Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turkcell in böyle paket yapmasına şaşırdım zaten

Ömrü uzun sürmez fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O işlere giren herkes eninde sonunda yakalanıyor zaten. Ben bu indirimli paket satanlardan bahsediyordum. Bayi panellerinden bedavaya bile verebiliyorlar bunları.

• xxlboy kullanıcısına yanıt

Ciddi misiniz, hemen geçerim böyle olursa.

• Ana Turkcell bayisine gidip , elinde turkcell'in müşteri kayıdı için tabletleri olduğundan emin olun, tüm işlem tablet üzerinden tamamlanırsa, süreç anında başlar.

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş konuda yazdıklarına göre.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mavcil M kullanıcısına yanıt
    Banada sabah mesaj geldi. Dün başvurmuştum, öbürgün sabah 6 gibi geçiş olacakmış ama hala diken üstüyüm, kampanya bitecek diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt

Eskord numaralarından mesaj yada çağrı gelirse sizden bilirim demeseydin.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Yok, o kadarını demedim.

Yıllar önce Tokiden bir ev aldık. Almaz olaydık. Toki kendisi yapmaz zannımca oradaki bir memur ev alanların numaralarını ilçedeki bütün esnafa satmış ki o gün bugündür esnaftan, çeşitli firmalardan sms ve aramalar geliyor. Lanet olsun bu aç gözlü ve omurgasız insanlara.

• bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt

Yok o şekilde değil o iş. Konumsal tanıtım diye bir operasyon vardır GSM reklamlarında. Daha çok muhtarlık veya belediye satar bilgileri ve numaraları. O bölgeye reklam çalışması yapan ufaklı büyüklü ajanslar vardır. Halkla İlişkiler Reklamcılık mezunuyum ve mezuniyeten sonra yaptım ajans işini. Birçok algoritma var. Esnaf ajansla anlaşır,ajans reklamı yapar. O bölgede şubesi olan büyük zincir marketler ajansla çalışmaya gerek duymayabilir kendi ağını kurar kendi toplu mesaj hesabını kurar. Bu gibi istisnalar da var tabi.

İstemediginiz firmalardan gelen mesajları

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL
    Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TLiys.org.tr
    İleti Yönetim Sistemi
    https://iys.org.tr

kamu hizmeti ile engelleyebilirsiniz. Faydası oluyor arada engel olunamayanlar olsa da.

Ayrıca bu gelen tanıtım mesajlarını edevletten

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL
    Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TLwww.turkiye.gov.tr
    Ticari Elektronik İleti Şikayet Sistemi
    https://www.turkiye.gov.tr/gtb-ticari-elektronik-ileti-sikayet-sistemi

alanından şikayet edip sonlandırabiliyorsunuz. Ceza da alıyorlar.

• TURKCELL'de HAFTANIN SALLA KAZAN HAKLARI SÜRESI SALI (bugün) 23.59'da SONA ERİYOR.
    SALLA KAZAN HAKLARINIZI YAPMAYI UNUTMAYIN.
    3 SAATLİK 1 GB DA GELSE HİÇ YOKTAN İYİDİR.

Bilader sen bu zamana kadar neredeydin ?

Sıcak fırsatlara çok geç geldin. hep operatör kanalında takılmışın sanırım.

Geçmişte paylaştığın şeylerin bir kısmına göz attım , harika şeyler, ama Ağustos 2020 gibi tarihler. 1,5 yıl sonra haberimiz oldu. Neyse yine iyidir.

Seni bir ara bloklamışım ama bloğu 2 gün önce kaldırdım :-D , paylaştığın şeyler güzel. tebrikler.

• Yarın hattımı taşısam mı hala kararsızım, turkcell olsam yılbaşında zamlarım ki yılbaşı bonrası gelenlerden telsiz ücreti yıl sonuna kadar alınmıyor, çünki terk ettiğiniz operatör onu yıl başında devlete toplu olarak veriyor.

• xxlboy kullanıcısına yanıt

Beni bilen bilir. Profilim yıllardır herkese açık. Aile ekonomisine katkı sağlayan haftada 2 yazım mutlaka vardır son 2 yıldır. Siz görmemişsiniz. Uzun yazdığım için bloklayanlar olabiliyor. 10 yil önce futbol bölümüne çok takiliyordum,o zamandan hem kendi taraftari oldugum takımdan hem diger takım taraftarlarından çok block yedigim oldu. O bölümde herkes birbirini bloklar zaten. Şimdi gitsem "Fatih Terim İstifa" desem,adamı Galatasaray'ın sahibi görenler muhtemelen beni bloklar. Benim kulüp ürünlerine masrafım yılda en az 1500 tl. 10 yıl önce bu forumda GS Bonus GS Mobile tanıtımlarını kulüp için yapmış bir GS taraftarıyım ama Fatih Terim'i eleştirirsem sahte Galatasaraylı diye bloklayanlar oluyor.

O zamanlardan kalan çok blok var. Siyasi konularda yazmam.Oradan blok olmaz. Bir de şu covid konusunda birileri blokladığı oldu sanırım farklı düşünüyorum diye

Neyse bunların benim için en ufak önemi yok. Ben forumda ne kadar faydalı paylaşımlar yaptığımın farkındayım. İsteyen bloklasın okumasın. Burada eski üye olanların seveni de çoktur sevmeyeni de. Bu forumun bir gerçeği.

cumadan cumaya yenileniyordu. benim aklımda öyle kalmış

• eranyumm kullanıcısına yanıt

Değiştirdi Turkcell.

Salı 23.59 son,kullanilmayan Salla Kazan hak varsa silinir,Carşamba 00.01'de yenisi gelir.

• 9-10 şikayetim var yaklaşık. 5 tanesine ceza uygulanmıştı 15 gün önce itibariyle.

Forumda yayınlacagim bir ara 3 farklı numaraya ısrarla çözüm yok nedense.

• Bende de bu paket var ancak gün içinde çok mobil veri kullanmamama rağmen 4 ayda nasıl 30 GB gitmiş onu anlamadım sabah akşam neredeyse hep wifi aralarda açarım mobil veriyi bu 100 KB muhabbetinden olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopanick -- 15 Aralık 2021; 9:3:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet 2021'den önce genellikle eksik bilgi durumu oluyordu beceremiyorlardi,sonra geliştirdiler. Sanırım şuan engelleyemedikleri yurt dışı merkezli mesajlar kaldı.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.