Binbaşı
23 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 144 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba beyler, bugün gözümün önünde bir bisikletli çocuk arabanın farının üstüne bisikletiyle çarptı ve çok derin çizik açtı, pasta cila ile kurtarılamayacak düzeyde.Çocuğu gittim buldum fotoğrafını çektim.Nerede oturduğunu buldum.Elimde kamera görüntüsüde var.Şimdi bu veletin anasına babasına ne diyeyim?
merhaba arkadaşlar şimdi clio 4 sahibiyiz bunu satıp ev alacaktık ama ev kredisi çıkmadı bunun yerine arabayı 100 bin civarına tamamlamayı düşünüyoruz bunu 50-55 arası satıp daha güzel bir otomobile geçmeyi düşünüyoruz.
tercihler : benzin dizel fark etmez,sedan hatchback fark etmez,otomatik şart,sıfırda olur 2.elde olur hatta 2. el daha iyi olur daha kaliteli bir arabaya binmiş oluruz.Tavsiyelerinizi bekliyoruz güzel araba bulamazsak başka bankalardan falanda deneriz bakalım kısmet.
merhaba arkadaşlar Nokian WR A4 ve Nokian WR D4 arasında kaldım, 225/40/18 uygun kış lastiği tavsiyelerinizi bekliyorum.
edit:6700k işlemciye terfi ettim herhangi bir problem kalmadı artık.

merhaba arkadaşlar işlemcim Amd A10-7850k ,evga 1070 ftw aldım fakat ciddi performans sorunları yaşıyorum.Neden böyle bir salaklık yaptın diye sorarsanız buradaki elemanları dinleyip bir hata yaptım.https://www.youtube.com/watch?v=yzRpqiVlsPM
< Resime gitmek için tıklayın >
görüldüğü gibi şehir içerisinde 30 fps altına iniyor fakat şehir dışında 40-50 kare arası bir sıkıntı olmuyor.İnsanlar 2k ile 60 fps alıırken benim 1080p de 30 fps alamamam üzücü,Anakartım 4 ghz üstü oc desteklemiyor bu yüzden amd overdrive ile 4.0 ghzye çektim işlemciyi fakat herhangi bir değişim olmadı.İşlemci değiştirme konusu ise şimdilik hayal, daha kartın borcu bitmedi :) sağda solda görüyorum darboğaz işi hikaye falan diye bahsediliyor işte size gerçek bir örnek!
merhaba arkadaşlar geçenlerde 4 gb rame 2 tane 2 gb eklemeye çalıştım ondan beri pc post screende kalıyor heralde ramlar bozuldu dedim ,yeni bir ram alayım gittim 8 gb tek modül aldım ama oda post screende kalıyor.Halka sürekli dönmeye devam ediyor ,bios pilini çıkarttım,jumperdan cmos resetleme yaptım,pc üzerindeki tüm harici diskleri klavyeleri ,optik sürücüyü söktüm ama hala aynı yerde takılıp kalıyor arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
edit1: videosu beylerhttps://youtu.be/-YBRXzWVqts
Merhaba arkadaşlar 15-20 dakika önce arabayı park ederken duvara çok yanaşmışım normalde sensör duvara çok yaklaşınca ötüyor.Bende bundandır dedim geri gelirken arabaya değdirdim yani yavaşca üstüne yüklenmişim.Arabada ufak bir boya kalkması var(tırnak ucu kadar-siyah bir nokta),moral olarak bittim allahtan araba bize ait ne yapsam bilemedim pasta cila vernik falan kurtarırmı yoksa rötuş boyası şartmı
Merhaba arkadaşlar aile arabasını değiştirme kararı aldık.2 Senedir 2014 model Sandero Steapway 1.5 Dci Kullanıyoruz.Motor olarak güzel bir motora sahip olsa da konfor ve güvenlik bakımından noksan bir araç.Eski arabamızı 2. elden satmak yerine direk bayiye verip üstünü taksitle ödemeyi düşünüyoruz ,belkide birazda peşinat verebiliriz.Araçlar arasında çok kararsız kaldık.Günlük minimum 90 km yapıyoruz bu yüzden mutlaka dizel olmalı.İstanbul trafiği can sıkıcı olduğu için otomatik vitesli olmalı.Bütçe en fazla 75 bin tl.Full dolu Clio veya Megane Olabilir.Diğer markalarda olabilir fakat Dacia arabayı her bayi alır mı emin değilim.Gönlümde Astra var.Wolswagen gruba zaten bakmıyorum,Dsg şanzıman riskine giremeyiz.Her türlü önerinize açığız arkadaşlar.Yardımlarınızı bekliyoruz
merhaba arkada?lar amd a10-7850k ve nvidia gtx 750ti kullanyyorum.Bugün windows 10'a güncelledim sistemi amdnin apu driverleri kuruluydu ,bunun üzerinden amd cpuyu overclock yapyyordum ve modlar arasy çabuk geçi? sa?lyyordum perfomans modu veya silent mode gibi.Windows 10a güncelledikten sonra amd nin sitesinden uygun driverleri indirmeme ra?men sisteminize uygun de?il diyor.Tek derdim anakartla falan u?ra?madan oc yapyp modlar arasy geçi? sa?lamak ,bir hata yapyp amdye bula?tyk Türkiyenin en büyük teknoloji sitesinin yayyn yönetmeninin gazyyla aldym ,performans fos çykynca yanyna acilen bir gpu ekledim mutlu mesut ya?yyordum windows 10a geçene kadar.Bu driveri nasyl kurabilirim?
Arkadaşlar bu spotçular oyunu çıkmadan nasıl temin ediyorlar? Nereden alıyorlar ? Yada hangi siteden, bunlara bu kadar para kaptıracağımıza kendimiz alalım
Merhaba arkadaşlar 1155 sandy bridge i3 işlemcim var,anakart değiştireceğim
www.gigabyte.com.tr/products/select/mb/socket_1155
Burda gördüğünüz gibi yonga setleri var hangi yonga seti olacağını nasıl seçeceğim
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PS4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.206
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 14.001 (Bu ay: 223)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 573 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.