Şimdi Ara

UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION [PS ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.503
Cevap
31
Favori
71.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar hali hazırda zaten 4 oyunu geliştiriyor insanlara batan ne ben onu anlamadım.Uncharted 4 duyurulmadan bu duyuru yapılsaydı hak verirdimde hali hazırda zaten geliştirilen bir oyun var ve oynamamış insanlar oynasın diye diğer 3 oyun portlanıyor zorlamı aldırıyorlar ? Almayın kardeşim,mutlu değilseniz PS4'ten satın kurtulun remastered oyunlardan bizlerde sizlerden kurtulalım.
  • Karsi cikan da niye karsi ciktigini bilmiyor ki.Ps3 de oynadim ps4 e niye cikiyor diyen kafalar var.Almak zorunda misin bilader?? Benim ps3 um yoktu ps4 de ciksa oynardim diyordum cikiyor simdi de oynarim mis gibi.Burada ne gibi bir zarar var aciklarsaniz bizde aydinlanmis oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk iki oyun Türkçe olursa alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin Creed ve Watch Dogs...adlarını anınca bile uykum geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

Yüzde kaçın PS3 kullanıp, kullanmadığı beni ilgilendirmiyor. Ben bu oyunları zamanında oynadım, e şimdi bakıyorum PS4'e yeni oyundan çok remastered görüyorum, zorunda mıyım? Bu oyunları ana ekip yapmıyor olabilir ama nasıl olsa remastered çıktı, insanları oyalar psikolojisinin olmadığını mı sanıyorsun? PS3'de Uncharted, Beyond, GOW vs. oynamamış insan ironik bir şekilde PS4'ün başına geçip vakit geçiriyor, oynamış olanın PS4 ise tozlanıyor. Bunu doğru bulan varsa vay haline... PS4'e eski oyunu getirmek yerine PS3 aldırmaya yönlendirsinler, aynı oyunu iki farklı konsola çıkarmanın hiçbir mantıklı açıklaması yok.

Zorunda degilsin, oynamazsin olur biter.

Bu işte öyle "oynamazsın olur biter" denilecek bir durum değil. "O halde PS3 al, PS4 değil!" derim bende sana. Bu makineyi yeni oyunlar oynamak için alıyor insanlar, oynadıkları oyunları tekrar görmek için değil.

PS3 almadım, PS3 almak zorunda mıyım PS4 varken? Hayır anlamıyorum niye batıyor size remake oyunlar? Oynadığın için tuzun kuru tabii ki. Burada Sony efsane oyunlarını remake yapıp 60 FPS de FULL HD imkanı sunuyor sen gelmiş şikayet ediyorsun. Oynadıysan satın almazsın olur biter. Ben ömrümde Uncharted oynamadım. Oynamak için ekstradan PS3 mü alayım şimdi bu mudur? Darısı Beyond Two Souls'un başına.

Sony keşke PS One oyunlarını da remake yapsa. Crashbash, Medievil gibi oyunların PS4'e gelmesi mükemmel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 5 Haziran 2015; 8:23:50 >

• Arşivlik.
  • Tr dil seçeneği olacakmı acaba ?

• Hayır benim anlamadığım nokta milletin karşı çıkması neden alıp oynamazsın olur biter.Oyunu ps3 te oynamamış olan bir ton insan var veya sadece bir oyunu oynamış olan, örnek çoğaltılabilir, kimseye zararı yok almak isteyen alır oynar. Hatırladığım kadarıyla ps3 e de 10 tane civarı remake yapım gelmişti belki fazlada olabilir , kimse çıkıp biz remake istemiyoruz almayız demedi alanlar paşalar gibi oynadı bitirdi. Hatta ps3 portu daha zordu oyunların. Collection ekimde gelecem ozamana kadar bir sürü oyun çıkacak onlarla vakit geçirilebilir remake oynamak istemeyenler.

Bu arada ufak bir bilgi preorder yapanlar için verilecekler

Drake iconik skin - Golden AK-47 ve Golden 92FS birde dinamik tema
  • Ne zaman satın alabilicez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Ne zaman satın alabilicez ?

şuan ön sipariş verebilirsiniz 179 tl oyun 9 ekimde çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

umarım kutuluda gelir

Yanlış görmediysem 2 Bluray olarak gelecek sanırım.Ya da ilk oyunu indirme kodu diğer 2 oyun kutuda olacak.3 oyun tek bluray'e sığmıyor
    />

Kutlamalar başlasın :)

God of war sagada 5 oyun birden vardı hocam hatırlıyorsanız ilk 3 oyun bluray pspdeki oyunları kutuda kodla cıkmıstı kaldı ki saga 3 oyunuydu uncharted serisi 4'e cıkacak 3.oyunu tekrar 3D gelirse ilk 3 oyunu 2 bluray de yetmez :)) bakalım bekleyip gorecegiz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yüzde kaçın PS3 kullanıp, kullanmadığı beni ilgilendirmiyor. Ben bu oyunları zamanında oynadım, e şimdi bakıyorum PS4'e yeni oyundan çok remastered görüyorum, zorunda mıyım? Bu oyunları ana ekip yapmıyor olabilir ama nasıl olsa remastered çıktı, insanları oyalar psikolojisinin olmadığını mı sanıyorsun? PS3'de Uncharted, Beyond, GOW vs. oynamamış insan ironik bir şekilde PS4'ün başına geçip vakit geçiriyor, oynamış olanın PS4 ise tozlanıyor. Bunu doğru bulan varsa vay haline... PS4'e eski oyunu getirmek yerine PS3 aldırmaya yönlendirsinler, aynı oyunu iki farklı konsola çıkarmanın hiçbir mantıklı açıklaması yok.

Bu işte öyle "oynamazsın olur biter" denilecek bir durum değil. "O halde PS3 al, PS4 değil!" derim bende sana. Bu makineyi yeni oyunlar oynamak için alıyor insanlar, oynadıkları oyunları tekrar görmek için değil.

PS3 almadım, PS3 almak zorunda mıyım PS4 varken? Hayır anlamıyorum niye batıyor size remake oyunlar? Oynadığın için tuzun kuru tabii ki. Burada Sony efsane oyunlarını remake yapıp 60 FPS de FULL HD imkanı sunuyor sen gelmiş şikayet ediyorsun. Oynadıysan satın almazsın olur biter. Ben ömrümde Uncharted oynamadım. Oynamak için ekstradan PS3 mü alayım şimdi bu mudur? Darısı Beyond Two Souls'un başına.

Sony keşke PS One oyunlarını da remake yapsa. Crashbash, Medievil gibi oyunların PS4'e gelmesi mükemmel olurdu.

Birincisi bunlar remake değil, remake, sıfırdan yeni konsol için yapılması demek. Öyle gelse zaten kimsenin sesi çıkmaz. İkincisi ise evet, almak zorundasın. Çünkü bunu söylemek benim hakkım, anlaşamadığımız kısım da bu zaten. PS1'i alan, PS2'yi alan, PS3'ü alan, PS4'ü alan benim ve zamanında bu oyunları oynamak için parasını veren de benim. Temmuz'da PS4'e GOW3 çıkıyor ve Temmuz ile Ağustos'da başka oyun yok, 5 yıl önce bu oyunu alıp oynamış adamın PS4'ü tozlanırken, oynamayan adamın ki ise çalışıyor. Bunun neresi normal elinizi vicdanınıza koyun biraz, bu kadar doyumsuz olmayın.

Her neyse, düşünceleriniz çok sabit hali ile aynı yerde dönüp duruyoruz, daha fazla tartışmak istemiyorum.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu oyunları hiç oynama fırsatı olmayan arkadaşlar var ps4 ü de yeni almış. Zaten firmanın amacı hiç oynamamış olanlara ulaşmak. Oyun da ellerinde hazır ps4 e uyarlamak ve grafiğini ps4 e göre ayarlamak kalıyor geriye. Sonrası paracıklar paracıklar katlansın paracıklar. Politika bu yeni oyunu da bir ara çıkarırlar artık.

• Bende Xbox 360 vardı bu oyunların çıkmasına seviniyorum ama bu arkadaşın dediği gibi normalde oyun çıkmıyorken sadece remake veya remastered oyunlarla 2 3 ayin boş geçmesi beni de memnun etmiyor. God of war oyunlarinin hepsini oynadım yeni çıkacak oyununu almayacağım mesela. Bundan önce işlemci vs değişik diye geriye donuk uyumluluk sorunları olur diye iptal edildi ama ps5 ve yeni Xbox gene bu mimariyle çıkarsa eskiden para Verdiğimiz oyunları indirip direkt oynayabilmemiz Lazım. Sonuçta cogu konsol oyuncusu için grafik oyunların kendisinden sonra geliyor ben eski haliyle daha ucuza oynama imkanı bulsaydım tercih ederdim. Full hd ve 60 fps oynabilmek güzel bir sey ama zaten bedava vermiyorlar oyunlara bir sey katmaları Lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Hocam bu oyunları hiç oynama fırsatı olmayan arkadaşlar var ps4 ü de yeni almış. Zaten firmanın amacı hiç oynamamış olanlara ulaşmak. Oyun da ellerinde hazır ps4 e uyarlamak ve grafiğini ps4 e göre ayarlamak kalıyor geriye. Sonrası paracıklar paracıklar katlansın paracıklar. Politika bu yeni oyunu da bir ara çıkarırlar artık.

Bu herkesin kendi tarafından bakması ile alakalı biraz da, senin dediğin de doğru elbet ama yeni nesil oyunlar çıkacak diye aldığımız makineye koca yaz çıkan oyun 5 yıllık GOW3. Bunun neyine eyvallah diyeyim ben allah aşkına? Birkaç aylık konsol da değil ki, neredeyse 2 yıl olacak yazık günah.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Oyuna vakti olan için sıkıntılı bir durum tabi. Ps4 ü aldım çocuk yürümeye başladı şimdi onunla etkinlik yap parka götür. Getir evde oyun oyna derken fırsatım olmuyor 1 sene yeni oyun hiç çıkmasa niye çıkmadı demem herhalde. Hanım zaten ps düşmanı neredeyse hiç oyun oynayamıyorum. Ona bile sinirleniyor. Birgün ps4 komploya kurban gidebilir.

• ''Remastered'' olayı gerçekten saçma ama Remastered yapılmasını beklediğim tek seri ve inşallah en azından Türkçe altyazı olur. UNC 1 hiç oynamadım, UNC 2 'de Türkçe yoktu. İlk oyun benim için yeni bir oyun olacak, 2.oyunda da hikayeyi anlayarak oynayacağım. 3.oyun güzel bir cila olacak.

Last of Us ve Uncharted serisi kategorilerinin en iyi oyunları...
  • Ben bu oyuna hastayım. Ps3'te 3 oyunuda platinleyerek bitirmiştim. Ps4'e de çıksa hoş olurdu diodum adamlar yapmış meger. Çıksın oynayalım tekrardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Oyuna vakti olan için sıkıntılı bir durum tabi. Ps4 ü aldım çocuk yürümeye başladı şimdi onunla etkinlik yap parka götür. Getir evde oyun oyna derken fırsatım olmuyor 1 sene yeni oyun hiç çıkmasa niye çıkmadı demem herhalde. Hanım zaten ps düşmanı neredeyse hiç oyun oynayamıyorum. Ona bile sinirleniyor. Birgün ps4 komploya kurban gidebilir.

Aynen hocam. Cihazı açtığım zaman hanım cinleniyor hele bide pes açarsam benim gol yemiş halim gibi deliriyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Birincisi bunlar remake değil, remake, sıfırdan yeni konsol için yapılması demek. Öyle gelse zaten kimsenin sesi çıkmaz. İkincisi ise evet, almak zorundasın. Çünkü bunu söylemek benim hakkım, anlaşamadığımız kısım da bu zaten. PS1'i alan, PS2'yi alan, PS3'ü alan, PS4'ü alan benim ve zamanında bu oyunları oynamak için parasını veren de benim. Temmuz'da PS4'e GOW3 çıkıyor ve Temmuz ile Ağustos'da başka oyun yok, 5 yıl önce bu oyunu alıp oynamış adamın PS4'ü tozlanırken, oynamayan adamın ki ise çalışıyor. Bunun neresi normal elinizi vicdanınıza koyun biraz, bu kadar doyumsuz olmayın.

Her neyse, düşünceleriniz çok sabit hali ile aynı yerde dönüp duruyoruz, daha fazla tartışmak istemiyorum.

Benim anlamadığım bak bakalım Sony ne kadar exc getirmiş 1.5 senede.

The Order 1886, inFAMOUS, Killzone, Bloodborne, DriveClub, Little Planet, Knack daha aklıma gelmeyenlerde vardır.

Sony senden remastered vergisi mi alıyor? Ek ücret mi kesiyor senin hesabından ki bu kadar hiddetleniyorsun? Sen bu oyunları oynamışsın, bizler oynamadık ve remastered geldi, seni geren nedir bak yazdım 1.5 senede Sony'in çıkardığı exc oyunları. Birde PS3'e bak 1.5 senede kaç exc oyun gelmiş. PS2 den oyunlarda geldi PS3'e o zaman da sesini çıkarsaydın?

Ben onu bunu bilmem, böyle efsanevi oyunları 1080p 60 FPS'de oynamak paha biçilemez. Bir de kutulu olarak aldın mı ömür boyu arşivlik niyetine saklanır. Sen oynamış olabilirsin ama biz oynamadık. Remastered oyunlarda Sony'in yeni exc oyunların önünü kesmiyor o bakımdan rahatsız oluyorsan canını sıkma daha önümüzde E3 var.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.