Yarbay
26 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
61 üye
Görüntülenme
Toplam: 209 (Bu ay: 11)
Gönderileri
Vodafone Net defalarca aramama rağmen sorunum çözülmedi. IP numarası 175-180 den 100 bloğuna atmışlar.Ip bloğunun değiştirilmesini istiyorum dedigimde bunun için işlem yapamıyoruz diyorlar , Bütün oyunlarda nat type 3 sorunlu oldu. Bu işlem sonrasında ınternet bağlantı problemi ve online oyunlarda lag

BTK şikayet ettim şimdi ne yapmam lazım
100 TL ye kadar F/P mouse arıyorum günlük kullanım için Logitech m330 nasıldır ?
Cep uygulamasindan msj yazdigim konular bloklandi diye gözüküyor.Favori konularda son sayfalari acmayip atiyor

Tvde durduk yere kapanmalar oluyordu.Bugun tv acik iken birden bomba gibi bir ses ve dumanlar cikdi ne olabilir?

Garantiside bitti 15 yillik tv
Görev yöneticisinde hizmetler çok harcıyor nasıl kapatabilirim ? Arada Disk %99 çıkıp iniyor

4GB ram var laptopda .Bellek %80 de çalişiyor hep mozılla açık sadece çok fazla degil mi ?

[simage]
[/simage]

[simage]
[/simage]
TTNET müdürülüge gidip iptal basvurusu imza falan attım .Bugun aradılar 90 gün boyunca bilgileriniz bizde kalıcak bende tmm dedim netiniz iptal olmusdur dedi

Megersem 90 gün boyunca dondurma işlemi yapmişlar sonradan anladım direk ttneti aradım iptal basvurusu oluşdurdu .Islak imza vermem gerekmiş herhangi bir ttnet ofisden oluyor mu bu işlem çıldırcam artık yaa ne yapışkan bir firma bu ttnet
Slmlar suan bende acer extensa 5635 var satmak istiyom ne kadar eder ?
intel core duo 2 2.1ghz
2gbram
250gb hdd ( arada tak tak yapıp 1-2sn kasıyor ) 3-4 yıldan beri böyle

Laptopu sıf net için kullanıyorum sizce degiştirip yenı laptopu alıyım yoksa yanına 2gb ram ve 500gb hdd alıp devam mı ediyim ?
Hakkında
Forum İmzası:

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
Ps5
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Klima
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Acer
PSN ID
MEHMET-X1907X
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
İşlemci
Intel
Sabit Disk
Seagate
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Beko
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.091
İkinci El Bölümü Mesajları: 697
Konularının görüntülenme sayısı: 195.421 (Bu ay: 514)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.229 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.