Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayda 7 GB yetiyorsa ve peşin 299 TL ödeme imkanı varsa DEV80 almamak kullanmamak hesapsızlık olur zaten. Kullanmadıkça birikiyor,boşa gitmiyor. Üstelik TV Plus Ulusal kanallar üyeligi (TV Mini) hediye ve TV Plus için ayrıca 60 GB hediye. Turkcell Biz kampanyası, faturasızlara da açıldı. Turkcell GNÇ üyesi de olabilirsin TC varsa.

Salla Kazan,GNÇ Yumurta Çatlat,Bip Surpriz Nokta,Goller Cepte,Bip Hediye Avı/Hediye yarışı,Dergilik Kullan GB kazan vs derken hediye internetler Ana paketteki 80 GB'ı bekletiyor.

Bu paketi,önce Paycellde sanal kart oluşturup,o sanal karta 300 TL atıp,Dijital Operatör üzerinde DEV80 Paketini bulup hattınıza Dijital Operatör içinden paycell hesabımdan öde seçerek alırsanız hem hediye haftalık 2 GB geliyor,hem paycell puan ve TL kazanıyorsunuz.

Öncelikle paycellde ücretsiz sanal kart oluşturmalısınız eger daha önceden yoksa. Varsa zaten kartlarımda görünür.

Sonra kart ödemelere ve eft ye kapalıysa açın. Kampanya ve fırsatları açın,tek tek her kampanyayı kontrol ederek işinize yarayacak olanlara hatta hepsine katılın Katıl tıklayarak. Özellikle paycell karta tl yükle tl kazan puan kazan kampanyasını mutlaka bulup katılım sağlayın. Bu işlemleri yapmadan Paycell hesabınıza TL yüklemeyin.

Önemle söylüyorum,paketi hattınıza Paycellden yüklemeyeceksiniz,Dijital Operatörde yükleyeceksiniz.Bazen paycellden paket yükle TL kazan kampanyası olur o başka.

Turkcell kullananlar ve az çok marketlerden,hepsiburadadan alışveriş yapanlar Turkcell şirketi iştiraki olan Paycell ile tanışmalı,yakınlaşmalı. Dikkatli akıllı kullanılırsa avantajlar sağlıyor. En olumsuz tarafı kazanılan TL veya puanları kullanma süresi kısa. Bazen kazandığın TL veya puanlar zamanında yüklenmez. Sana başvuru vs yap der oyalar. Buna rağmen akıllı hesaplı kullanıcı paycell ile iyi vurgun yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 11 Aralık 2021; 3:53:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için. Mesajınızı kaydettim. Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL 

• zam iptal mi arkadaşalr ona göre geçelim? zaten geçiş 3-4 gün sürüyor

• murattekno kullanıcısına yanıt

ben de merak ediyorum, öbür konuya da yazdım, geçmek istiyorum ama zam gelecek mi iptal mi bilen yok mu?

• Bende turkcell.com.tr den geçiş başvurusu yaptım bu ayın 4unde. 6 gunde geldi kurye, evrakları imzaladım ama mesaj falan gelmedi geçiş icin. Numara taşıma yolu ile geçiş yapacaklar bayiden yaparsa çok daha hızlı halleder.

• TL yükleme nereden yapıyorsunuz arkadaşlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Perşembe günü geçiş tamamlandı. O günden beri kullanıyorum. Bugün dördüncü gün. Hafta sonu evde ev interneti kullandım. Şu anda durum şöyle:

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL

Kısa sürede az gidiyor, çok gidiyor demek zor. Herkesin kullanımı farklı. Ancak ücretlendirme periyodunun 100, 10 ya da 1 KB olmasının teknik olarak nasıl bir sonuç ortaya çıkaracağını uzman bir arkadaşın açıklaması gerekiyor.

• İyiliği kötülüğü kişiden kişiye değişir. Ben de bimcellden geçtim. 4 gb internet, 600 dk ve 600 sms için 23 TL veriyordum. Bu paketin 28 TL olacağına dair mesaj gelince türkcellin bu paketine geçmeyi düşündüm. Önce bazı sıkıntılardan dolayı vazgeçtim. Sonra oğlumun hattını bu pakete taşırken bayide son anda karar değiştirdim. İyi mi yaptım, kötü mü yaptım bunu zaman gösterecek.

• 20 20 gb tarfes,n,n detay ned,r oda ,y, f,yat

• bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt

bende sizin durumdayım, ayın 25 inde günüm doluyor, bende geçmeyi düşünüyorum...Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL 

• kocaballi kullanıcısına yanıt

Bence son güne kadar beklemeyin. Turkcell belki de bu paketi iptal edebilir.

• Riske girdim, bugün bimcel'den taşıma işlemini başlattım. Normalde kaç gün sürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt

Yüzbinlerce kişinin 10 yıldan uzun süredir kullandığı şeyleri mi dava edecekler? İmkansız

• xxlboy kullanıcısına yanıt

Geliştirici seçeneklerinde WiFi bağlansa bile hücresel ağa bağlı kalmasını sağlayan ayar var.

• Riske girip bende taşıma yapacağım ama burda yapan yerlerde yok . Ayak sürüyorlar. Ne yapacağımı bilmiyorum açıkcası, son çare dışardan para vermek olacak

Güzelim tarife güme gidecek yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 13 Aralık 2021; 23:25:14 >
  • bende buna geçicem vodafone 3 aylık paket aldım ama iğrenç ötesi ne gprs ne data veri her şey saçmalıyor . iş yerinde zaten wifi var akşam çıkışta türkcelle sorayım işlemleri başlatayım. yolda da radyo dinliyorum cumartesi pazar zaten fazla net kullanım yok. ayda 10 gb civarı kullanıyordum işimi hayli hayli görür fiyatıda aşırı uygun aslında vodafone 1 ay daha hakkım varda türkcell bu güven olmaz bu paketi gider 500 falan yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 14 Aralık 2021; 9:7:45 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.