Yarbay
05 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme
Toplam: 1753 (Bu ay: 4)
Gönderileri
- Çıkış tarihi -

12 Kasım 2021 Ön Sipariş Erken Erişim

19 Kasım 2021 Herkese


- DH MULTIPLAYER OYUNCU LİSTESİ -

BATTLEFIELD 2042'nin hikayesi:

2031 yılı, Dünyayı uçurumun eşiğine getirmek için Battlefield 4'den sonra sadece on yıl yetti. Yükselen deniz seviyeleri, çöken ekonomiler, bozulan ittifaklar ve manşetler devam ediyor.

2033'de Zeta Kasırgası. Dünyanın ilk kategori 6 fırtınası dünyamızı vurdu.

2034'de küresel gıda, yakıt kıtlığı İkinci Büyük Buhran'ı tetikledi.2035'de Avrupa Birliği, Almanya'nın çöküşünün ardından resmen dağıldı.

2037'de insanlık yeni normale uyum sağlıyor. Enerji, çöl sulama, hidrolik setler ve deniz duvarlarındaki devrimler kıyı şehirlerini kurtarıyor, tarım arazilerini geri alıyor ve tedarik zincirlerini yeniden inşa ediyor. İstikrar bulma umudu, bazı ulusların sınırlarını yeniden açmasına yol açtı.

Ancak 1,2 milyar insanı ülkelerine geri göndermenin hiçbir yolu olmadığı için No-Pat'lar tüm ekonomik, askeri ve sosyal politika yapımında kalıcı bir demirbaşı haline geliyor. Pek çok No-Pat, kendilerini sürgüne gönderen hükümetlere hâlâ güvenmiyor ve yeniden asimile olma çağrılarını reddediyor. No-Pat liderleri ortaya çıktı, eski milliyetten bağımsız yeni bir kimliğe ilham verdiler, eski Dünya ile Yeni Normal arasına kumda bir çizgi çektiler. #WeAreNoPats bir toplanma çığlığına dönüştü. Dünyanın yeniden yapılanmasının ortasında, son iki süper güç bu hızla değişen dünyanın kontrolü için yarışırken ABD ve Rusya arasında sürtüşme kıvılcımları patlıyor.2040 yılı, ani bir uzay enkazı fırtınası, yörüngedeki tüm uyduların %70'inden fazlasının arızalanmasına ve Dünya'ya çarpmasına neden olan bir "Kessler Etkisi" yarattı. Nedeni bilinmiyor. Olaydan sonraki elektrik kesintisi toplu yıkıma neden oldu. Uçaklar düştü. İletişim ağları çöktü. Zaten sıkışan küresel tedarik zincirleri durma noktasına geldi. Petrol, tahıl, kömür fiyatları katlanarak arttı. Doğrulanmamış iddialar 100.000'den fazla canın kaybedildiğini bildiriyor. Bir dünya uçurumun kenarında, uçurumun kenarından gidiyor. İnternet yok. Navigasyon yok. Gözetim yok. Fırtına tahmini yok.

Jeopolitik güvensizlik bir gecede yükseldi. Kimse birbirini gözetleyemez, bu yüzden kimse birbirine güvenemez. Hem Rusya hem de ABD, Blackout'tan diğerinin sorumlu olduğunu iddia ederken, bazı No-Pat'lerin arkasında olduğundan şüpheleniyor ve onları anarşi ekmeye çalışmakla suçluyor.

No-Pat'lar arasındaki eski askeri ve savaş eğitimli Uzmanlar, gerilim arttıkça kendilerini savunmak için silahlı Görev Güçlerine dönüştü. Gıda ve yakıt kıtlığı, ABD ile Rusya arasında bir gölge savaşını ateşledi. Makul bir inkar edilebilirliği sürdürmek için, her iki taraf da kaynaklar üzerindeki artan çatışmalarda vekiller olarak No-Pat Görev Güçlerini görevlendirdi ve mültecilere kalanın bir kısmını vaat ettiler.

2042 yılı, açık savaş yakında. No-Pat'lerin taraf seçmekten başka seçeneği yok, bir bayrak için değil, gelecekleri için savaşıyorlar.

Hepimizin savaşı şimdi başlıyor.

CROSSPLAY VAR MI?
Oyunun PS4 sahipleri ile PS5 sahipleri beraber oynayamayacak.

PC, PS5 ve Xboseries platformlarında oyun Crossplay özelliğine sahip olacak ve başka bir platformdan arkadaşınız ile ya da yabancı oyuncular ile oynayabilirsiniz. Ancak Crossplay PC için kapatılmıyor, açınca bütün platformlar dahil oluyor.

SENARYO MODU VAR MI?
BF 2042 sadece Multiplayer modlara sahip olacak. Bu kez senaryolu bir Singleplayer modu yapılmadı.

128 KİŞİYİ HANGİ PLATFORM DESTEKLİYOR?
128 kişilik Conquest modu sadece PS5 versiyonunda var.

EN UCUZ NASIL ALINIYOR?
Oyunu satın almadan önce hesaba 1 Aylık EA Play üyeliği alırsanız BF 2042'ye %10 indirim geliyor.OYUN MODLARI:

Conquest

Breakthrough

Hazard Zone

[Redacted]SINIFLAR:


RECONSUPPORTASSAULTENGINEER2.ENGINEER (Kimble Graves)

HARİTALAR:

ORBITALHOURGLASSKALEIDOSCOPEMANIFESTDISCARDEDBREAKAWAYRENEWALRIDGE (Birinci sezon haritası)

Hakkında
Konum: İstanbul, Şişli
Forum İmzası:
We are The Saviors.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 6.802
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.447
İkinci El Bölümü Mesajları: 103
Konularının görüntülenme sayısı: 446.089 (Bu ay: 31.527)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12.521 (Bu hafta: 8)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.