Yarbay
09 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 170 (Bu ay: 7)
Gönderileri
Silinebilir
Merhaba, yeni taşındığımız binaya dört aydır telefon ve internet hizmetini nakil ettirmeye çalışıyoruz ve bu süreç içerisinde hergün yeni bir şeyler öğreniyorum. Gel gelelim takıldığım bir nokta var. Şimdi bizim binada 21 tane daire var ancak bina içerisindeki kutuda 1-9 ve sonunda 0 rakamı ile biten yani toplamda 10 adet tek bir soket bulunuyor. (İsmi farklı olabilir.) Dairelerden gelen kablolar da bu kutunun içerisine toplanmış ve bazıları bu soket üzerine bağlı durumda. (yine 10 tanesi bağlı) Şimdi ben Türk Telekoma başvuruda bulunduğumda bana port yok deniyor. Ancak anlam veremediğim nokta ve sorun 21 dairenin bulunduğu binaya 10'luk tek bir soket takılmasından mı kaynaklı? Yani port denen şey tam olarak bu mu oluyor yoksa başka bir şeye mi deniyor? Diyelim ki port var dendi bizlere ancak bizim daireden gelen kablo o sokette yer olmadığı için boşta duruyor o zaman bu sorun kolay bir şekilde aşılabiliyor mu? İnternette bir haftadır araştırıyorum ancak net bir şey bulamadım. Son çare olarak buraya yazmanın doğru olabileceğini düşündüm.
.
God of War
Only On PlayStation®
Çıkış Tarihi: 2018
Box Art


Santa Monica Stüdyosu ve Kreatif Direktör Cory Barlog oyun dünyasının en ikonik karakterlerinden birisini yeni bir başlangıç ile birlikte huzurlarınıza getiriyor. Tanrıların gölgesinin dışında sıradan bir hayat süren Kratos, artık yabancı diyarlara uyum sağlamalı, beklenmeyen tehditlere göğüs germeli ve tarafına ikinci kez sunulan babalık şansını bu kez iyi değerlendirmelidir. Oğlu Atreus ile birlikte ikili vahşi Nors diyarlarında yolculuğa çıkacak ve son derece kişisel bir amacı yerine getirmek adına savaş vereceklerdir.


E3 2017 Trailer


E3 2016 Gameplay


A Saga Born of Ash E3 2017

Oyunun sitesine BURADAN ulaşabilirsiniz.

***


Sony'nin E3 sunumu sırasında etkileyici bir şekilde duyurduğu yeni God of War hakkında oyuna dair bazı ufak detaylar paylaşıldı. God of War direktörü Cory Barlog'un verdiği ilk bilgiler şu şekilde:

1) Oyunun hikayesi İskandinav mitolojisini içerecek.
2) Oyunun tamamını Kratos olarak oynayacağız.
3) Oyun God of War 3'ten uzun yıllar sonra geçiyor olacak.
4) Oyun büyük olacak ancak bir açık dünya olmayacak.
5) Oyunun içerisinde birçok yeni karakter göreceğiz.
6) Quicktime Event kısmı önceki oyunlardaki tarzda olmayacak, farklı bir şeyler denenecek.
7) Oynanış önceki oyunları bilenlere yakın hissettirecek ancak tamamen aynı olmayacak.
8) Oyun yakın zamanda çıkacak ancak bu yıl değil.

Kaynak


Sony'nin E3 sunumu esnasında etkileyici bir şekilde duyurulan God of War için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İlk olarak YoutubeLive üzerinden bilgiler veren oyun direktörü Cory Barlog bu kez birkaç ufak detay daha verdi.

İlk olarak tüm oyunu Kratos olarak oynayacağımızı yineleyen Cory Barlog, oyun içinde pasif olarak oğlumuzu da yöneteceğimizi söyledi. Keşif ve bulmaca çözme gibi durumlarda kontrol tek tuşla oğlumuza geçebilecek. E3 videosunda ok kullanma sahnesi de buna örnek gösterilebilir.

Bunun dışında Cory Barlog gizli mekanlar, keşfedilebilecek yerler ve toplanabilir şeylerin olacağını söyledi. Kratos, craft için kaynak ve zırhları bu gizli mekanlarda bulabilecek. Oyun içerisinde derinlemesine bir RPG sistemi bulunacağını da söyleyen oyun direktörü God of War'da herhangi bir yükleme ekranı olmayacağını, kara bir ekranda oyuncuların beklemeyeceğini de ekledi.

Son olarak ise Cory Barlog şu sözleri sarf etti. "Oyunda Kratos oğluna nasıl Tanrı olmasını öğretecekse, oğlu da Kratos'a nasıl tekrar insan olunur onu öğretecek."

Kaynak


Oyunla ilgili gozlemledigim ya da soylenen birkaç bilgiyi paylaşacağım.

Kratos'un seslendirmeni ilk serideki TC Carson, Christopher Judge ile değiştirilmiş.

Kratos hala ölümsüz bir yarı tanrı

Yapımcılar ilk seri için Hulk'ın hikayesini anlattık şimdi ise sıra Bruce Banner'da demiş.

Kratos ilk seride onu Olimposun yıkımına sürükleyen kötü seçimler yaptığının farkında.

Çocuk Kratos'a gameplayin bazı kısımlarında Dad diyor.

Çocuğun göz rengi Mavi, Kratos ve Afroditin ise kahverengi. Yani cocuk Afrodit'ten olamaz.

Kratos'un öfke barı çocuğa kızdığında bile yukselebiliyor.

Ok sihirli ve çocuk gameplaydeki deve karşı kullandığında oktan Şimşek çıkıyor.

Kratos'un tek bir yumruğu devi sersemletip geriye dogru sendelemesine yol açıyor.

Kratos'a göre tanrı olmak bir hastalık ve sahip olduğu öfkesi de bu hastalığın bir yan etkisi, ve bu yan etkiyi kalıtım yoluyla oğluna da aktarmış olabileceğinden korkuyor.
Merhaba arkadaşlar Galaxy SIV kullanıcısıyım ve bu sorun dün başıma gelmeye başladı. Öncelikle DH adsense reklamı almaya başladı diye düşündüm ancak diğer sitelerde de aynı şey olmaya başlayınca durumun ne olduğunu yavaş yavaş anladım. İnternette araştırdım ancak kimse bu konuda bir şeyler yazmamış. Google Chrome'u telefondan kaldırmama, telefonu fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen sinir bozucu sorun devam etmekte ve dediğim gibi bu yeni yeni başıma geliyor. Telefondan öyle abuk sabuk yerlere girmiyorum. Bilinmedik uygulamaları yükleyen birisi de değilim ancak böyle saçma bir şey geldi başıma önerilerinizi bekliyorum.
Normalde böyle konuları açma taraftarı olmasam da elimdeki PS3 ve oyunlarını bir süre oturduğum muhitte olamayacağım için toplam olarak elden çıkartmayı düşünüyorum yeni nesile hazırlık için. Fikir belirtirseniz sevinirim.

2. Bölge Pal 120 GB Slim PS3 - 2010 yılında alındı. Orijinal olarak son versiyon yüklü ve tamir görmedi
1 Adet orijinal DS3 - Aynı şekilde tamir görmedi.

Kutulu Oyunlar
God of War Ascension
God of War III
Red Dead Redemption
Uncharted I
Uncharted II
GTA IV Complete Edition
WWE 12
Little Big Planet 2
Castlevania Lords of Shadow
-
Promo Oyunlar
God of War Origins Collection
PS Allstars Battle Royale
-
Kutusuz PSN Oyunları - Şu an Cihazda Bulunan
The Last of Us
Fifa 14
God of War Collection
Super Street Fighter IV AE

Kutusuz PSN Oyunları - Hesap Olarak

Infamous 2
Batman Arkham City
Journey
Darksiders
Başlıktan da anlaşılacağı üzere biraz karışık bir konu. Birkaç sene önce düşünüyordum bunu ama sonra aklımı başka şeyler dağıttı ve birkaç gün önce yeniden bu soruyu düşünmeye başladım.

Konuya gelecek olursak her insan gibi fiziksel koşullar altında doğup büyüyoruz. Fakat doğduğumuz andan bir süre sonra kendi bilincimiz oluşuyor ve kendimiz oluyoruz. Daha açık olabilirsem: Gören sizsiniz, dokunan sizsiniz düşünen sizsiniz, yani o beden size ait durumda. Bunun farkındasınız ve sizden dışarıdaki dünyada herkes başkaları durumunda. Peki bu nasıl oldu? Neden o bedene aitsiniz? Daha doğrusu neden bir bedene aitsiniz? Neden bilinciniz var? Neden o bedendeki bir başkası değil de sizsiniz? Ana hatlarıyla konu bu. Nette biraz araştırdım ama bununla ilgili pek bir konuya rastlamadım. Son çare olarak kendim bir konu açmayı uygun gördüm.
TR PSN'den aldığım GTA V'in tek hakkı 75tlye satılıktır. Parayı bu gece yatırabilecek arkadaşlar önceliklidir. Ziraat ve İşbankası hesaplarım var. İlgilenen arkadaşlar pm atabilir.
GTA V'te para ekleme sorunundan (130TL) dolayı Last of Us almaya karar verdim. Hakların ikisi de satılıktır.

1 adet 65
2 adet 130 tl'dir.

İlgilenen arkadaşlar pm atabilirler. Para hesaba yattıktan sonra bilgileri size vereceğim. Aksini teklif etmeyiniz.
24/06/2013 tarihinde aldığım 3 Aylık PSN Plus hesabıma kardeş arıyorum. 30TL'lik ücretin yarısı olan 15 TL'yi ödeyen arkadaşlar hesaba sahip olabilirler.

Bu hesaptan aldığınız oyunu kendi hesabınızda oynayabiliyorsunuz. Ancak oyunu önce plus hesabından aktif etmeniz gerekiyor.
Hakkında
Konum: İstanbul
Forum İmzası:
PSN:ReVenGeR07
XBOX:Tuomir
|God of War V|
Hakkımda:
[
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 28 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Mesaj Sayısı: 7.164
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.763
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 81.530 (Bu ay: 771)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.811 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.