Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aylık 1,75₺ artış olmuş, interent paketide 0,83GB düşmüş.

Aslında büyük bir artış olmadı.

Eski fiyat 2 ile başladığından çok artmış hissi veriyor ama 300 den 320 ye çıksa çok dikkat çekmezdi.

Açıkcası böyle bir yıl daha devam ederse ben yine alırım, ama daha çok var benimkinin bitmesine.

• wheaver06 kullanıcısına yanıt

bariz zama ek olarak gizli zam da var  

• Konu Biten Sıcak Fırsatlara alınmalı yavaştan, gitti gül gibi paket :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eskiden buralar bayram havasında mutlu neşeli bi konuydu hey gidi şimdi dutluk olmuş :(

• Hay boyle işe banka hesabımdan paycele dev 80 GB almak için 299 TL göndermeye calısırken ıban ile gönderdim acıklamaya tel no yazmayı unuttum 3 Gün öyle yatmadı kaçırdık dev 80 gibi 320lira olan paketi alacaz

• Kampanya hala devam ediyor mu?

Abone alımına kapalı yazıyor tıkladığımda. Vodefone faturasız kullanıyorum ve hattımı taşımak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cllnn -- 22 Ocak 2022; 0:33:33 >
  • C4H1T kullanıcısına yanıt

Peki şansımızı deneyelim. Nereye talepte bulunmamı tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod Kupon Almaya Geldim K kullanıcısına yanıt

Dene tâbi de bu kadar kısa bir mesaja ne cevap bekliyorsun? Derdin ney TKÜ mi? Önce bir mevzuyu ortaya koy, veya o kadar kaynak paylaştım okumuş olmalısın. Ben bu şartları sağladım diyorsan operatör değişimi veya Turkcell faturalıdan hazır karta geçiş yaptım ama bana bu aya ait veya geçiş yapalı x ay oldu x aydır TKÜ yansıyor diyorsan. Elbette hakkını arayacağın yer ilk önce MH ri olur ya da sözlü derdini anlatmak zor olur. Aşağıdaki linkten şikayet talebi oluştur derdini anlat sitelerinde ki metni ekran görüntüsünü linkini ekle.

https://m.turkcell.com.tr/tr/tuketici-sikayetler

Ama hesabını iyi incele geçmiş TKÜ demiyor "Turkcell e hattını taşıyan veya faturalıdan faturasıza geçen müşteriler geçiş yapılan yılın sonuna kadar bu ücreti ödemez deniyor" yani benim gibi Ekim de operatör değişen biri Ekim Kasım Aralık 3 ay faydalanmış olur.

• C4H1T kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, bir ayı öder gerisini turkcell muaf etsin diyeceğim. İlk ayın borcu eski operatörümde çıkmıştı. Aynı ay içinde turkcelle geçiş sağladım. Şubat - aralık arası borç çıkmaması için başvuracağım.

Bir deli kuyuya taş attı,kırk akıllı çıkarmaya çalışıyor. Hiç boşuna zaman kaybetme kardeşim. Okuduğunu anlamayanların zararını sen çekme.

2 yıl önceye kadardı o kampanya Numara Taşımayı teşvik için ve bitti o uygulama.

Orada faturalı kullanırken hattını taşıyarak gelen yada Turkcell faturalıdan faturasıza geçenlerden demek istiyor.

Zaten bu bütün operatörlerde böyle. Çünkü çıkışta son faturaya kalan ayların hepsi yansıtılır ve o yıl başka da alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 22 Ocak 2022; 18:18:21 >
  • vay bee.

Kaçırdık çiçek gibi tarifeyi

1 şubatta 2 hat taşıyacaktım. Kendimi ona göre ayarladım ama kaçırdık kampanyayı.

320/70gb bile aslında bu 2 hattım için iyi sayılır.

yılın sadece 3 ayı yazlık vs. internet ihtiyacı duyacak hatlardı bunlar.

geri kalan 9 ay adsl/ev ortamı vs.

• cllnn C kullanıcısına yanıt

Bu bitti, 320 ye 70 GB var. Bu da güzel, internet 10 gb az olsa da dakikasi fazla. Konusu burda.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-25-000-dk-12-000-sms-70-gb-internet-12-ay-320-tl-ana-konu--151777938

Anladığım kadarıyla bu ay geçiş yapmışsın yani daha hiçbir şey yok doğru mu anlamışım? Sende önümüzdeki Şubat sonrası Aralık ayına kadar daha gerçekleşmemiş TKÜ için mi başvuru yapacaksın? Eğer öyleyse bence bekle, şartları sağlıyorsun ve senden TKÜ Şubat'ta kesilirse başvur. Ve dediğim gibi kendi siteniz de bile operatör değişikliği ile gelen aboneden yıl sonuna kadar TKÜ alınmaz yazıyor diye ekle link ekle ekran fotosunu ekle şikayetini oluştur. Ama baktın ki zaten TKÜ kesilmiyor başvuru yapmana gerek yok.

• Konu kaldırılabilir artık. 70 GB olan paketten devam. :D

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    kampanya devam ediyor mu hocam, faturalıya geçeceğim. bayinin adresi var mı?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.