun tamam ama sıkıntı şurda oluşuyor bu konsol 2013 de çıkıyor ya ona göre kendilerini ayarlayıp eski nesili bırakmaları gerekiyordu ama ortada milyonlarca satmış konsol varken bırakmak kolay olmuyor.

Özellikle exc açısından kıtlık var konsolda witcher Batman gibi yeni nesil oyunları daha yeni görmeye başlıyoruz. Bu oyunlar konsolun ilk yaşını doldurunca çıkmış olsaydı şikayeylerde olmazdı remastered dan kusucam da olmazdı.

Koca sene 3 tane exc oyun gelecek bide bu zamana kadar ps3e çıkan exc sayısına bakmanı tavsiye ederim.

• Biri beni aydınlatabilirmi ben anlamadım bu şimdi unc 1-2-3 olan collection mu yoksa farklı bişey mi

Yukarda biri ps4 remestered edition çıkar yakında dedi de iyice kafam karıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış okumadım degil mi PS4e AAA kalitede oyun çıkıyor hem de 3 tane birden. Yeni nesil sahipleri yaşadılar gerçekten. Gönül isterdi ki PS3e de port edilsin böyle bir şaheser lakin donanım eski olduğu için artik yuzune pek bakmıyor yapımcılar. Neyse ki PS4ün hakkını sonunda vermeye başladılar.

İroni içerir.

• quote:

quote:

quote:

Oyun kıtlığı var ortada şirketler sürekli oyunlarını erteledi konsol anca 3. yaşına doğru oturmuş olacak.

Pc nin altında çok kaldı çıkması lazımdı diyorsun tamam ama sıkıntı şurda oluşuyor bu konsol 2013 de çıkıyor ya ona göre kendilerini ayarlayıp eski nesili bırakmaları gerekiyordu ama ortada milyonlarca satmış konsol varken bırakmak kolay olmuyor.

Özellikle exc açısından kıtlık var konsolda witcher Batman gibi yeni nesil oyunları daha yeni görmeye başlıyoruz. Bu oyunlar konsolun ilk yaşını doldurunca çıkmış olsaydı şikayeylerde olmazdı remastered dan kusucam da olmazdı.

Koca sene 3 tane exc oyun gelecek bide bu zamana kadar ps3e çıkan exc sayısına bakmanı tavsiye ederim.

PS3'te farklı değildi ki. 2006'ta 2009'da kadar uncharted yine başlattı tabi bombaları. Bu seferde uncharted patlatacak.Aklıma MGS4 geliyor Fallout 3 ve GTA 4.Öyle düşününce MGS5 bu sene geldi .Fallout 4 bu sene çıkıyor. GTA 5 Next Gen geçen sene çıktı.

Uncharted 4'ten sonra oyunlar bomba gibi gelecek.Horizon,SF5,GT7,HeavyRain2(?),Gow4,LBP adam gibi versiyon 3 gibi tırış olmayan,SMTPer5 sıkıntı yok PS4 marketin %60'ına sahip neredeyse oyun sıkıntısı falan yaşayacak son sistem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

PS3'te farklı değildi ki. 2006'ta 2009'da kadar uncharted yine başlattı tabi bombaları. Bu seferde uncharted patlatacak.Aklıma MGS4 geliyor Fallout 3 ve GTA 4.Öyle düşününce MGS5 bu sene geldi .Fallout 4 bu sene çıkıyor. GTA 5 Next Gen geçen sene çıktı.

Uncharted 4'ten sonra oyunlar bomba gibi gelecek.Horizon,SF5,GT7,HeavyRain2(?),Gow4,LBP adam gibi versiyon 3 gibi tırış olmayan,SMTPer5 sıkıntı yok PS4 marketin %60'ına sahip neredeyse oyun sıkıntısı falan yaşayacak son sistem.

Bende işte önümüzdeki sene toparlayacak diye düşünüyorum özellikle exc açısından. Özellikle ps3e 3. Yaşında killzone 2 Uncharted 2 infamous demon souls ratche and clank çıktığını düşünürsek.
    e3de beklenen çok iyi isimler var ps4 için multiplatform olarak da sağlam oyunlar geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 4 Haziran 2015; 21:33:24 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.